Pasibaigęs. 09-14 16:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
6
Riteriai
1
Pasibaigęs. 09-14 17:00
EuroBasket
Graikija
92
Suomija
89
Pasibaigęs. 09-14 18:25
A Lyga
Šiauliai
0
Hegelmann
1
Pasibaigęs. 09-14 21:00
EuroBasket
Turkija
83
Vokietija
88
Pasibaigęs. 09-16 19:45
UEFA Čempionų lyga
Ath Bilbao
0
Arsenal
2
Pasibaigęs. 09-16 22:00
UEFA Čempionų lyga
Juventus
4
Borussia
4
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
PSG
4
Atalanta
0
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
Ajax
0
Inter
2
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
Liverpool
3
Atletico
2
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
Bayern
3
Chelsea
1
Šiandien, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Manchester City
-
Napoli
-
Šiandien, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Newcastle
-
Barcelona
-
Rytoj, 19:30
A Lyga
Dainava
-
Šiauliai
-
Rytoj, 19:30
A Lyga
Riteriai
-
Žalgiris
-
09-20, 16:50
LKL
Jonava
-
Žalgiris
-
09-20, 19:10
LKL
Lietkabelis
-
Neptūnas
-
09-21, 16:50
LKL
Gargždai
-
Šiauliai
-
09-21, 17:00
A Lyga
Panevėžys
-
Hegelmann
-
09-21, 17:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Džiugas
-
09-21, 18:25
A Lyga
Banga
-
Sūduva
-
09-21, 19:10
LKL
Nevėžis
-
Rytas
-
09-23, 18:15
LKL
Lietkabelis
-
Jonava
-
09-24, 18:30
LKL
Rytas
-
Gargždai
-
09-24, 18:50
LKL
Žalgiris
-
Šiauliai
-
09-24, 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Sūduva
-
09-24, 19:10
LKL
Juventus
-
Nevėžis
-
09-26, 18:30
A Lyga
Banga
-
Džiugas
-
09-26, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Dainava
-
09-27, 16:00
A Lyga
Šiauliai
-
Riteriai
-
09-27, 16:50
LKL
Neptūnas
-
Žalgiris
-
09-27, 19:10
LKL
Šiauliai
-
Jonava
-
09-28, 16:50
LKL
Juventus
-
Rytas
-
09-28, 19:10
LKL
Lietkabelis
-
Nevėžis
-
09-29, 18:30
A Lyga
Hegelmann
-
Kauno Žalgiris
-
09-29, 19:00
A Lyga
Sūduva
-
Žalgiris
-
09-30, 19:00
Eurolyga
Dubai
-
Partizan
-
09-30, 19:00
Eurolyga
Hapoel Tel-Aviv
-
Barcelona
-
09-30, 20:45
Eurolyga
Anadolu Efes
-
Maccabi Tel Aviv
-
09-30, 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
-
EA7 Emporio Armani
-
09-30, 21:15
Eurolyga
Panathinaikos
-
Bayern
-

Lietuvos motociklų kroso čempionato starte – A.Jasikonio pergalės

Arminas Jasikonis | Instagram.com nuotr

Arminas Jasikonis | Instagram.com nuotr

 Savaitgalį, birželio 10 – 11 dienomis, „Mickūnai MX parkas“ trasoje Anykščių rajone startavo „Betsafe Lietuvos Motociklų Kroso Čempionatas“. Dviejų dienų varžybose dalyvavo beveik 250 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir net Austrijos, o jų pasirodymą stebėjo susirinkusi tūkstantinė sirgalių minia. Šiemet pusantro kilometro trasoje dalyvių laukė ne tik 11 kliūčių ir didžiausias Lietuvoje tramplinas, kurį vienu šuoliu pavyko įveikti ne visiems.

Paprastai Mickūnų trasoje rengiamos Lietuvos motokroso čempionato antrojo etapo varžybos, o šiemet – vyko sezono atidarymo renginys. Varžybų organizatorius Lukas Pakeltis sakė, kad kiekvienas “Betsafe Lietuvos motociklų kroso čempionatas” yra ne tik varžybos, bet ir puiki šventė visai šeimai, kur galima stebėti įspūdingą veiksmo spektaklį bei mėgautis įvairiomis pramogomis greta jo.

Šeštadienį, pirmąją varžybų dieną, visų dėmesį kaustė keturračių ir motociklų su priekabomis kovos. Lenkimai šiose klasėse – itin sudėtingi, efektingi ir keliantys daugybę emocijų žiūrovams. Juo labiau, kad motociklų su priekabomis ekipažai varžybose turi veikti itin preciziškai. Keturračių įskaitoje pajėgiausiu tapo Latvis Reinis Bicans, o motociklų su priekabomis klasėje nugalėjo Liutauras Variakojis su Martins Antons.

Sekmadienį varžybų puošmena tapo geriausio Lietuvos motokroso meistro, Pasaulio čempionate dalyvaujančio anykštėno Armino Jasikonio dvikova su Latvijos sportininku, Europos čempionu Toms Macuks. Bendrame MX1 ir MX2 klasių starte išsirikiavo 26 sportininkai.

Pirmajame važiavime po starto į priekį šauna 191 numeriu pažymėtas motociklas, kurį vairuoja Erlandas Mackonis (MX2 klasė). Pranašumu jam džiaugtis tenka ne ilgai, nes pirmajam ratui dar neįpusėjus, į priekį išsiveržia Arminas Jasikonis. Jam pavymui lekia Toms Macuks. Latvis viso važiavimo metu ieškojo progų aplenkti Lietuvos motokroso žvaigždę. Deja, ratu pavyti varžovai sukėlė papildomų iššūkių dviejų Grandų dvikovai, kuo netruko pasinaudoti Arminas, kad atitrūktų nuo atkakliai atakavusio varžovo bei įsirašytų pirmą sezono pergalę.

Antrojo važiavimo startą laimi Domantas Jazdauskas. Nors pirmajame rate pavyko išsilaikyti varžybų lyderio poziciją, tačiau sekančiuose ratuose teko pripažinti Armino Jasikonio bei Toms Macuks pranašumą bei finišuoti trečioje vietoje. Arminas Jasikonis dominavo viso antrojo važiavimo metu, o didžiąją dalį varžovų aplenkė ratu, keletą net dviem ratais. Anaiptol, Toms Macuks fiksavo greičiausią rato į veikimo laiką – 1 min. 37 sek.

„Antras važiavimas buvo gerokai sunkesnis, nes Toms Macuks spaudė mane. Buvo išties gera kova, po kurios tik stipresni fiziškai tapsim. Trasa buvo sunki, bet tikrai labai gerai paruošta varžyboms. Džiaugiuosi, kad šiandien dominavau abiejuose važiavimuose. Iki sekančio etapo,“ – antrojo ir pergalingo važiavimo finiše komentavo Arminas Jasikonis.

MX2 klasėje nepavejamu tapo Erlandas Mackonis. Daugiametis Nacionalinės motokroso rinktinės narys savo pajėgumu nenusileido net ir sportininkams iš galingesnės klasės. Abu važiavimus jis finišuoja ketvirtas – iš karto už MX1 klasės lyderių trejeto.

„Priekyje važiavo galingesnės klasės atstovai, tai padėjo palaikyti gerą tempą. Varžovų spaudimas, taip pat, neleido atsipalaiduoti. Trasa nelengva, daug jėgų pareikalavo. Beveik pusės valandos trukęs važiavimas labai išvargino. Nepaisant to, pavyko iškovoti pergalę klasėje,“ – po varžybų komentavo MX2 klasės nugalėtojas Erlandas Mackonis.

Vyriškos konkurencijos nepabūgo vienintelė vyrų tarpe startavusi mergina. Elena Kapsamer atvyko į varžybas Armino Jasikonio kvietimu net iš Austrijos. Šeštadienį iškovojusi pergalę moterų klasėje, sekmadienį nepabūgo stoti į startą galingiausiųjų sportininkų gretose bei išbandyti savo jėgas MX2 klasės batalijose.

„Kovoti vyrų tarpe yra visai kitas reikalas. Jie labiau agresyvūs kovotojai ir, žinoma, ženkliai greitesni. Tačiau aš stengiausi iš visų jėgų, nors ir buvo labai sunku. Prie visko prisidėjo karštas oras ir sudėtinga trasa,“ – po varžybų komentavo Elena Kapsamer.

Moterų varžybos nesėkmingai susiklostė Adrijai Skudutytei. Ji krito per kvalifikaciją ir buvo nugabenta į ligoninę apžiūrai.


Vokietijoje savaitgalį vyko pasaulio ir Europos motokroso čempionatų etapai, bet Lietuvos atstovų juose nebuvo.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų