„PadkaStas + Pasaulio taurė“ 6 diena: Futbolas = socceris ir nustebinusios Irano bei Kataro rinktinės

„PadkaStas + Pasaulio taurė“ | „Stop“ kadras

„PadkaStas + Pasaulio taurė“ | „Stop“ kadras

Lapkričio 20 dieną Katare startavo beveik mėnesį truksianti 2022 m. Pasaulio futbolo taurė, kurią kiekvieną dieną sekti kviečia portalas „Sportas.lt“ ir tinklalaidė „padkaStas“.

Metus išskirtinai tik apie lietuvišką futbolą kalbėjusi tinklalaidė nusprendė pasinerti į pasaulio futbolo čempionato veiksmą bei pristato „PadkaStas + Pasaulio taurė“ laidų ciklą, skirtą būtent šio čempionato kovoms ir jų aptarimui.

Apie Pasaulio taurę ir toliau kalbės „padkaSto“ žiūrovams gerai žinomi veidai – buvęs futbolininkas ir dabartinis PFA prezidentas Arūnas Klimavičius, sporto komentatoriai Lukas Gintautas ir Benediktas Petkus bei buvęs futbolininkas, o dabar treneris Dominykas Galkevičius.

Šeštame 2022 metų Pasaulio futbolo čempionatui skirtų laidų „PadkaStas + Pasaulio taurė“ ciklo epizode Pasaulio čempionato įvykius apžvelgė Benediktas Petkus ir RFS saugas Karolis Uzėla, kuris pakeitė išvykusius laidos ekspertus.

B.Petkus kartu su svečiu analizavo Velso rinktinės vartininko raudoną kortelę ir pirmą Irano įvartį, stebėjosi neužtikrintu Senegalo pasirodymu ir atsigavusia Kataro rinktine.

Vedėjai taip pat analizavo Nyderlandų ir Ekvadoro susitikimą, ir daug dėmesio skyrė JAV bei Anglijos rinktinių mūšiui.

Galiausiai studijoje buvo apžvelgtos A ir B grupės, o vėliau skirtas dėmesys ir septintai čempionato dienai.

Šeštojo epizodo temos:

0:00 Įžanga su Karoliu Uzėla;

2:25 Velsas – Iranas;

9:15 Kataras – Senegalas;

15:45 Nyderlandai – Ekvadoras;

22:05 Anglija – JAV;

31:30 Septintos dienos prognozės;

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų