Pasibaigęs. 08-22 19:00
A Lyga
Riteriai
0
Džiugas
2
Pasibaigęs. 08-24 17:00
A Lyga
Dainava
0
Banga
5
Pasibaigęs. 08-24 18:25
A Lyga
Panevėžys
1
Kauno Žalgiris
0
Pasibaigęs. 08-24 19:00
A Lyga
Hegelmann
2
Žalgiris
2
Pasibaigęs. 08-25 19:00
A Lyga
Šiauliai
2
Sūduva
1
Pasibaigęs. Vakar 13:30
EuroBasket
Didžioji Britanija
70
Lietuva
94
Pasibaigęs. Vakar 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
2
Hegelmann
1
Rytoj, 16:30
EuroBasket
Lietuva
-
Juodkalnija
-
08-30, 13:30
EuroBasket
Lietuva
-
Vokietija
-
08-30, 17:00
A Lyga
Banga
-
Kauno Žalgiris
-
08-30, 18:00
A Lyga
Riteriai
-
Dainava
-
08-30, 19:00
A Lyga
Sūduva
-
Hegelmann
-
08-31, 17:00
A Lyga
Džiugas
-
Šiauliai
-
08-31, 18:25
A Lyga
Žalgiris
-
Panevėžys
-
09-01, 20:30
EuroBasket
Suomija
-
Lietuva
-
09-03, 16:30
EuroBasket
Lietuva
-
Švedija
-

S.Maslobojevas atskleidė, kad dėl „Glory“ čempiono titulo kovojo traumuotas: „Negalėjau normaliai stovėti ant kojų“

Sergejus Maslobojevas | Organizatorių nuotr.

Sergejus Maslobojevas | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį Arnhemo „GelreDome“ (Nyderlandai) stadione 35-erių metų lietuvis Sergejus Maslobojevas (36-5) įspūdingoje kovoje skirtingu teisėjų sprendimu įveikė 30-metį marokietį Tariką Khbabezą (47-10) ir tapo naujuoju „Glory“ pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionu.

Paskelbus teisėjų sprendimą, S.Maslobojevas nesuvaldė ašarų, padėkojo savo žmonai Airinei bei treneriui Andriui Šipailai.

S.Maslobojevas taip pat atskleidė, kad į šią kovą ėjo traumuotas bei jam buvo sunku išlaikyti balansą.

„Svajonės pildosi. Daug metų gyvenau dėl to. Ši organizacija buvo viena iš mano didžiausių svajonių, o tapti čempionu – didelė garbė. Du kartus esu tapęs mėgėjų kikbokso pasaulio čempionu, dabar esu pirmasis Lietuvos kovotojas, kuris tapo profesionalaus kikbokso čempionu“, - emocingai kalbėjo S.Maslobojevas. „Turėjau antrą pasiruošimą iš eilės. Turėjau didelę traumą, apie ją nekalbėjau, bet ji buvo labai rimta. Negalėjau išlaikyti balanso, negalėjau taip stipriai smūgiuoti, nes negalėjau normaliai stovėti ant kojų. Tikėjausi, kad varžovo smūgiai bus labai stiprūs, nes jis atėjo iš sunkiasvorių, bet nejaučiau tos jėgos. Negalėjau pasirodyti šimtu procentų, tačiau prižadu, kad gindamas šį gražuolį (rodo į diržą, - aut. past.) pasirodysiu kur kas geriau. Ačiū visiems, kurie mane palaiko, net ir tiems, kurie švilpia, dėkoju dėl emocijos, jūs sustiprinate mane“.

Išsamesnį S.Maslobojevo komentarą galėsite skaityti „Sportas.lt“ portale šiek tiek vėliau.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų