0
0

L.Armonas – Baltijos motorlaivių čempionas

Čempionato prizininkai | „Stop“ kadras

Taline (Estija) įvyko Baltijos motorlaivių čempionatas, kuris tuo pačiu buvo ir finalinis Lietuvos čempionato etapas.

„F-500“ klasėje triumfavo lietuvis Laimis Armonas. Jis laimėjo antrąsias ir trečiąsias lenktynes, o pirmose finišavo antras. Iš viso L.Armonas surinko 1100 taškų ir įtikinamai aplenkė du varžovus iš Estijos.

„F-4“ klasėje ant podiumo lipo du lietuviai. Paulius Stainys visus 3 kartus finišavo antras, surinko 900 tšk. ir pelnė sidabrą, o Nida Kilinskaitė du kartus finišavo trečia, sykį – ketvirta, pelnė 619 tšk. ir laimėjo bronzą. Triumfavo Tino Lehto iš Suomijos su maksimaliu įmanomu taškų skaičiumi – 1200.

Kitose klasėse lietuviams patekti į trejetukus nepavyko. „GT-10“ klasėje Elimantas Raziulis buvo 4-as, o Kemas Mitkus – 6-as, „GT-15“ klasėje Dovydas Gedrimas užėmė 9-ą vietą, „OSY-400“ klasėje Arvydas Dranseika buvo 5-as, o Joris Gužė – 8-as.

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.