Pasibaigęs. 06-29 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
87
Turkija
99
Pasibaigęs. 06-29 16:00
A Lyga
Riteriai
0
Dainava
2
Pasibaigęs. 06-29 17:00
A Lyga
Šiauliai
5
Džiugas
0
Pasibaigęs. 06-29 18:25
A Lyga
Panevėžys
2
Žalgiris
4
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Banga
0
Kauno Žalgiris
2
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Hegelmann
0
Sūduva
2
Pasibaigęs. Vakar 19:00
A Lyga
Žalgiris
1
Banga
0
Šiandien, 18:00
A Lyga
Hegelmann
-
Šiauliai
-
Šiandien, 18:00
A Lyga
Riteriai
-
Kauno Žalgiris
-
Rytoj, 16:45
A Lyga
Dainava
-
Džiugas
-
07-07, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Sūduva
-
07-11, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-12, 20:00
A Lyga
Žalgiris
-
Sūduva
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-
07-19, 19:00
A Lyga
Džiugas
-
Žalgiris
-

„Prisidirbau“: kultūristo bičiulis pareiškė, kad F.Franco ėmė dvejoti dėl kovos su W.Silva, jų akistata nukelta

Wanderlei Silva ir Felipe Franco | Instagram.com nuotr

Wanderlei Silva ir Felipe Franco | Instagram.com nuotr

 Kovinio sporto legenda – 47-erių brazilas Wanderlei Silva – nusprendė debiutuoti bokso ringe ir lapkričio 25 d. turėjo kautis su kultūristu Felipe Franco. Visgi, „Attack Fight Show“ turnyre jų akistata taip ir neįvyko.

Pranešama, kad W.Silvos ir F.Franco kova nukelta į 2024 m., tačiau tiksli būsimos kovos data nėra žinoma. Oficiali neįvykusios kovos priežastis – F.Franco užimtumas. Kultūristas yra ne tik sportininkas, bet ir San Paulo politikas.

„Žmogau, Felipe daro labai daug naudingų dalykų. Dabar jis stengiasi, jog būtų priimta keletas įstatymų, kurie pagerins nepasiturinčiųjų San Paulo gyventojų kasdienybę“, - sakė W.Silva.

Tiesa, sklinda gandai, kad F.Franco jau ėmė dvejoti, ar jam apskritai verta kautis su W.Silva. Apie tai prabilo kultūristo bičiulis Rafaelis Rey.

„Man, skirtingai nei Felipei, tikrai neužtektų drąsos stoti į kovą prie Wanderlei. Manau, kad jis pats supranta, kiek jėgos turi Wanderlei. Per vieną iš mūsų treniruočių Felipe man ir sakė, kad „prisidirbo“, kai nusprendė sutikti kautis su Wanderlei“, - vienoje iš tinklalaidžių sakė R.Rey.

Toje pačioje tinklalaidėje žymus kovotojas Fabricio Werdumas pažymėjo, kad W.Silva smūgiuoja stipriausiai iš visų jo sutiktų sportininkų.

W.Silva 1996 m. pradėjo MMA kovotojo karjerą, o 1999 m. dalyvavo „UFC Brazil“ turnyre. 2000 m. jis kovėsi dėl UFC pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo, bet tąkart teisėjų sprendimu pralaimėjo Tito Ortizui.

Vėliau W.Silva perėjo į „Pride“ organizaciją, ten tapo vidutinio svorio kategorijos čempionu ir vienu metu turėjo 17 nepralaimėtų kovų seriją. 2007 m. jis prarado „Pride“ diržą ir grįžo į UFC. Ten jis dar įveikė Michaelą Bispingą, bet daugelį kitų kovų pralaimėjo.

W.Silva UFC paliko 2013 m., o 2017-2018 m. trumpai pasirodė „Bellator“ organizacijoje, kur pralaimėjo abi kovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų