Pasibaigęs. 10-22 18:30
KMT
Juventus
96
Šiauliai
87
Pasibaigęs. Vakar 18:30
KMT
Jonava
88
Nevėžis
101
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-

A.Conte įsiutino „Premier“ lygos ir UEFA nesutarimai: „Neteisinga, kad mes dėl to turime kentėti“ VIDEO

Antonio Conte | Youtube.com nuotr.

Antonio Conte | Youtube.com nuotr.

 „Tottenham“ klubas dėl covid-19 protrūkio negalėjo sužaisti lemiamų UEFA Europos Konferencijų lygos G grupės rungtynių su „Rennes“ futbolininkais, už tai veikiausiai gaus techninį pralaimėjimą ir liks už atkrintamųjų varžybų borto.

Pagal UEFA nuostatus „Tottenham“ ir „Rennes“ rungtynės turėtų būti sužaistos iki gruodžio 31 d., tačiau „Tottenham“ tvarkaraštis dar bus toks intensyvus, kad be Anglijos „Premier“ lygos noro bendradarbiauti bus neįmanoma sužaisti minėtas rungtynes.

„Evening Standard“ teigimu, „Tottenham“ prašė „Premier“ lygos nukelti rungtynes su „Leicester City“, kad jie galėtų susitikti su „Rennes“. Visgi, „Premier“ lygos vadovai atmetė tokį variantą. Įdomu tai, kad ir patys „Leicester City“ prašė nukelti šias rungtynes, nes turi 9 sergančius žaidėjus.

„UEFA ir „Premier“ lyga nesugeba surasti išeities iš šios situacijos, bet kodėl už tai turi mokėti „Tottenham“ klubas? Vyriausybė dėl covid-19 protrūkio uždarė mūsų treniruočių bazę, žaisti negalėjome ne dėl savo kaltės. Nesąžininga, kad dėl susiklosčiusios situacijos turime kentėti mes. Suprasčiau, jei būtume padarę kažką blogo, bet dabar mes niekuo nenusikaltome“, - nervinosi „Tottenham“ treneris Antonio Conte.

UEFA galutinį sprendimą dėl G grupės likimo turėtų priimti iki savaitės pabaigos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų