PadkaStas S03E02: Supertaurės skandalas, P.Malžinskas, VAR ir „Banga“

„padkaStas“ | „Stop“ kadras

„padkaStas“ | „Stop“ kadras

 Geriausia 2022-ųjų Lietuvos futbolo tinklalaide pripažinta ir antruosius savo metus skaičiuojanti tinklalaidė „padkaStas“ grįžta trečiam savo sezonui.

Kaip ir praėjusiais metais, tinklalaidę veda buvęs Lietuvos rinktinės narys ir dabartinis PFA prezidentas Arūnas Klimavičius, sporto komentatoriai Lukas Gintautas ir Benediktas Petkus bei idėjos autorius Tadas Salaveičikas.

Pasibaigus Optibet LFF Supertaurės finalui vyrukai atskubėjo į padkaSto studiją ir antrame 2023-ųjų metų epizode į svečius pasikvietė buvusį futbolininką ir teisėją, inspektorių ir tinklalaidės „12 jardų“ kūrėją Paulių Malžinską.

Beveik dvi valandas trukusio pokalbio metu vyrukai studijoje gilinosi į LFF Supertaurės finalo įvykius, skandalingai pasibaigusią ir teisėjų klaida pažymėtą baudinių seriją.

P.Malžinskas ne tik vertino teisėjų darbą finale ar priimtus sprendimus įvairiose situacijose, bet ir žvelgė į gilesnes Lietuvos futbolo teisėjų korpuso problemas.

Viena iš šio padkaSto temų – šiame sezone įvyksiantis VAR atėjimas į Lietuvą, stacionaraus VAR kambario įkūrimas ar teisėjų VAR mokymai.

Pokalbio pabaigoje taip pat buvo paliesti paskutiniai Gargždų „Bangos“ papildymai, tarp kurių ne tik Karolis Laukžemis, bet ir iš Vokietijos grįžtantis Benas Šatkus.

PadkaStą galite rasti Sportas.lt Youtube, Spotify ir PodBean paskyrose.

Naujausio „padkaSto“ temos:

0:00 Intro;

2:25 PFA prizas K.Kažukolovui;

4:50 Optibet LFF Supertaurės aptarimas;

36:25 Neįskaitytas baudinys ir teisėjų korpusas Lietuvoje;

1:04:40 Viešas teisėjų klaidų pripažinimas ir aptarimas;

1:22:55 Plačiau apie VAR Lietuvoje;

1:33:00 „Bangos“ ėjimai ir B.Šatkus;

1:37:30 Jaunimo šansai užsikabinti Italijoje;

1:43:00 Pirmasis „Optibet A lygos“ turas;

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų