Lietuvos šuolininkai į vandenį sėkmingai pradėjo varžybas Eindhovene

Sebastian Konecki, Martynas Lisauskas, Alė Pikturnienė ir Kęstutis Autukas (LPF nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Sebastian Konecki, Martynas Lisauskas, Alė Pikturnienė ir Kęstutis Autukas (LPF nuotr.) | Organizatorių nuotr.

 yderlandų mieste Eindhovene vyksta tarptautinės šuolių į vandenį varžybos „Eindhoven Diving Cup 2023“, kuriose dalyvauja ir būrys Lietuvos sportininkų.

Pirmąją varžybų dieną ant prizininkų pakylos lipo du mūsų šalies atstovai.

Metų proveržio nominaciją Lietuvos plaukimo federacijos apdovanojimuose neseniai pelnęs vilnietis Martynas Lisauskas iškovojo aukso medalį vaikinų (B gr.) šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje.

Lietuvio šuolius teisėjai įvertino 375.90 balo, o artimiausią varžovą vengrą Daniel Abay M. Lisauskas pranoko 50,75 balo. Bronza atiteko vokiečiui Eric Lepere (319.85).

Šioje rungtyje taip pat startavęs dar vienas vilnietis Kiril Baziuk (289.15) užėmė 10 vietą, o kaunietis Svajūnas Cechanavičius (246.85) buvo 15-as tarp 20 sportininkų.

Vyrų šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino rungtyje (5 dalyviai) sidabro medalį pelnė vilnietis Sebastian Konecki. Lietuvos sportininkas už savo atliktą programą teisėjų buvo įvertintas antrąja vieta ir 302.15 balo.

Nugalėtoju čia tapo italas Stefano Belotti (347.75), trečią vietą užėmė jo tautietis Milo Zangara (272.20).

Merginų (B gr.) šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino rungtyje Emilija Maželytė (197.80) iš Kauno užėmė 13-ą vietą tarp 24-ių dalyvių. Čia geriausiai pasirodė Vokietijos sportininkė Sylvana Ayala-Rodriguez (299.00).

Jauniausių dalyvių („Junior Stars“) įskaitoje ketvirtadienį mergaičių šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje varžėsi Ieva Maželytė. Jos šuolius teisėjai įvertino 131.40 balo.

Šioje grupėje kaunietę aplenkė olandė Sophie Overhof (162.05).

Varžybose taip pat dalyvaus Aidas Mykolaitis, Vita Šlajūtė ir Urtė Valeišaitė. Paskutiniai medalių komplektai bus išdalinti sekmadienį.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų