Atvirosios Lietuvos MMA taurės varžybose triumfavo „Panteros“ klubas

„Lithuanian MMA federation“ nuotr. | „Facebook“ nuotr.

„Lithuanian MMA federation“ nuotr. | „Facebook“ nuotr.

 Sausio 29 d. Jurbarke įvyko „Open Lithuanian MMA Cup 2023“ varžybos, kurias organizavo sporto klubas „Pantera“ ir Lietuvos MMA federacija. Dalyvavo 151 sportininkas iš 21 sporto klubo. Į Jurbarką atvyko ne tik skirtingų Lietuvos miestų, bet ir užsienio komandos.

Šių varžybų svečiai buvo „VVK RAMM“, „Invicta“ iš Estijos bei „MMA Bauska“, „Bauskas ciņu sporta“ ir „Golden Glory“ iš Latvijos. Šie sporto klubai aktyviai dalyvauja Europos ir pasaulio IMMAF čempionatuose, todėl turėti aukšto meistriškumo priešininkus buvo nemenkas iššūkis Lietuvos sportininkams. Lietuviai nenusileido ir stebino gražiomis kovomis, taip įgydami tarptautinių kovų patirties. Šiose varžybose iškovoti čempiono vardą galėjo tik patys geriausi, konkurencija buvo labai didelė ne vien dėl gausaus dalyvių skaičiaus, bet ir dėl stiprių priešininkų.

Susumavus visus rezultatus, pagrindinė „Čempionų taurė“ atiteko sporto klubui „Pantera“, antroji vieta – sporto klubui „Warriors Team“, trečioji vieta – sporto kubui „Faiteris“. 

Suaugusiųjų varžybose čempionais tapo Marius Šeputis (IMMAF, svorio kategorija iki 65,8 kg), Emilis Panceris („MMA Light“, iki 70,3 kg), Severynas Rynkevičius („MMA Light“, iki 77,1 kg), Eligijus Balinskas („MMA Light“, per 93 kg), Dovydas Levickis (K-1, iki 70,3 kg), Evaldas Balsys (K-1, iki 77,1 kg), Eivydas Strolis (K-1, iki 83,9 kg) ir Juozas Kondratavičius (K-1, iki 93 kg).

Lietuvos mišrių kovos menų federacija ir sporto klubas „Pantera“ varžybas organizuoja siekdami Lietuvos MMA rinktinei suteikti galimybę įgyti kuo didesnės tarptautinės patirties, kuri bus ypatingai reikalinga artėjančiuose Europos ir pasaulio čempionatuose.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų