Pasibaigęs. 10-11 19:10
LKL
Neptūnas
102
Gargždai
74
Pasibaigęs. 10-12 16:50
LKL
Juventus
86
Šiauliai
73
Pasibaigęs. 10-12 19:10
LKL
Jonava
86
Nevėžis
82
Pasibaigęs. 10-14 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
88
Žalgiris
79
Pasibaigęs. Vakar 18:30
KMT
Juventus
97
Jonava
83
Pasibaigęs. Vakar 19:00
KMT
Šiauliai
89
Gargždai
83
Pasibaigęs. Vakar 19:00
Europos taurė
Lietkabelis
94
Ratiopharm
98
Pasibaigęs. Vakar 19:30
Čempionų lyga
MLP Academics Heidelberg
92
Rytas
83
Pasibaigęs. Vakar 21:00
Europos taurė
Venezia
89
Neptūnas
69
Pasibaigęs. Šiandien 20:00
Eurolyga
Žalgiris
78
EA7 Emporio Armani
89
10-22, 18:30
KMT
Juventus
-
Šiauliai
-
10-23, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-

Vimbldone – fantastiškas E.Svitolinos išsigelbėjimas ir dėl sirgalių švilpimo įsižeidusi baltarusė

Elina Svitolina | „Stop“ kadras

Elina Svitolina | „Stop“ kadras

 Londone (Didžioji Britanija) sekmadienį tęsiasi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro pagrindinio etapo kovos.

Įspūdingą pergalę pasiekė ukrainietė Elina Svitolina (WTA-76). Stebuklus išdarinėjanti po gimdymo grįžusi ukrainietė principiniame mače per 2 valandas 49 minutes 2:6, 6:4, 7:6 [11:9] nugalėjo neutraliąją atletę Viktoriją Azarenką.

E.Svitolina jau pirmojo seto trečiajame geime pralaimėjo savo padavimų seriją. Ketvirtajame geime ji nerealizavo „break pointo“, o penktajame geime vėl pralaimėjo savo padavimų seriją ir nepavijo baltarusės.

Antrojo seto pradžia ukrainietei irgi nieko gero nežadėjo (0:2). Visgi, ketvirtajame geime E.Svitolina pradėjo savo įspūdingą sugrįžimą, kai pirmą kartą laimėjo varžovės padavimų seriją. Seto pabaigoje „break pointus“ jau kūrėsi tik ukrainietė. Aštuntajame geime E.Svitolina nerealizavo keturių savo progų, o dešimtajame geime antru bandymu realizavo „set pointą“ paduodant varžovei.

Lemiamo setu metu jau ukrainietė barstė persvarą (3:0, 3:3). Galiausiai teko žaisti pratęsimą, kuris klostėsi permainingai. E.Svitolina buvo atsilikusi 4:7, bet tada laimėjo du taškus savo padavimų metu, du taškus paduodant varžovei ir įspūdingai atsitiesė (8:7).

Ukrainietė pirmoji susikūrė „match pointą“ (9:8), bet varžovės padavimų metu jo nerealizavo. Netrukus E.Svitolina gavo ir antrąjį „match pointą“ (10:9). Šį kartą ukrainietė „smeigė“ neatremiamą padavimą ir emocingai šventė pergalę.

E.Svitolina dar prieš mačą buvo aiškiai pasakiusi, kad nespaus V.Azarenkai rankos, todėl baltarusė jos ir nelaukė prie tinklo.

Po mačo sirgaliai baltarusę išlydėjo garsiu švilpimu. V.Azarenka dėl to įsižeidė, trumpam sustojo, pakraipė galvą ir tada pasišalino iš korto.

Bendrą Vimbldono prizų fondą šiemet sudaro 44,7 mln. svarų sterlingų (51,99 mln. eurų).

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų