Dėl O.Dunne galvas pametę paaugliai gimnastikos varžybose kėlė chaosą – prireikė policijos

Olivia Dunne ir jos fanai | Instagram.com nuotr

Olivia Dunne ir jos fanai | Instagram.com nuotr

 Neseniai įtakingiausia pasaulio studentų sportininke pripažinta 20-metė Olivia Dunne sekėjus skaičiuoja milijonais ir džiaugiasi didžiuliu uždarbiu iš socialinių tinklų. Tiesa, populiarumas turi ir savo kainą – dalis O.Dunne sirgalių akivaizdžiai yra pametę galvas dėl gimnastės ir tuo buvo galima įsitikinti neseniai vykusiose varžybose Solt Leik Sityje (JAV).

Luizianos valstybinio universiteto komanda (LSU) O.Dunne paliko tarp atsarginių gimnasčių, tačiau jos sirgaliams tai buvo nė motais. Visas būrys paauglių atvyko į varžybas ir ėmė kelti chaosą.

„Fox Sports“ teigimu, O.Dunne sirgaliai ėmė užgaulioti Jutos universiteto gimnastę Jillian Hoffman. Anot jos mamos, einant link automobilio, O.Dunne fanai apsupo gimnastę ir reikalavo bendrų nuotraukų.

„Jie tiesiai jai į veidą šaukė, kad tu nesi Livvy, bet šį kartą mums užteks ir tavęs. Jie apsupo ją ir reikalavo bendrų nuotraukų, vadino mano dukrą Livvy 2.0 versija. Jie buvo labai įžūlūs ir nepagarbūs“, - sakė J.Hoffman mama.

Tuo, kas vyksta, negalėjo patikėti ir Johnas Furlongas iš „KSL Sports“: „Prie pat centro lauke yra visa eilė paauglių, kurie vis klausinėja, kada išeis Livvy. Nieko panašaus nebuvau matęs“.

Dėl kilusio chaoso organizatoriai atidėjo LSU universiteto autobuso atvykimą. Taip pat buvo kreiptasi į policiją, kad papildomos pareigūnų pajėgos užtikrintų sportininkių saugumą.

Galiausiai į kilusį chaosą sureagavo pati O.Dunne: „Aš visada vertinsiu jūsų meilę ir paramą, bet jei ateinate į varžybas, tai norėčiau paprašyti jūsų rodyti pagarbą kitoms gimnastėms ir visai šio sporto bendruomenei, nes mes ten tiesiog atliekame savo darbą“.

Pranešama, kad jau ir pati O.Dunne pradėjo nerimauti dėl savo saugumo, todėl nuo šiol ją į varžybas visur lydės apsaugos darbuotojas, kuris užtikrins, kad blaiviai nemąstantys paaugliai nekeltų pavojaus gimnastei.

LSU gimnastės vėliau vyko varžytis su Kentukio universiteto atstovėmis. Ten toks chaosas jau nekilo – LSU gimnasčių apsauga buvo sustiprinta, o keletas garsesnių O.Dunne fanų pasižymėjo tik plakatais, kuriais siūlė O.Dunne susituokti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų