C.Cyborg po sensacingos PFL kovos baigties: „L.Pacheco pergalė PFL sutaupė 3 milijonus JAV dolerių“ A.Abdelazizas žadėjo palikti MMA, jei K.Harrison nors sykį pralaimės, susigraudinusi amerikietė pareiškė norinti „išsinerti iš odos“

Larissa Pacheco ir Kayla Harrison | „Stop“ kadras

Larissa Pacheco ir Kayla Harrison | „Stop“ kadras

 Praėjusią naktį Niujorke (JAV) vyko finalinis 2022 m. sezono PFL organizacijos mišrių kovos menų (MMA) turnyras – „PFL 10: 2022 Championships“. Geriausi sezono kovotojai susigrūmė dėl titulų šešiose skirtingose svorio kategorijose, o kiekvienos svorio kategorijos laimėtojui atiteko po 1 mln. JAV dolerių.

Pagrindinėje vakaro kovoje pasirodė ryškiausia PFL moterų žvaigždė – amerikietė Kayla Harrison (15-1). Dukart olimpinė dziudo čempionė anksčiau taip dominuodavo MMA narve, kad buvo laikoma neabejotina kovos su brazile Larissa Pacheco (19-4) favorite. Lažybininkai brazilės galimybes laimėti vertino vos 13 proc. Visgi, realybė pasirodė esanti visai kitokia. Po 5 raundų mūšio teisėjai vienbalsiai atidavė minimalią pergalę L.Pacheco (48:47, 48:47, 48:47).

Į tokią netikėtą kovos baigtį sureagavo kita moterų MMA pasaulio žvaigždė brazilė Cris Cyborg. Ji priminė ankstesnį PFL įkūrėjo Donno Daviso pasiūlymą, kuris C.Cyborg ir K.Harrison žadėjo po 1 mln. JAV dolerių už tarpusavio kovą ir dar 2 mln. JAV dolerių premiją tos kovos laimėtojai.

„Manau, kad Donnui Davisui reikėtų sumokėti premiją Larissai Pacheco, nes ji ką tik sutaupė PFL organizacijai 3 mln. JAV dolerių“, - rašė C.Cyborg.

Tiesa, brazilė pažymėjo, kad K.Harrison ši nesėkmė turėtų išeiti į naudą: „Ši naktis tik padės Kaylai tapti dar geresne kovotoja. Aš pati 14 metų buvau nenugalima ir tik po pralaimėjimo supratau, kad kartais nesėkmių tau reikia, jog galiausiai taptum geriausia kovotoja. Kayla grįš ir pasimokys iš šios kovos. Sveikinimai Larissai su pergale, tu esi tikra pasaulio čempionė“.

Svarbiausia paskutinio PFL sezono turnyro kova patraukė ir kitų kovinio sporto atstovų dėmesį. Daugelis iš jų sunkiai galėjo patikėti tuo, kad L.Pacheco išrašė pirmą pralaimėjimą K.Harrison.

Taip pat buvo prisiminta agento Ali Abdelazizo žinutė, kuris žadėjo palikti MMA, jei K.Harrison narve kada nors patirs pralaimėjimą.

Pati K.Harrison po nesėkmės žadėjo atsitiesti.

„Taip, aš šiandien tėškiausi veidu į žemę. Pralaimėjau viso pasaulio akivaizdoje, bet noriu, kad viso pasaulio vaikai žinotų, jog tokios nesėkmės mums yra nauja galimybė augti ir tapti geresniais kovotojais, geresniais žmonėmis. Kai baigsiu karjerą, norėsiu būti prisimenama ne tik dėl savo pergalių, bet ir dėl to, kaip atsitiesdavau po nesėkmių. Turiu įdėti daug darbo, kad grįžčiau būdama dar stipresnė. Kartais gyvenime tu esi plaktukas, kartais – vinis. Aš labai ilgai buvau plaktuko vaidmenyje, bet šiandien pajaučiau, ką reiškia būti vinimi. Anksčiau esu pralaimėjusi dziudo turnyruose, bet šis pralaimėjimas sukelia kiek kitokias emocijas. Tai pirmas kartas, kai pralaimėjau MMA kovą. Praradau diržą, negavau milijono JAV dolerių ir nepateisinau lūkesčių, nors esu PFL organizacijos veidas. Jausmas tikrai nekoks. Norėčiau išsinerti iš odos, kad nereikėtų dabar kęsti šio kartėlio, bet žinau, kad su laiku nuotaika pagerės“, - tikino amerikietė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų