M.Chandleris prakalbo apie savo pranašumus ir didžiausius trūkumus prieš C.McGregorą

Michaelas Chandleris | „Stop“ kadras

Michaelas Chandleris | „Stop“ kadras

 Šeštadienį buvo pranešta, kad buvęs UFC dviejų svorio kategorijų čempionas Conoras McGregoras, kartu su Michaelu Chandleriu, bus treneriai artėjančiame „The Ultimate Fighrer 31“ sezone, o jam pasibaigus – kovos tarpusavyje.

Buvęs „Bellator“ čempionas ir buvęs pretendentas į UFC titulą M.Chandleris mano, kad jis turės pranašumą prieš C.McGregorą kai kuriose svarbiausiose srityse.

„Net jeigu jis svers 170 svarų, aš turėsiu daugiau jėgos“, – sakė M.Chandleris. „Manau, kad esu greitesnis už jį, ypač todėl, kad būsiu tokio pat kūno sudėjimo kaip buvau per pastarąsias savo 30 kovų. Jis turės naują kūno sudėjimą, kuris gali jį šiek tiek sulėtinti.

Manau, kad esu geresnis tiek graplingo, imtynių, ištvermės srityse. Jam geriau sekasi kalbėti ir įlysti į varžovų galvas, bet kitur aš esu geresnis“.

Nors M.Chandleris yra įsitikinęs, kad gali įveikti C.McGregorą, tačiau pripažino, kad vis tiek reikės padaryti keletą sudėtingų užduočių.

„Kalbant apie darbą kojomis, kampus, reakcijos laiką ir atsakomuosius smūgius, Conoras yra fenomenalus ir geresnis už mane. Kai kalbame apie susivaldymą svarbiausiuose momentuose, jis yra fenomenaliai geresnis už mane. Taip, esu kovojęs didelėse kovose, „Madison Square Garden“ kovojau dėl titulo, bet ši kova yra didesnė. Tuo tarpu jis tai darė jau 20 ar daugiau kartų, o aš tai dariau nulį sykių“, – sakė M.Chandleris. „Jau net nekalbu apie spaudimą, priešiškumą, įtampą, įsipareigojimus žiniasklaidai, pasiruošimą.. Prie viso to C.McGregoras yra pripratęs, o man teks su tuo susidurti pirmą kart

ą“.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų