J.Zdovcas apie sugrįžtančius E.Mudiay ir J.Strelnieką: „Jie atvažiavo būti lyderiais“

Jure Zdovcas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Jure Zdovcas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Eurolygoje be pergalių esantis Kauno „Žalgiris“ dvigubą Eurolygos savaitę pradeda dvikova prieš Tel Avivo „Maccabi“ ekipą.

„Maccabi labai stiprus namuose, kur yra puiki atmosfera. Jie galbūt nežaidė idealiai, bet turi gerą trenerį ir stiprią sudėtį. Varžovas darys viską, kad mus nugalėtų.

Jie turi du svarbius žaidėjus puolime Wilbekiną ir Nunnally, kurie atlieka daug metimų ir svarbu bus juos kontroliuoti“, - sakė Jure Zdovcas.

Jis pasidžiaugė, kad sugrįžta traumuoti Janis Strelniekis ir Emmanuelis Mudiay.

„Jie treniravosi pilna jėga. Jeigu jie nori žaisti, turi treniruotis pilnai. Jie atvyko čia būti komandos lyderiais ir yra labai svarbūs žaidėjai mums, kurie gali labai padėti. Pastaruoju metu žaisdavome gerai 20 minučių, bet norint laimėti Eurolygoje turi žaisti bent 35 minutes gerai. Būtent tai turime tobulinti“, - teigė treneris.

Eurolygoje dviguba savaitė vyksta antrą kartą per pastarąsias tris savaites.

„Tvarkaraštis mums nėra parankus tokioje situacijoje, bet nieko nepakeisi. Šįkart bus šiek tiek lengviau, nes turėsime papildomą poilsio dieną tarp rungtynių ir ta viena diena yra labai svarbi, kai keliauji. Tai vienintelis skirtumas nuo praėjusio karto ir mėginsime išnaudoti šią dieną treniruotėms. Bandysime padaryti viską, kad laimėtume šias rungtynes. Tik su tokiu nusiteikimu galima tikėtis sėkmės“, - kalbėjo jis.

Slovėnas sakė, kad jau mato progresą komandos žaidime.

„Peržiūrėjome rungtynes ir matome progresą, bet turime būti protingesni ir kietesni. Privalome geriau dalintis kamuoliu ir išplėsti aikštę. Pataikius tolimus metimus – turėsi daugiau erdvės baudos aikštelėje. Neturėjome kelių svarbių žaidėjų, bet koncentravomės į tai, ką turėjome ir galėjau geriau pažinti šiuos krepšininkus. Dabar turiu aiškesnį komandos vaizdą“, - kalbėjo jis.

J.Zdovcas teigė, kad „Maccabi“ sezono pradžioje žaidė egoistišką krepšinį.

„Nenoriu teisti kitos komandos, nes turime koncentruotis į savo žaidimą, bet jie nesidalino kamuoliu. Jie nutraukdavo atakas ir stengdavosi rinkti taškus.

Kartais kai kurie žaidėjai piktnaudžiavo veiksmais. Kaip ir sakiau, tai yra jų problemos, o mes turime tai išnaudoti“, - sakė treneris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų