Ant Dakaro podiumo lipęs P.Copetti: „Antrąjį etapą užbaigiau matydamas viena akimi“

Pablo Copetti | Instagram.com nuotr

Pablo Copetti | Instagram.com nuotr

 Vienas iš Laisvydo Kanciaus konkurentų Dakaro ralio keturračių įskaitoje – JAV atstovas Pablo Copetti – šių metų ralį baigė garbingoje – trečioje – vietoje. Tiesa, tai nereiškė, kad P.Copetti šiame ralyje išvengė problemų.

Pasibaigus raliui, P.Copetti nusprendė atsiverti ir savo „instagram“ sekėjams papasakojo, kas nutiko antrajame greičio ruože.

„Apie antrąjį greičio ruožą. Prieš antrąją neutralizacijos zoną turėjau didelę avariją. Man svaigo galva. Oro pagalvė ir šalmas išgelbėjo mano gyvybę, o Francisco Moreno man padėjo atsigauti. Laimei, kuro papildymo zonoje Pablo Novara, kuris ten dirbo, man irgi padėjo. Žinojau, kad negaliu pasiduoti baimei ir turiu spausti iki dugno!

Antrąją greičio ruožo dalį pradėjau turėdamas problemų su kairiąja akimi. Dėl smegenų sutrenkimo suprastėjo regėjimas. Tą greičio ruožą užbaigiau matydamas viena akimi. Tai apsunkino važiavimą, nes aš nematydavau viso kraštovaizdžio ir negalėdavau tinkamai įvertinti artėjančių pavojingų vietų.

Po finišo man padėjo gydytoja Marcela. Man sakė, kad reikės siūlių, bet aš jų nenorėjau. Laimei, mano regėjimas iki kito etapo pagerėjo ir aš galėjau normaliai važiuoti, nors veide iki šiol liko šiek tiek randų. Ta avarija taip pat gerokai aplamdė mano keturratį. Dar kartą dėkoju Francisco, Pablo ir Marcelai“, - rašė P.Copetti.

JAV atstovas šiemet pakartojo geriausią karjeros rezultatą. Trečias jis buvo ir 2017 m. bei 2021 m. Dakare.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų