Pasibaigęs. 10-16 20:00
Eurolyga
Žalgiris
78
EA7 Emporio Armani
89
Pasibaigęs. Vakar 18:30
KMT
Juventus
96
Šiauliai
87
GYVAI. II kėlinys, 3 min.
KMT
Jonava
21
Nevėžis
40
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-

I.Brazdeikis: apie kibinus, augantį brolį ir skirtumus tarp JAV bei Europos

Ignas Brazdeikis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Ignas Brazdeikis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Prieš praėjusios savaitės Eurolygos dvikovą su Pirėjo „Olympiacos“ klubu #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje pirmą kartą apsilankė krepšininkas Ignas Brazdeikis.

Kauno „Žalgirio“ narys apie lietuvybę, krepšinį už Atlanto ir grįžimą į Europą kalbėjosi su krepšinio komentatoriumi ir „Žalgiris TV“ laidų vedėju Ryčiu Kazlausku.

Įdomu tai, kad tinklalaidės pradžioje žalgirietis pokalbį stengėsi palaikyti lietuviškai, o pabaigoje atsakydamas į klausytojų klausimus juos taip pat išklausė originalo kalba, atsakymuose pridėjo lietuviškų žodžių.

Sugrįžęs į Lietuvą I.Brazdeikis gali būti arti savo giminaičių – čia vis dar gyvena jo seneliai. Pasak krepšininko, močiutė mėgsta jį lepinti savo gaminamu maistu, kuris žalgiriečiui labai patinka.

„Vienas mėgstamiausių mano lietuviškų patiekalų yra kibinai. Močiutė padarė man jų po rungtynių su Jonavos komanda, aš jais mėgavausi“, – tinklalaidėje pasakojo NBA duonos ragavęs žaidėjas.

Pokalbio metu I.Brazdeikis taip pat džiaugėsi dar prieš porą metų atgauta Lietuvos pilietybe, kurią taip pat gavo jo sesuo ir brolis. Pastarasis taip pat žaidžia krepšinį ir jau lankėsi Lietuvoje.

„Aš nešneku gerai lietuviškai, jis šneka šiek tiek prasčiau už mane, tad jam yra sudėtingiau, jis dar jaunas. Jam čia patiko, jis mėgavosi būdamas su šeima, mėgavosi krepšiniu. Jis bus labai geras krepšininkas. Jis aukštesnis už mane, turi puikius įgūdžius ir vis dar auga į tą krepšininką, kokiu jis bus. Jeigu jis toliau dirbs, bus savo vietoje ir turės pasitikėjimą – viskas bus gerai“, – brolį Augustą gyrė žalgirietis.

Kanadoje augusiam ir JAV krepšinio mokyklą vėliau perėjusiam I.Brazdeikiui grįžus į Europą teko prisitaikyti prie kitokio krepšinio stiliaus, kuris išryškino pagrindinius skirtumus.

„Labai stipriai skiriasi. Čia kiekvienos rungtynės ar net kiekviena ataka yra gyvybės ir mirties klausimas. Kamuoliai yra skirtingi, prie jų reikia priprasti, o Eurolyga yra kietesnė dėl dviejų priežasčių. Gynyboje nėra trijų sekundžių taisyklės ir visi žaidžia daug kiečiau. Dėl to pelnyti taškus yra sunkiau“, – svarstė 24-erių Lietuvos rinktinės narys. 

Per TV3 stebėkite kiekvienas „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje, o Go3 parodys visas kovas.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų