„OnlyFans“ žvaigždė buvo priversta keisti MMA klubą dėl kovotojų žmonų skundų: „Į salę einu ne tam, kad nuviliočiau kažkieno vyrą“ Anksčiau kovėsi prieš pačią W.Zhang

Alice Ardelean | Instagram.com nuotr

Alice Ardelean | Instagram.com nuotr

 „OnlyFans“ žvaigždė ir profesionali MMA kovotoja 30-metė rumunė Alice Ardelean (7-5) „Daily Star“ portalui atskleidė, kad buvo priversta keisti treniruočių klubą dėl to, kad sulaukė daugybės kovotojų žmonų skundų.

„Kai susikūriau „OnlyFans“ paskyrą, pajutau, kad treniruočių salėje į mane pradėjo žiūrėti kreivai. Kai kurių kovotojų žmonos man pradėjo rašinėti įžeidžiančias žinutes. Jos nerimavo, kad jų vyrai užsiprenumeruos mano turinį, todėl aš buvau priversta pakeisti treniruočių salę, kad išvengčiau visos tos dramos. Aš „OnlyFans“ paskyrą susikūriau tik tam, kad gaučiau papildomų pajamų treniruotėms, dietologo paslaugoms ir treniruočių inventoriui.

Aš tiesiog užsiėmiau savo darbais, bet pajaučiau neapykantą. Moterys vis skųsdavosi manimi, o kai kurie pasisakymai buvo tiesiog šlykštūs. Tai, ką jos kalbėjo, buvo gėdinga. Man taip ir norėjosi pasakyti, kad jos užsičiauptų, nes aš į salę einu ne tam, kad nuviliočiau kažkieno vyrą. Tai yra mano darbas ir tiek. Jis niekaip nesikerta su tų moterų darbais. Ne aš kalta, jei kažkieno vyras užsiprenumeravo mano „OnlyFans“ turinį“, - teisinosi A.Ardelean.

Anksčiau rumunė dirbo apsaugine, bet per mėnesį tegaudavo 600 svarų (beveik 679 eurai). Dabar ji iš „OnlyFans“ paskyros kas mėnesį susirenką po 10 000 svarų (11,32 tūkst. eurų) ir svajoja apie patekimą į UFC.

Įdomu tai, kad 2016 m. A.Ardelean kovėsi su dabartine UFC žvaigžde Weili Zhang. Tąkart rumunė pralaimėjo antrojo raundo pabaigoje, kai būsima UFC čempionė atliko sėkmingą smaugimo veiksmą.

2020 m. A.Ardelean buvo sustabdžiusi karjerą, o į narvą grįžo 2021 m. rugsėjį, kai nugalėjo Aną Marią Pal. Pernai rumunė pasiekė dar vieną pergalę, vos per 55 sek. nokautuodama Jenny Linę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų