0
05-24, 22:00
0
0

L.Sabaitytė aplenkė po ilgos pertraukos grįžusią M.Morauskaitę ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą

Lukrecija Sabaitytė | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Trečiadienį baigėsi Kaune baigėsi Lietuvos studentų lengvosios atletikos čempionatas. Tuo pačiu tai buvo ir atvirosios Kauno pirmenybės.

Moterų 200 m bėgimą laimėjo Lukrecija Sabaitytė. Ji finišavo per 23.47 sek. ir nugalėjo tiek studentų, tiek Kauno čempionatuose. L.Sabaitytė pasiekė karjeros rekordą ir geriausią šio Lietuvos sezono rezultatą.

Po beveik 10 mėnesių pertraukos varžybose buvo galima išvysti Modestą Morauskaitę. Ji bėgo ne sau įprastą 400 m distanciją, o 200 m sprintą. Finale M.Morauskaitė distanciją įveikė per 23.59 sek. ir praleido į priekį tik L.Sabaitytę.

Studentų čempionate trečiadienį taip pat nugalėjo:

200 m. Einius Trumpa (LSMU) 22,17/-0.2

800 m. Andra Tamašauskaitė (MRU) 2:10.94 (asmeninis rekordas) ir Robert Antonovič (VILNIUS TECH) 1:59.70

400 m b/b. Elena Jasaitė (VU) 1:04.84 ir Nedas Talalas (LSU) 54.36

Trišuolis. Vaida Padimanskaitė (VDU) 12.94/1.0 ir Gustas Griška (KTU) 14.77/0.2

Rutulys. Simonas Bakanas (LSU) 16.03

Ietis. Agnė Urbutytė (LSMU) 38.62 (asmeninis rekordas) ir Tomas Sabašinskas (LSU) 66.03

Tarp komandų pirmavo VU (21079), antri – LSU studentai (19816), treti – KTU lengvaatlečiai (19748).

Kauno atvirą čempionatą trečiadienį laimėjo ne tik studentai (šuolio su kartimi sektoriuje jų visai nebuvo):

200 m. Aistis Manton (Kaunas) 21.99/-0.2 (asmeninis rekordas)