„Blade Fights“: du varžovus nokautavęs Ž.Ramaška iškovojo „Grand Prix“ titulą, pergales šventė ir D.Danyla su M.Veržbicku

Žygimantas Ramaška – Gustavas Erakas | „Stop“ kadras

Žygimantas Ramaška – Gustavas Erakas | „Stop“ kadras

 Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusiame pirmąjame „Blade Fights“ organizacijos turnyre pergales iškovojo lietuviai Žygimantas Ramašką, Deividas Danyla ir Mindaugas Veržbickas.

MMA „Grand Prix“ turnyre svorio kategorijoje iki 66 kg 26-erių metų Ž.Ramaška (7-1) antrajame raunde nokautavo 36-erių metų brazilą Carlosą Eduardo De Oliveira (14-5-1) ir pateko į pusfinalį, kuriame susitiko su brazilu Gustavu Riosu Eraku (24-8-14), kitame pusfinalyje po 3 raundų įveikusiu lenką Sebastianą Romanowskį.

„Grand Prix“ finale Ž.Ramaška buvo kur kas geresnis stovėsenoje ir antrame raunde sugebėjo nokautuoti G.Eraką bei iškovojo pirmąjį „Blade Fights“ organizacijos „Grand Prix“ svorio kategorijos iki 66 kg nugalėtojų titulą.

Ūgio pranašumą turėjęs Ž.Ramaška labai aktyviai pradėjo kovą ir pirmą minutę „pavaišino“ varžovą galingais smūgiais. Praėjus minutei, Ž.Ramaška prie ringo kampo parvertė brazilą ant žemės, tačiau nesugebėjo užsitikrinti geresnės pozicijos, o kova netrukus buvo sustabdyta ir kovotojai buvo perkelti į ringo centrą. Būnant identiškoje parterio pozicijoje – brazilui esant viršuje – Ž.Ramaška sėkmingai atsilaikė ir už pasyvumą teisėjas pakėlė kovotojus į stovėseną.

Po dar vieno apsikeitimo smūgiais, kovotojai likus minutei vėl perėjo į parterį, kur Ž.Ramaška buvo apatinėje pozicijoje. Visgi po kelių sekundžių teisėjas vėl perkėlė kovą į stovėseną, kurioje Ž.Ramaška buvo kur kas tikslesnis ir privertė brazilą ieškoti būdų parversti lietuvį.

Antrojo raundo pradžioje G.Erakas koja pataikė žemiau juostos ir kova trumpam buvo sustabdyta. Visgi po šios pertraukėlės Ž.Ramaška fantastiškais smūgiais tiek rankomis, tiek kojomis privertė brazilą klupti, o netrukus teisėjas turėjo nutraukti kovą ir Ž.Ramaška iškovojo „Grand Prix“ nugalėtojo titulą.

„Tai yra didelis žingsnis man judėti į priekį. Mes nesustosime. Kaip sakiau, mes tik pradedame“, – sakė Ž.Ramaška.

Kaip po kovos pranešė turnyro organizatoriai, kita Ž.Ramaškos kova bus dėl „Blade Fights“ pasaulio čempiono titulo. Visgi kol kas jis turės palaukti, kol kiti kovotojai išsireitinguos naujai sukurtoje „Blade Fights“ organizacijoje, nes šiuo metu už Ž.Ramaškos antroje vietoje rikiuojasi jo įveiktas G.Erakas.

Kaip teigė „Blade Fights“ įkūrėjas Romualdas Klimavičius, gegužės 27-ą Klaipėdoje įvyks kitas „Blade Fights“ turnyras, kuriame bus organizuojamas MMA svorio kategorijos iki 77 kg atranka. Tame turnyre aštuoni kovotojai turės po vieną kovą, o keturi laimėjusieji pateks į geriausių ketvertuką bei tęs savo kelionę toliau.


Anksčiau vykusioje „Super“ kovoje D.Danyla pagal Muay-Thai taisykles svorio kategorijoje iki 66 kg vos per 22 sekundes nokautavo Didžiosios Britanijos/Kipro atstovą Panagiotį Yusufą.


Kitoje kovoje M.Veržbickas pagal MMA taisykles trečiajame raunde užsmaugė 40-metį ispaną Albnerą Lloverasą (22-13-1) bei nutraukė jo trijų iš eilės pergalių seriją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų