Pasibaigęs. 11-01 02:00
NBA
Bulls
135
Knicks
125
Pasibaigęs. 11-01 04:00
NBA
Trail Blazers
109
Nuggets
107
Pasibaigęs. 11-01 23:00
NBA
Bucks
133
Kings
135
Pasibaigęs. Vakar 14:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
3
Panevėžys
2
Pasibaigęs. Vakar 15:00
A Lyga
Džiugas
4
Riteriai
1
Pasibaigęs. Vakar 16:50
LKL
Žalgiris
79
Rytas
75
Pasibaigęs. Vakar 17:00
A Lyga
Banga
6
Dainava
0
Pasibaigęs. Vakar 18:25
A Lyga
Sūduva
2
Šiauliai
2
Pasibaigęs. Vakar 18:25
A Lyga
Žalgiris
3
Hegelmann
1
Pasibaigęs. Vakar 19:10
LKL
Šiauliai
89
Neptūnas
85
GYVAI. IV kėlinys, 10 min.
NBA
Knicks
125
Bulls
113
Šiandien, 18:30
LKL
Jonava
-
Juventus
-
Šiandien, 18:45
LKL
Nevėžis
-
Gargždai
-
Rytoj, 04:00
NBA
Nuggets
-
Kings
-
Rytoj, 19:45
UEFA Čempionų lyga
Slavia
-
Arsenal
-
Rytoj, 21:00
Europos taurė
Dolomiti Energia
-
Lietkabelis
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
PSG
-
Bayern
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Atletico
-
Royale Union SG
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Liverpool
-
Real
-
11-05, 03:00
NBA
Bulls
-
76ers
-
11-05, 19:00
Europos taurė
Neptūnas
-
Manresa
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-05, 19:30
Čempionų lyga
Rytas
-
MLP Academics Heidelberg
-
11-05, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Inter
-
Kairat Almaty
-
11-05, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Brugge
-
Barcelona
-
11-05, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Manchester City
-
Borussia
-
11-06, 04:00
NBA
Nuggets
-
Heat
-
11-06, 05:00
NBA
Kings
-
Golden State Warriors
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-
11-07, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
Valencia
-
11-08, 03:00
NBA
Bucks
-
Bulls
-
11-08, 05:00
NBA
Nuggets
-
Golden State Warriors
-
11-08, 05:00
NBA
Kings
-
Thunder
-
11-08, 15:00
A Lyga
Dainava
-
Riteriai
-
11-08, 15:00
A Lyga
Šiauliai
-
Džiugas
-
11-08, 15:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Banga
-
11-08, 15:00
A Lyga
Panevėžys
-
Žalgiris
-
11-08, 15:00
A Lyga
Hegelmann
-
Sūduva
-
11-08, 16:50
LKL
Neptūnas
-
Juventus
-
11-08, 19:10
LKL
Gargždai
-
Lietkabelis
-
11-09, 03:00
NBA
Cavaliers
-
Bulls
-

„Sūduvos-Mantingos“ gynėjas: apie M.Kiltinavičiaus ir D.Vilio išvykimą, T.Gaidamavičių ir kt.

Žygimantas Šimonis | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Žygimantas Šimonis | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

 Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ gynėjas Žygimantas Šimonis baigiamojoje 2022 metų dalyje laukiančiame 4 rungtynių maratone laukia sunkių išbandymų.

27 metų Ž.Šimonis Marijampolėje žaidžia nuo 2020-ųjų ir yra vienas komandos lyderių. Šiuo metu jis renka 9,3 taško, atkovoja 3,8 kamuolio ir atlieka 3,4 rezultatyvaus perdavimo. Rezultatyvumu gynėją ženkliai lenkia tik Aurelijus Pukelis (16,3) ir nežymiai – Tautvydas Kliučinykas (9,9).

Žaidimas netenkina

Sūduvos krašto sostinės ekipa „7bet-NKL“ pirmenybėse per 16 rungtynių iškovojo 13 pergalių ir dabar užima trečiąją vietą. Aukščiau rikiuojasi taip pat jau 3 kartus pralaimėję „Telšiai“ (17 pergalių) ir Kauno „Žalgiris-2“ (16 pergalių ir 2 pralaimėjimai).

„Kol kas žaidimas mūsų netenkina, nes žinome, kad galime daug geriau. Nors rezultatas ir nėra labai prastas – 3 vieta lentelėje, – esamą padėtį įvertino Ž.Šimonis. – Kadangi turėjome išleisti žaidėjus į 3x3 krepšinio turnyrus, griūdavo treniruočių procesas, trūko susižaidimo. Dabar pasikeitė ir treneris, tad visko mokomės iš naujo. Vertindamas sezono pradžią, sakyčiau, kad pritrūko laiko. Bet žinome, kad savaitgalį jau baigėsi 3×3 krepšinio sezonas, viskas grįš į vėžias ir galėsime pilnos sudėties rengtis likusiai sezono daliai.“

Žygimantas Šimonis | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Žygimantas Šimonis | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Savo asmeniniais rezultatais krepšininkas taip pat nebuvo itin patenkintas.

„Visada yra kur pasitempti, manau, kad galiu daug geriau, – sakė gynėjas. – Įgauti geresnę formą iki sezono pagrindinių kovų dar yra daug laiko, todėl per daug apie tai negalvoju, svarbiausia – komandiniai rezultatai.“

Permainos buvo netikėtos

Bet kas, kalbėdamas apie šio sezono „Sūduvą-Mantingą“, dabar pirmiausia pamini komandoje įvykusius pasikeitimus, kai į Prienus persikėlė vyriausiasis treneris Marius Kiltinavičius ir gynėjas Domantas Vilys, o Marijampolės ekipos vairą perėmė Tomas Gaidamavičius.

„M.Kiltinavičiaus išvykimas buvo labai netikėtas visai komandai, sužinojome tik paskutinę minutę. Mūsų komandoje pokyčiai sezono metu yra labai retas atvejis, todėl tikrai buvo labai didelis netikėtumas. Bet reikia pagirti asistentą Marių Ūsą, kuris puikiai pavadavo išvykusį trenerį, – savo įspūdžiais pasidalino Ž.Šimonis. – D.Vilio išvykimas taip pat nebuvo netikėtas, jie su treneriu puikiai vienas kitą žino, todėl buvo nuojauta, kad gali pasiimti kartu.“

Kolegos gynėjo išvykimas turėjo įtakos ir pačiam Ž.Šimoniui.

Žygimantas Šimonis | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Žygimantas Šimonis | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

„Galbūt jaučiasi, kad dar trūksta vieno žmogaus rotacijoje, o pačiam tenka neįprastai daug žaisti įžaidėjo pozicijoje. Bet kol kas viskas gerai, negaliu skųstis“, – teigė krepšininkas.

Apie darbą su nauju treneriu gynėjas taip pat atsiliepė teigimai.

„Pirmą kartą tenka dirbti su T.Gaidamavičiumi, o įspūdis – tikrai geras. Matosi, kad treneris atėjo iš aukštesnio lygio, įdomios treniruotes, o rungtynėse jaučiasi jo ramumas ir užtikrintumas. Tai suteikia ir mums daugiau pasitikėjimo“, – kalbėjo Ž.Šimonis.

Iki Kalėdų – 4 rungtynės

Dėl krepšininkų dalyvavimo 3x3 krepšinio turnyruose „Sūduva-Mantinga“ šiuo metu yra sužaidusi mažiau rungtynių už didžiąją dalį komandų, todėl 2022-uosius turės užbaigti nedideliu krepšinio maratonu. Ketvirtadienį marijampoliečiai išvykoje žais su Joniškio „Delikatesu“, šeštadienį priims „Šilutė“, antradienį patys keliaus į Šilutę, o kitą ketvirtadienį savo aikštėje susitiks su Kauno raj. „Atletu“.

Visi būsimu varžovai komandai žada iššūkius. „Delikatesas“ (8/11; 8 vieta) šiuo metu yra viena labiausiai stebinančių „7bet-NKL“ komandų, „Šilutė“ (10/9; 5 vieta) yra viena tradicinių lygos favoričių, o sezoną labai prastai pradėjęs „Atletas“ (7/12; 11 vieta) pastaruoju metu ėmė demonstruoti kur kas geresnį žaidimą ir rezultatus.

„Kol kas labiausiai stebina Joniškio ekipa. Palyginus su praėjusiais sezonais, jie demonstruoja neblogą žaidimą ir tikrai negali būti nuvertinami, – apie artimiausius varžovus sakė Ž.Šimonis. – Šilutės žmonių pilnoje arenoje visada sunku žaisti, tai būna viena sunkiausiu išvykų. „Atletas“ ką tik nugalėjo „Telšius“, tad, manau, jie atranda savo žaidimą. Patys šiuo metu esame tokios formos , kad negalime nuvertinti nė vieno varžovo, su visais turime žaisti maksimaliai susikaupę.“

Per TV3 stebėkite kiekvienas „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje, o Go3 parodys visas kovas.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų