Pasibaigęs. 07-28 19:00
A Lyga
Šiauliai
3
Dainava
1
Pasibaigęs. 07-28 20:00
A Lyga
Hegelmann
3
Riteriai
0
Pasibaigęs. 08-01 19:00
A Lyga
Riteriai
1
Panevėžys
3
Pasibaigęs. Vakar 18:25
A Lyga
Dainava
2
Sūduva
2
Šiandien, 19:00
A Lyga
Banga
-
Šiauliai
-
Šiandien, 19:30
A Lyga
Džiugas
-
Hegelmann
-
Šiandien, 20:00
A Lyga
Žalgiris
-
Kauno Žalgiris
-
08-07, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Sūduva
-
08-08, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Džiugas
-
08-10, 18:25
A Lyga
Hegelmann
-
Dainava
-
08-10, 19:00
A Lyga
Banga
-
Riteriai
-
08-10, 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Sūduva
-
08-11, 19:00
A Lyga
Šiauliai
-
Žalgiris
-
08-13, 19:00
A Lyga
Banga
-
Hegelmann
-
08-17, 18:25
A Lyga
Banga
-
Sūduva
-
08-17, 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Džiugas
-
08-18, 19:00
A Lyga
Hegelmann
-
Panevėžys
-
08-18, 20:00
A Lyga
Žalgiris
-
Riteriai
-

Finalinėje „UFC 269“ spaudos konferencijoje – C.Garbrandto ir S.O‘Malley konfliktas: „Jis yra tik klounas“ VIDEO

Cody Garbrandtas ir Seanas O'Malley | Youtube.com nuotr.

Cody Garbrandtas ir Seanas O'Malley | Youtube.com nuotr.

 Praėjusį vakarą surengta finalinė „UFC 269“ spaudos konferencija, kurioje į konfliktą įsivėlė buvęs UFC čempionas Cody Garbrandtas ir populiarusis Seanas O‘Malley. Jie savaitgalį net nesikaus tarpusavyje, tačiau spaudos konferencijoje daugiau dėmesio skyrė vienas kitam, o ne būsimiems varžovams.

„Pažiūrėkite, kaip jis apsirengęs, pažiūrėkite, kokia jo šukuosena. Visgi, jam dabar reikia rūpintis ne manimi, o Raulianu Paiva. Raulianas turėjęs daug daugiau rimtų kovų narve nei Seanas“, - sakė C.Garbrandtas.

S.O‘Malley tokie žodžiai nepatiko: „Jis laimėjo vieną kovą nuo 2017 m.“

C.Garbrandtas tuomet atsikirto: „O tu kovojai tik su bevardžiais priešininkais. Aš suprantu tavo taktiką. Jei kausiesi su rimtais varžovais, būsi sutriuškintas, prarasi rėmėjus ir šlovę. Aš rytoj sversiu 125 svarus, bet ir su tokiu svoriu tave sudaužyčiau aukštesnėje svorio kategorijoje. Tave nugalėti būtų labai lengva. Visgi, dabar koncentruojuosi ne į tave, o į rimtesnę kovą su Kai-Kara France‘u. Pats geriau rūpinkis Raulianu Paiva“.

S.O‘Malley netrukus pasisiūlė stoti su C.Garbrandtu akis į akį: „Kalbi kaip idiotas. Dana, gal mes galime su juo atsistoti akis į akį?“.

C.Garbrandtas tokį pasiūlymą priėjo ir patraukė link S.O‘Malley. Kovotojai veikiausiai neplanavo veltis į fizinį kontaktą, bet apsaugos darbuotojai nenorėjo tuo rizikuoti, todėl greitai juos išskyrė.

„Mane jo kalbos tik juokina. Jis yra klounas. Kaip jau minėjau, savaitgalį ne aš būsiu jo varžovas. Tegul jis rūpinasi Raulianu Paiva. Tokiomis kalbomis jis tik bando didinti savo populiarumą. Jis jau ir taip turi nemažai fanų, nors šiame sporte vis dar nieko neįrodė“, - pridėjo C.Garbrandtas.

Buvęs UFC čempionas C.Garbrandtas po nesėkmės prieš Robą Fontą nusprendė pereiti į žemiausią svorio kategoriją (56,7 kg). Jis tikisi įveikti 6-oje reitingo vietoje esantį K-K.France‘ą ir priartėti prie titulinės kovos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų