0
0

Sezono starte – „Akmenės krašto“, „Vikingų“ ir „VGTU Vilkų“ pergalės

„Akmenės kraštas“ | Organizatorių nuotr.

Šeštadienį startavusiame 2023-2024 metų Lietuvos Futsal A lygos sezone pirmuosius tris taškus į turnyro lentelę įsirašė „Akmenės krašto“, „Vikingų“ ir „VGTU Vilkų“ klubai. Pirmieji 5:2 nugalėjo „ŠSPC-Radviliškį“, antrieji – 6:3 „Kėdainių United“, tretieji – 3:2 „Gargždų pramogas.

Naujasis sezonas startavo Akmenėje, kur po trijų minučių ir dviejų sekundžių įmuštas pirmasis įvartis. Brazilo Roberto Shaydt smūgiuotą kamuolį atmušė Aivaras Rudzitis, o po akimirkos Wellingtonas atidarė sąskaitą. Vėliau Wellingtonas pasižymėjo dar du kartus, o sykį įsimušė į savo vartus.

Rungtynių baigtis buvo nulemta likus žaisti keturias minutes, kai tolimu smūgiu Igoris Kozlovas padidino persvarą iki 4:2. Netrukus radviliškiečių vartininkas A.Rudzitis patyrė traumą, o Aivaras Bagočius pelnė paskutinįjį rungtynių įvartį.

A lygoje debiutavusi „Kėdainiai United“ komanda po Evaldo Kugio įvarčio Jonavoje pirmavo prieš „Vikingus“, tačiau dar iki pertraukos vicečempionai pelnė tris įvarčius bei padėjo pamatus pergalei pasiekti. Nugalėtojų pergalę įtvirtino dublį rungtynių pabaigoje įforminęs Maksimas Avetysianas.

Didžiausias pirmosios sezono dienos netikėtumas užfiksuotas Gargžduose, kur „Pramogos“ neatsilaikė prieš „VGTU Vilkus“, kurių į Žemaitiją atvyko vos aštuoni. Šios dvikovos herojus – du įvarčius pelnęs Arnas Levonauskas.

---

„Akmenės kraštas“ – „Radviliškis“ 5:2. Įvarčiai: Wellingtonas 3, I.Kozlovas, A.Bagočius; Wellingtonas (į.s.v.), N.Stankus (į.s.v.).

„Vikingai“ – „Kėdainiai United“ 6:3. Įvarčiai: M.Avetysianas 2, Hernandez Silva, I.Peletskyi, P.Osauskas, G.Vasylius; E.Kugys, R.Lipnevičius, M.Vaitkus.

„Gargždų Pramogos“ – „VGTU Vilkai“ 2:3. Įvarčiai: J.Vainikaitis, J.Adamas; A.Levonauskas 2, M.Siaurusevičius.