0
05-27, 18:50
0
0

L.Dončičius mėtė pro šalį, Slovėnija po pertraukos palaužė Žaliojo Kyšulio salas

Luka Dončičius | FIBA nuotr.

Pergalę Pasaulio taurės rungtynėse iškovojo Slovėnijos (3/0) rinktinė. Aleksandero Sekuličiaus auklėtiniai F grupės rungtynėse Okinavoje 92:77 (24:21, 21:17, 24:17, 23:22) įveikė Žaliojo Kyšulio salų (1/2) komandą.

Slovėnija čempionatą tęs antrajame etape, o Žaliojo Kyšulio salos žais dėl 17-32 vietų.

Luka Dončičius nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias, bet jis strigo atakuodamas krepšį.

Slovėnas per 31 minutę pelnė 19 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Jis realizavo penkis metimus iš 17.

Nugalėtojams 18 taškų pridėjo Klemenas Prepeličius.

Po dviejų kėlinių Slovėnija pirmavo septynių taškų persvara. Mačo eigoje perlaužė antroje dvikovos dalyje, kurioje vienu metu priekyje buvo 24 taškų persvara.

Slovėnijos rinktinė: Luka Dončičius 19 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Klemenas Prepeličius 18 (4 atk. kam., 7 rez. perd.), Aleksejus Nikoličius 11 (4 rez. perd.), Bine Prepeličius 11 (4 atk. kam.), Mike Tobey 9 (6 atk. kam.), Gregoras Hrovatas 7, Ziga Dimec 6.

Žaliojo Kyšulio salų rinktinė: Joao Gomesas 17, Kenneti Mendesas 10, Patrickas Lima 9, Walteris Tavaresas 9 (4/13 dvit., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), Andersonas Correia 8, Ivanas Almeida 7 (4 rez. perd.), Shane da Rosa 5.

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.