92
86

Po didžiosios pertraukos nutolę graikai įveikė Turkijos rinktinę

Dimitrios Agravanis | FIBA nuotr.

Pasaulio taurės atrankoje trečiąją pergalę iš eilės į savo sąskaitą įsirašė Graikijos rinktinė (3/1).

Ji svečiuose 76:67 (17:15, 19:18, 26:13, 14:21) įveikė Turkijos krepšininkus (1/3).

Pirmoji rungtynių pusė klostėsi apylygiai, tačiau lūžis įvyko po didžiosios pertraukos.

Svečiai trečiąjį kėlinį uždarė galinga atkarpa 21-5, kas leido susikrauti net 16 taškų persvarą (62:46).

Lemiamo ketvirčio metu saugų atstumą išsaugojusi Graikijos rinktinė džiaugėsi pergale – 76:67.

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Dimitrios Agravanis (11 atk. kam.), 21 tašku prisidėjo Georgios Papagiannis (9 atk. kam., 27 n. b.), 10 įmetė Dimitris Moraitis.

Turkijos rinktinėje rezultatyviausias buvo Shane‘as Larkinas su 16 taškų (6 rez. perd., 5 kld.), 15 pelnė Melihas Mahmutoglu (5/10 trit.), 12 – Metecanas Birsenas (13 atk. kam.).

B grupėje graikai užima pirmąją vietą, o turkų pozicija – antra.

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.