ANG
Anglija
78 min.
2
:
2
Atsinaujins po sek
VOK
Vokietija

„KOK'99: Mega series“: S.Maslobojevas iškovojo užtikrintą pergalę, puikiai pasirodęs Ironvytas pasiuntė A.Varnelo į nokdauną ir laimėjo vieningu teisėjų sprendimu, I.Barysas į ringą grįžo pergalingai, T.Pakutinskas pirmame raunde privertė pasiduoti varžov S.Maslobojevo, I.Baryso ir Ironvyto kovų įrašai

Sergejus Maslobojevas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Sergejus Maslobojevas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

 Šeštadienį Vilniuje esančioje „Avia Solution Group“ arenoje įvyko „KOK’99: Mega series“ kovų turnyras, kuriame sirgaliai išvydo kovas pagal „MMA Bushido“, KOK ir bokso taisykles.

Į ringą žengė kultūristas ir reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas, kuris stojo prieš kur kas aukštesnį ir dažniausiai muaythai taisyklėmis kovojantį Andrejų Varnelo. Ironvytas puikiai pasirodė debiutuodamas ringe ir sugebėjo pasiųsti varžovą į nokdauną bei iškovojo užtikrintą pergalę.

Po trijų kovų ACA organizacijoje sugrįžo Tomas Pakutinskas, kuris trikampiu kojų smaugimo veiksmu privertė pasiduoti rumuną Ioną Grigore‘ą.

Po daugiau nei trejų metų pertraukos į ringą sugrįžo Ignas Barysas, kuris šį kartą kovojo pagal KOK kikbokso taisykles ir po trijų raundų šventė pergalę prieš lenką Filipą Rzadeką.

Svorio kategorijos iki 65 kg atlaisvintą tikrąjį čempiono diržą iškovojo Matas Pultaražinskas, kuris po šešių raundų kovos įrodė pranašumą prieš lenką Alehą Mošniną.

Svorio kategorijos iki 73 kg „Grand Prix“ ketvertuką laimėjo lenkas Hubertas Dylewski, kuris pusfinalyje nugalėjo belgą Beną Sabrį, o finale – lietuvį Mindaugą Narauską.

Geriausias Lietuvos kikbokso kovotojas Sergejus Maslobojevas užtikrintai susitvarkė su Nyderlandų atstovu Nika Kulumbegashvili.

Apie visas turnyro kovas plačiau galite skaityti žemiau esančiame turnyro eigos bloke.

Turnyro eiga
-95 kg: Sergejus Maslobojevas (Lietuva) – Nika Kulumbegashvili (Nyderlandai) / KOK taisyklės 3x3 min.
S.Maslobojevo pergalė teisėjų sprendimu

Sergejus Maslobojevas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Sergejus Maslobojevas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Su marškinėliais „No War“ į ringą žengęs S.Maslobojevas nuo pat kovos pradžios perėmė iniciatyvą ir atliko daugybę tikslių smūgių tiek rankomis, tiek kojomis, tačiau N.Kulumbegashvili pademonstravo neįtikėtiną ištvermę ir nekrito į nokdauną. S.Maslobojevas dar pirmame raunde praliejo kraują iš varžovo nosies ir tai jam kiek trukdė visos kovos metu, tačiau jis sugebėjo atsilaikyti, nors ir patyrė pralaimėjimą.

-73 kg: „Grand Prix“ lengvo svorio kategorijos finalas: Mindaugas Narauskas (Lietuva) – Hubertas Dylewski (Lenkija) / KOK taisyklės 3x3 min.
H.Dylewski pergalė teisėjų sprendimu

Mindaugas Narauskas ir Hubertas Dylewski | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Mindaugas Narauskas ir Hubertas Dylewski | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Apylygėje kovoje buvo sunku įžvelgti kurio nors kovotojo didesnį pranašumą. Abu jie turėjo savo momentų, kai būdavo šiek tiek tikslesni, tačiau H.Dylewski trečiame raunde akivaizdžiai buvo tikslesnis ir teisėjai skyrė pergalę Lenkijos kovotojui.

-65 kg: Matas Pultaražinskas (Lietuva, laikinasis čempionas) / Alehas Mošninas (Lenkija) – KOK taisyklės 5x3 min.
M.Pultaražinsko pergalė teisėjų sprendimu po papildomo raundo

Matas Pultaražinskas ir Alehas Mošninas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Matas Pultaražinskas ir Alehas Mošninas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Pirmasis raundas buvo gana lygus ir nei vienas kovotojas neparodė didesnio pranašumo. Antrojo raundo viduryje M.Pultaražinskas atliko tikslų smūgį koja į galvą ir pasiuntė varžovą į nokdauną. Netrukus po to prasidėjo „malūnai“ – abu kovotojai be jokios gynybos daužė vienas kitą, tačiau abu išstovėjo šį apsikeitimą smūgiais. Trečiame raunde A.Mošninas turėjo savo momentų ir pataikė ne vieną tikslų smūgį į M.Pultaražinską, tačiau lietuvis atsilaikė. Ketvirtasis raundas klostėsi gana lygiai, o susikabinimo metu M.Pultaražinskas užlaužė varžovo ranką ir šiam prireikė medicininės pagalbos – gydytojas pašaldė jo alkūnę. Vėliau kiek tikslesnis buvo A.Mošninas, kuris padarė šiek tiek daugiau žalos varžovui.

Pirmasis teisėjas matė M.Pultaražinsko pergalę, antrasis – A.Mošnino, o trečiasis paskelbė lygiąsias ir kovotojai stojo į papildomą raundą.

Papildomame raunde M.Pultaražinskas buvo tikslesnis, pataikė daugiau akcentuotų smūgių bei įtikino du iš trijų teisėjų, kad yra stipresnis bei šventė pergalę ir užsijuosė tikrąjį svorio kategorijos iki 65 kg KOK čempiono diržą.

-71 kg: Ignas Barysas (Lietuva) – Filipas Rzadekas (Lenkija) / KOK taisyklės 3x3 min.
I.Baryso pergalė teisėjų sprendimu

Ignas Barysas ir Filipas Rzadekas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Ignas Barysas ir Filipas Rzadekas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Į ringą po daugiau nei trejų metų pertraukos į ringą sugrįžęs I.Barysas kovojo ne kaip jam įprasta pagal „MMA Bushido“ taisykles, tačiau pagal KOK kikbokso taisykles. 44-erių metų Lenkijos kovotojas F.Rzadekas pastaruoju metu buvo patyręs tris pralaimėjimus iš eilės pagal bokso taisykles bei du pralaimėjimus pagal „Lethwei“ taisykles. I.Barysas kovą pradėjo labai aktyviai ir dažnai naudojo kojų spyrius. Lietuvis buvo geresnis visą kovą, tačiau nors Lenkijos kovotojas dažnai krisdavo po I.Baryso smūgių, bet nokautuoti lietuvis taip ir nesugebėjo. Vieno smūgio metu I.Barysas pataikė kojos pirštu į varžovo akį ir jam prireikė laiko atsigauti. Savo kampe buvęs F.Rzadekas buvo raginamas trenerio nebetęsti kovos, tačiau Lenkijos kovotojas pademonstravo charakterį ir kovojo iki galo.

F.Rzadeko koja buvo itin sužalota ir sunku patikėti, kaip jis išstovėjo visus tris raundus. Visgi I.Baryso pranašumas niekam nekėlė abejonių ir jis šventė pergalę.

-73 kg: Benas Sabri (Belgija) – Hubertas Dylewski (Lenkija) / „Grand Prix“ pusfinalis, KOK taisyklės 3x3 min.
H.Dylewski pergalė teisėjų sprendimu

Dinamiškoje kovoje abu kovotojai turėjo savų momentų, tačiau šiek tiek tikslesnis buvo lenkas Hubertas Dylewski. Visgi trečiame raunde H.Dylewski pavargo labiau nei B.Sabri, kuris perėmė iniciatyvą ir per paskutiniąsias minutes atliko daugiau tikslių smūgių. Teisėjų nuomone, to neužteko ir H.Dylewski šventė pergalę.

H.Dylewski bus M.Narausko varžovas „Grand Prix“ turnyro finale, kuris vyks dar šį vakarą.

-73 kg: Mindaugas Narauskas (Lietuva) – Teo Mikeličius (Kroatija) / „Grand Prix“ pusfinalis, KOK taisyklės 3x3 min.
M.Narausko pergalė nokautu pirmame raunde

Mindaugas Narauskas ir Teo Mikeličius | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Mindaugas Narauskas ir Teo Mikeličius | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Nuo pat pradžių dominavęs M.Narauskas puikiu smūgiu iš rankos sugebėjo pasiųsti varžovą į nokdauną. Likus šiek tiek daugiau nei pusei minutės M.Narauskas keliu pasiuntė varžovą į dar vieną nokdauną. Netrukus lietuvis atliko dar vieną puikią kombinaciją, po kurio T.Mikeličius krito trečią kartą ir kova buvo nutraukta.

M.Narauskas šiandien dar kartą pasirodys ringe ir vėliau „Grand Prix“ finale susikaus su Beno Sabri (Belgija) ir Huberto Dylewski (Lenkija) poros nugalėtoju.

+95 kg: Tomas Pakutinskas (Lietuva) – Ionas Grigore'as (Rumunija) / „MMA Bushido“ taisyklės 3x3 min.
T.Pakutinsko pergalė pirmame raunde trikampiu kojų smaugimu

Tomas Pakutinskas – Ionas Grigore'as | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Tomas Pakutinskas – Ionas Grigore'as | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

T.Pakutinskas kovą pradėjo labai aktyviai atakuodamas varžovą smūgiais. Galiausiai kovotojai susikibo ringo krašte, o T.Pakutinskas netrukus parvertė varžovą ant žemės. Smūgiuodamas „ground-and-pound“ būdu, T.Pakutinskas netrukus pakeitė poziciją ir sugebėjo sėkmingai atlikti trikampį kojų smaugimą bei privertė varžovą pasiduoti.

+95 kg: Vytautas Medineckas-Ironvytas (Lietuva) – Andrejus Varnelo (Lietuva) / Bokso taisyklės 3x2 min.
Ironvyto pergalė vieningu teisėjų sprendimu

Ironvytas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Ironvytas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Štangas į bokso pirštines pakeitęs Ironvytas pademonstravo puikią kovą bei sugebėjo suduoti ne vieną akcentuotą smūgį, o po vieno iš jų A.Varnelo kiek prarado liksvarą. Ironvytas trečiame raunde sugebėjo prispausti varžovą prie ringo virvių ir paleido seriją smūgių, po kurių buvo skaičiuojamas nokdaunas. Visgi kova tęsėsi toliau ir Ironvytas įrodė pranašumą prieš gerokai už save aukštesnį varžovą.

-71 kg: Gustas Dimša (Lietuva) – Osvaldas Fedorovičius (Lietuva) / KOK taisyklės 3x3 min.
O.Fedorovičiaus pergalė vieningu teisėjų sprendimu

Gustas Dimša ir Osvaldas Fedorovičius | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Gustas Dimša ir Osvaldas Fedorovičius | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Labai apylygėje kovoje nei vienas iš kovotojų neparodė didesnio pranašumo, kol antrojo raundo pabaigoje O.Fedorovičius pratrūko smūgiais, o G.Dimšai buvo pradėtas skaičiuoti nokdaunas. Po truputį O.Fedorovičius perėmė kovos kontrolę, o G.Dimšai pradėjo lietis kraujas iš nosies. O.Fedorovičius kelis kartus pradžiugino sirgalius efektingais kojų spyriais iš apsisukimo. O.Fedorovičiaus pajėgumas nekėlė abejonių ir teisėjams, kurie vieningai jam skyrė pergalę.

-85 kg: Erikas Golubovskis (Lietuva) – Krillas Andreevas (Suomija) / „MMA Bushido“ taisyklės 3x5 min.
E.Golubovskio pergalė skirtingu teisėjų sprendimu

Erikas Golubovskis ir Krillas Andreevas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Erikas Golubovskis ir Krillas Andreevas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Raundo pradžioje E.Goluvovskis sulaukė gausių aplodismentų, kai varžovui pataikė itin tikslų smūgį. Netrukus kovotojai susikibo ringo kampe, kuriame aktyvių veiksmų daug nebuvo.Galiausiai E.Golubovskis pervedė kovą į parterį, tačiau K.Andreevas sugebėjo pereiti į dominuojančią poziciją ir bandė atlikti giljotinos veiksmą, tačiau nesėkmingai. E.Golubovskis raundą užbaigė fantastišku smūgiu, po kurio suomis krito ant ringo grindų, tačiau užbaigti kovos E.Golubovskiui nepavyko.

Antrame raunde kovotojai jau daugiau laiko praleido stovėsenoje ir abu turėjo savo momentų, bet iš suomio nosies pradėjo tekėti kraujas. Įpusėjus raundui teko stabdyti kovą, o medicinos personalas pamėgino sustabdyti tekantį kraują. PO pertraukėlės kovotojai keitėsi atvirais smūgiais, kol galiausiai vėl atsidūrė parteryje. E.Golubovskis buvo pagriebęs varžovo kaklą, tačiau K.Andreevui pavyko išsivaduoti ir netrukus net pereiti į dominuojančią poziciją.

K.Andreevo veidas buvo gerokai sumaitotas ir kovotojas jau sunkiai matė dešinia akimi. Trečiame raunde jam vėl prireikė medikų pagalbos, po kurios K.Andreevas stengėsi pervesti kovą į parterį, bet E.Golubovskis sėkmingai gynėsi. Visgi trečiame raunde kovos tempas nukrito, bet K.Andreevas turėjo minimalią persvarą parteryje ir dar sugebėjo atlikti parvertimą.

Galiausiai du teisėjai matė E.Golubovskio pergalę, o vienas – K.Andreevo.

+95 kg: Artūras Kudrešovas (Lietuva) – Giorgi Khubejashvili (Gruzija) / „MMA Bushido“ taisyklės 3x5 min.
A.Kudrešovo pergalė antrame raunde giljotinos veiksmu

Artūras Kudrešovas ir Giorgi Khubejashvili | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Artūras Kudrešovas ir Giorgi Khubejashvili | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Nors kovos pradžioje abu jos dalyviai kovojo kiek atsargiai, tačiau labai greitai kova tapo atvira ir abu kovotojai keitėsi atvirais smūgiais. Galiausiai A.Kudrešovas prirėmė varžovą prie ringo krašto, atliko keletą smūgių iš kelio bei galiausiai jį parvertė. Parteryje A.Kudrešovas dominavo ir paleido daugybę smūgių į besiginantį varžovą, kuris lietuviui nedarė jokios žalos. Nors įpusėjus raundui kovotojai buvo perkelti į stovėseną, tačiau A.Kudrešovas ir vėl greitai parvertė varžovą ir toliau dominavo parteryje.

Antrame raunde A.Kudrešovas ir vėl parvertė varžovą į parterį, kur vėl atliko daugybę smūgių. Visgi „uždaužyti“ varžovo nepavyko, tačiau antrą minutę A.Kudrešovas atliko giljotinos veiksmą ir privertė varžovą pasiduoti.

-71 kg: Samuelis Šorochovas (Lietuva) – Arnestas Naujokas (Lietuva) / KOK taisyklės 3x3 min.
A.Naujoko pergalė antrame raunde techniniu nokautu

Samuelis Šorochovas – Arnestas Naujokas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Samuelis Šorochovas – Arnestas Naujokas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Pirmame raunde A.Naujokas geriau naudojo kojų smūgius, tačiau S.Šorochovas sykį sugebėjo priversti varžovą suklupti. Visgi raundo pabaigoje S.Šorochovui veide pasirodfė pirmasis kraujas. Antrame raunde iš S.Šorochovo veido kraujas pradėjo tekėti dar stipriau ir nors buvo suteikta trumpa pertraukėlė, per kurią gydytojas pamėgino sustabdyti kraujavimą, tačiau galiausiai S.Šorochovo veidas nusidažė raudona spalva ir teisėjas buvo priverstas stabdyti kovą.

Merginų pasirodymas

Ringe įvyko merginų šokių grupės pasirodymas! Pristatoma pirmoji kova, kurioje Arnestas Naujokas susikaus su Samueliu Šorochovu.

„KOK'99: Mega series“ | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

„KOK'99: Mega series“ | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Turnyras prasidės netrukus!

Turnyras prasidės netrukus! Kol kas – daug tuščių vietų.

„KOK'99: Mega series“ | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

„KOK'99: Mega series“ | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Turnyro eigą galėsite sekti nuo 19.00 val.

Kovų sąrašas:

-71 kg: Samuelis Sorochovas (Lietuva) – Arnestas Naujokas (Lietuva) / KOK taisyklės 3x3 min.

+95 kg: Artūras Kudrešovas (Lietuva) – Giorgi Khubejashvili (Gruzija) / „MMA Bushido“ taisyklės 3x5 min.

-85 kg: Erikas Golubovskis (Lietuva) – Krillas Andreevas (Suomija) / „MMA Bushido“ taisyklės 3x5 min.

-71 kg: Gustas Dimša (Lietuva) – Osvaldas Fedorovičius (Lietuva) / KOK taisyklės 3x3 min.

+95 kg: Vytautas Medineckas-Ironvytas (Lietuva) – Andrejus Varnelo (Lietuva) / Bokso taisyklės 3x2 min.

+95 kg: Tomas Pakutinskas (Lietuva) – Ionas Grigore'as (Rumunija) / „MMA Bushido“ taisyklės 3x3 min.

-73 kg: Mindaugas Narauskas (Lietuva) – Teo Mikeličius (Kroatija) / „Grand Prix“ pusfinalis, KOK taisyklės 3x3 min.

-73 kg: Benas Sabri (Belgija) – Hubertas Dylewski (Lenkija) / „Grand Prix“ pusfinalis, KOK taisyklės 3x3 min.

-71 kg: Ignas Barysas (Lietuva) – Filipas Rzadekas (Lenkija) / KOK taisyklės 3x3 min.

-65 kg: Matas Pultaražinskas (Lietuva, laikinasis čempionas) / Alehas Mošninas (Lenkija) – KOK taisyklės 5x3 min.

-73 kg: „Grand Prix“ lengvo svorio kategorijos finalas: Mindaugas Narauskas (Lietuva) – Hubertas Dylewski (Lenkija) / KOK taisyklės 3x3 min.

-95 kg: Sergejus Maslobojevas (Lietuva) – Nika Kulumbegashvili (Nyderlandai) / KOK taisyklės 3x3 min.

Komentuok Sportas.lt portale ir laimėk OnePlus telefoną arba Go3 prenumeratą. Daugiau >>

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų