0
05-24, 22:00
0
0

Albanijoje – G.Paulausko įvartis kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

Gytis Paulauskas (kair.) | Organizatorių nuotr.

Albanijos stipriausioje lygoje įvartį prieš Lietuvos rinktinės rungtynes pelnė puolėjas Gytis Paulauskas, o jo atstovaujamas „Egnatia“ klubas išvykoje 4:0 sutriuškino „Kukesi“ klubą.

G.Paulauskas žaidė 74 minutes, o visus savo įvarčius „Egnatia“ sumušė per valandą. Pirmąjį iš jų pelnė būtent G.Paulauskas, pasižymėjęs po kampinio 12 minutę.

Graikijos Super lygoje lietuvis Vykintas Slivka žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujamas „Lamia“ klubas išvykoje 0:4 pralaimėjo Graikijos milžinui Pirėjo „Olympiacos“ klubui. V.Slivka šių rungtynių 56 minutę buvo įspėtas geltona kortele.

Slovėnijos stipriausioje lygoje Justas Lasickas liko ant suolo, o lietuvio atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas svečiuose 3:1 palaužė „Mura“ klubą.

Italijos „Serie A“ lygoje lietuvis Gvidas Gineitis liko ant „Torino“ klubo suolo, o jo komanda per pridėtą laiką namuose 1:0 palaužė „Genoa“ ekipą.

Austrijos „Bundes“ lygos pirmenybėse Lukas Fridrikas žaidė 73 minutes, bet puolėjo atstovaujamas Lustenau „Austria“ klubas išvykoje 0:2 nusileido LASK klubui.

Pirmoje Lenkijos lygoje lietuvis Titas Milašius žaidė nuo 80 minutės bei padėjo „Podbeskidzie“ ekipai namuose sužaisti lygiosiomis 1:1 su Katovicų GKS klubu.

Tailando antroje lygoje Karolis Laukžemis žaidė starto sudėtyje, bet lietuvio ginamas „Ayutthaya United“ klubas išvykoje 0:1 nusileido „Suphanburi“ klubui.

Norvegijos antroje lygoje vartininkas Igoris Spiridonovas išlaikė sausus vartus, atrėmė du varžovų smūgius, o vartininko ginamas „Bryne“ klubas namuose 3:0 susitvarkė su „Sandnes“ ekipa.

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.