FutbolasLT_S02E12: Breu likimas, „Neptūno“ šansai ir paskutinė A lygos mozaika

FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

Genami iš Katare vykstančio Pasaulio futbolo čempionato atūžusios bangos „FutbolasLT“ kolektyvas – Aurimas Budraitis, Naglis Miknevičius ir Evaldas Gelumbauskas rekordiniu tempu, vos per nepilnas dvi valandas, prasinešė per Lietuvos futbolo savaitės įvykius.

Baltijos taurės turnyras Lietuvos futbolo mėgėjams pašykštėjo malonių įspūdžių: tiek vyrų, tiek ir jaunimo rinktinė patyrė nesėkmes ir finišavo paskutinėse pozicijose. Gerų žodžių nerado ir „FutbolasLT“ kūrybinė grupė, o daugiausiai dėmesio sulaukė laikinojo nacionalinės rinktinės vyriausiojo trenerio Reinholdo Breu likimas. Liuksemburgo sėkmės istorijos architektas pasigailėjimo nesulaukė ir vienbalsiai buvo praprašytas atlaisvinti vyriausiojo trenerio postą naujam strategui. O kai kurie karštakošiai reikalavo net ir atsisveikinimo su LFF Techninio direktoriaus pareigomis.

A lygos rubrikos pagrindiniu akcentu tapo trečiadienį Kaune, Panevėžyje ir Vilniuje vyksiančios 36-ojo turo kovos, po kurių paaiškės trys laimingieji ir vienas nelaimėlis. Į pokalbį buvo įtrauktas ne tik Vilniaus „Riterių“ atstovas spaudai, bet ir Kauno rajono „Hegelmann“ bei „Kauno Žalgirio“ komunikacijos specialistai, papasakoję apie lemiamų mūšių išvakarėse tvyrančią įtampą ir nusiteikimą siekti pergalių.

Pokalbio rubrikoje „FutbolasLT“ kūrėjams maloniai atsiliepė Klaipėdos „Neptūno“ vadovas Tadas Vaitkus. Pirmos lygos sidabro medalininkų atstovas nepamiršo, kad sezono pradžioje A. Budraičiui lengvabūdiškai pažadėjo, jog 2023 m. klaipėdiečiai žais A lygoje, tačiau sutiko, kad įveikti Telšių „Džiugo“ barjerą gali būti sunkiau nei užimti antrą vietą Pirmoje lygoje.

Paskaldę „Futbolo trupinių“ Lietuvos futsal ir Moterų Pirmos lygos finalinio ketverto temomis, „FutbolasLT“ kūrėjai maloniai atsakė į tradicinius žiūrovų klausimus, išrinko pasaulio čempionus ir atsisveikino iki kitos savaitės.

0:00 Intro. Pozityvas

8:47 R.Breu likimas

32:14 A lygos mozaika. Kaip jaučiasi klubų atstovai?

1:00:36 T.Vaitkus: „Esam realistai. „Džiugo“ šansai didesni“

1:12:05 Futbolo trupiniai: nuliai salės futbole ir geriausios tarp merginų

1:28:37 Žiūrovų klausimai

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų