Pasibaigęs. 07-04 19:00
A Lyga
Žalgiris
1
Banga
0
Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Hegelmann
5
Šiauliai
2
Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Riteriai
1
Kauno Žalgiris
5
Pasibaigęs. 07-06 16:45
A Lyga
Dainava
0
Džiugas
2
Pasibaigęs. 07-07 19:00
A Lyga
Panevėžys
1
Sūduva
2
Šiandien, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-
07-19, 19:00
A Lyga
Džiugas
-
Žalgiris
-
07-20, 18:25
A Lyga
Panevėžys
-
Šiauliai
-
07-20, 19:30
A Lyga
Sūduva
-
Riteriai
-
07-20, 20:00
A Lyga
Banga
-
Hegelmann
-
07-21, 19:30
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Dainava
-

Jaunų futbolininkų krikštas? L.Klassenas Miunchene buvo surištas ir uždarytas lifte

Leonas Klassenas | Scanpix nuotr.

Leonas Klassenas | Scanpix nuotr.

 Miuncheno „TSV 1860“ klube (Vokietija) taip ir neįsitvirtinęs vokiečių kilmės rusas Leonas Klassenas atgaivino karjerą Austrijoje, o neseniai pasirašė pelningą sutartį su Maskvos „Spartak“.

Miuncheno dienraštis „Tz“ skelbia, kad L.Klassenui pritapti „TSV 1860“ ekipoje galėjo sutrukdyti keistas klubo žvaigždžių elgesys. Leidinio teigimu, du garsūs tuometiniai ekipos futbolininkai kartą surišo L.Klasseną, uždarė jį lifte ir valandą varinėjo jį aukštyn bei žemyn. „Tz“ teigimu, klubo žvaigždės taip neva norėjo užgrūdinti L.Klasseną, nes manė, kad jis yra psichologiškai per silpnas.

„Tz“ neįvardijo, kas yra tie du futbolininkai. „Lowenmagazin“ spėlioja, kad tai galėtų būti Sascha Moldersas ir Aaronas Berzelis.

L.Klassenas šiame sezone Austrijoje per 20 rungtynių spėjo atlikti 6 rezultatyvius perdavimus ir patraukė „Spartak“ dėmesį, kurie už kairiojo krašto gynėją paklojo 900 tūkst. eurų. „Tz“ teigimu, tokia išpirka būtų labai pravertusi „TSV 1860“ ekipai, jei klubo žvaigždės nebūtų nederamai besielgusios su L.Klassenu.

Šiemet gynėjas taip pat debiutavo Rusijos jaunimo (iki 21 metų) rinktinėje. Įdomu tai, kad jo debiutas įvyko rungtynėse su lietuviais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų