Pasibaigęs. 10-22 18:30
KMT
Juventus
96
Šiauliai
87
Pasibaigęs. Vakar 18:30
KMT
Jonava
88
Nevėžis
101
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-

T.Puronas debiutiniame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate sėkmingai įveikė atranką

Titas Puronas (UIPM/Krzysztof Kuruc nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Titas Puronas (UIPM/Krzysztof Kuruc nuotr.) | Organizatorių nuotr.

 Aleksandrijoje (Kairas) vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate sėkmingai vyrų varžybose debiutavo 20-metis lietuvis Titas Puronas.

Į atrankos A grupę patekęs lietuvis fechtavime laimėjo 19 kovų iš 34, surinko 226 taškus ir rikiavosi 13-as. Plaukime T.Purono laikas buvo 30-as (2:12.56 min., 285 tšk.), o pakilti aukštyn jam padėjo puikus pasirodymas kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje. Ten T.Puronas užfiksavo 4-ą laiką (10:46.80, 654).

Bendroje įskaitoje lietuvis su 1165 tšk. buvo 10-as ir pateko į pusfinalį. Jame dalyvaus 36 pajėgiausi pasaulio sportininkai.

Atrankos A grupėje 14 lyderių finišavo praktiškai kartu. T.Puroną nuo pirmos vietos skyrė vos 2 sek. Pirmas finišo liniją kirto kinas Linbinas Zhangas (1167). B grupėje geriausiai pasirodė japonas Taishu Sato (1182).

Trečiadienį moterų atrankoje startuos net 4 lietuvės – Ieva Serapinaitė, Aurelija Tamašauskaitė, Elzbieta Adomaitytė ir Medėja Gineitytė. Trečiadienį taip pat numatytos vyrų fechtavimo varžybos. Jų rezultatai bus įtraukti tiek į pusfinalio, tiek į finalo įskaitas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų