0
0

V.Gaubas pakartojo didžiausią karjeros laimėjimą: triumfavo Ispanijoje

Vilius Gaubas | „Stop“ kadras

Ispanijoje surengto ITF serijos vyrų teniso turnyro vienetų varžybų finale sekmadienį 18-metis Vilius Gaubas (ATP-480) per 1 valandą 33 minutes 6:4, 6:4 nugalėjo britą Felixą Gillą (ATP-516).

Pirmojo seto pradžioje tenisininkai apsikeitė laimėtomis varžovo padavimų serijomis. V.Gaubas į priekį dar kartą išsiveržė septintajame geime, tik šį sykį persvaros neišbarstė ir F.Gillui daugiau „break pointų“ nesuteikė.

Antrajame sete jau lietuviui teko naikinti deficitą (1:3, 3:3), o lemiamas lūžis įvyko devintajame geime. Jame F.Gillas padarė 2 dvigubas klaidas ir „sausai“ pralaimėjo savo padavimų seriją. Dešimtajame geime V.Gaubas savo padavimų metu atitrūko 40:15 ir antru mėginimu realizavo „match pointą“.

V.Gaubas 4-ą kartą karjeroje laimėjo ITF serijos vyrų vienetų turnyrą. Pagal laimėto turnyro kategoriją (M25), lietuvis pakartojo geriausią karjeros pasiekimą. Dabar jis vienetuose turi 2 M25 kategorijos ir 2 M15 kategorijos titulus.

V.Gaubui atiteko 25 ATP vienetų reitingo taškai ir 3600 JAV dolerių. Kai šie taškai bus įskaityti, lietuvis reitinge kils maždaug į 410-ą poziciją. Dabartinis jo rekordas yra 476-a vieta.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Ispanijoje prizų fondą sudarė 25 tūkst. JAV dolerių.

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.