Pasibaigęs. 08-20 19:00
A Lyga
Žalgiris
1
Dainava
1
Pasibaigęs. 08-20 19:00
A Lyga
Šiauliai
2
Kauno Žalgiris
2
Pasibaigęs. 08-20 19:00
A Lyga
Panevėžys
1
Banga
0
Pasibaigęs. 08-22 19:00
A Lyga
Riteriai
0
Džiugas
2
Pasibaigęs. 08-24 17:00
A Lyga
Dainava
0
Banga
5
Pasibaigęs. 08-24 18:25
A Lyga
Panevėžys
1
Kauno Žalgiris
0
Pasibaigęs. 08-24 19:00
A Lyga
Hegelmann
2
Žalgiris
2
Pasibaigęs. Vakar 19:00
A Lyga
Šiauliai
2
Sūduva
1
Rytoj, 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Hegelmann
-
08-30, 17:00
A Lyga
Banga
-
Kauno Žalgiris
-
08-30, 18:00
A Lyga
Riteriai
-
Dainava
-
08-30, 19:00
A Lyga
Sūduva
-
Hegelmann
-
08-31, 17:00
A Lyga
Džiugas
-
Šiauliai
-
08-31, 18:25
A Lyga
Žalgiris
-
Panevėžys
-

„Golden Boy“ įrodinėja, kad V.Ortizas jau visiškai pasveiko: nori surengti jo kovą dar šiais metais

Vergilas Ortizas | „Stop“ kadras

Vergilas Ortizas | „Stop“ kadras

 Dėl sveikatos problemų du kartus prieš Eimantą Stanionį kautis negalėjęs Vergilas Ortizas jaunesnysis, panašu, mėgins dar šiemet grįžti į bokso ringą. Bent jau tokią nuomonę išsakė jam atstovaujančios „Golden Boy Promotions“ agentūros prezidentas Ericas Gomezas.

„Kitą savaitę manęs laukia susitikimas su Vergilu, jo tėvu, agentu ir kitais treneriais. Visgi, jau dabar galiu pasakyti, kad Vergilas yra visiškai pasveikęs. Jis kurį laiką lankėsi pas gydytojus, konsultavosi su tam tikrais specialistais ir dabar yra pasiruošęs grįžti. Planuojame surengti jo kovą gruodžio mėnesį. Panašu, kad ir Vergilo pusę toks planas tenkina, tik, kaip minėjau, mums dar reikia susitikti ir aptarti visas detales“, - „ProBox TV News“ aiškino E.Gomezas.

V.Ortizas jau ne kartą buvo priverstas atšaukti savo kovas dėl rabdomiolizės. Panašu, kad jau ir pats boksininkas supranta, jog pusvidutinio svorio kategorijoje (66,68 kg) nebesikaus. Anot E.Gomezo, V.Ortizo sugrįžimo kova yra planuojama šiek tiek aukštesnėje svorio kategorijoje (69,85 kg).

„Mums beliko išsirinkti konkrečią kovos datą ir surasti Vergilui tinkamą varžovą. Laukiame tos akimirkos, kai jis, būdamas visiškai pasveikęs, grįš į ringą ir vėl darys tai, ką moka geriausiai – nokautuos žmones“, - sakė E.Gomezas.

V.Ortizas po savo problemų prarado privalomojo E.Stanionio varžovo statusą ir artimiausiu metu turėtų būti išbrauktas iš pusvidutinio svorio kategorijos reitingų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų