Olympiacos
0

Rezultatyviai žaidęs M.Grigonis įtvirtino pergalę prieš „Bayern“ klubą

Juancho Hernangomezas ir Marius Grigonis | Scanpix nuotr.

Pergalių sąskaitą Eurolygoje atidarė Atėnų „Panathinaikos“ (1-1) komanda, kurios marškinėlius vilki Marius Grigonis.

Ergino Atamano auklėtiniai namuose 78:71 (23:11, 14:19, 17:18, 24:23) įrodė pranašumą prieš Miuncheno „Bayern“ (1-1) atstovus.

M.Grigonis aikštėje praleido 24 minutes, per kurias pasižymėjo 11 taškų (2/3 dvit., 1/6 trit., 4/4 baud.), 3 atkovotais, 1 perimtu kamuoliu, 6 išprovokuotomis, 2 asmeninėmis pražangomis bei 13 naudingumo balų.

Aikštės šeimininkai puikiai pradėjo susitikimą ir pelnė pirmuosius 10 taškų be jokio oponentų atsako (10:0).

Antrajame ketvirtyje graikai pridėjo dar vieną smūgį. Atkarpa 7-0 leido susikrauti 16 taškų persvarą (30:14).

Visgi, tas lengvo gyvenimo negarantavo ir dar prieš didžiąją pertrauką Vokietijos ekipa sumažino deficitą itin reikšmingai, iki 4 taškų (32:28).

Nors lemiamo ketvirčio metu Atėnų klubas ir vėl džiaugėsi dviženkliu pranašumu (72:59), bet intrigos neišvengė. Likus žaisti 11 sekundžių, Isaacas Bonga dvitaškiu ir pražanga artino oponentus (74:71).

Galiausiai tašką susitikime padėjo du taiklūs Jeriano Granto baudų metimai ir M.Grigonio dvitaškis – 78:71.

„Panathinaikos“: Mathiasas Lessortas 16 (7/10 dvit., 2/3 baud.), Jerianas Grantas 14, Marius Grigonis 11 (1/6 trit.), Juancho Hernangomezas 10, Eleftheriosas Mantzoukas 9.

„Bayern“: Leandro Bolmaro 19 (9/12 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud.), Devinas Bookeris 11 (7 atk. kam.), Isaacas Bonga 10, Sylvainas Francisco 8.

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.