Vikingų šalyje K.Šleiva iškovojo aukso medalį

Kristupas Šleiva | imtynes.lt nuotr.

Kristupas Šleiva | imtynes.lt nuotr.

 Kristupas Šleiva (72 kg; 14 dalyvių) Danijoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre „Thor Masters 2021“ iškovojo penkias pergales ir iškovojo aukso medalį!

Praeitų metų Europos čempionato prizininkas savo varžovams leido surinkti tik penkis taškus, kuomet pats atakavo neįtikėtinai rezultatyviai – už techninius veiksmus teisėjai jam skyrė net 38 balus.

Antrą vietą užėmė Julius Matuzevičius (87 kg; 7 dalyviai).

Bronzos medalius iškovojo Arminas Lygnugaris (82 kg; 5 dalyviai) ir Vilius Laurinaitis (97 kg; 11 dalyvių).

Per žingsnį nuo pjedestalo liko ketvirtąsias vietas užėmę Adomas Grigaliūnas (67 kg; 8 dalyviai) bei Martynas Nemsevičius (97 kg; 11 dalyvių).

Varžybose Danijoje išryškėjo malonus rinktinės bruožas – kovotojai grūmėsi iki paskutinių sekundžių ir šis užsispyrimas pasiteisino. Paskutinėmis dvikovų akimirkomis svarbias pergales išplėšė Julius Matuzevičius (prieš švedą Oskarą Johanssoną), Martynas Nemsevičius (taip pat prieš Švedijos atletą Aleksandarą Stjepanečičių). Imtyje su švedu Antonu Olssonu rankų nenuleido ir savo varžovą nugalėjo Arminas Lygnugaris.

Toliau stebina jaunasis Adomas Grigaliūnas. Joniškietis metimais per petį traiškė Dominico Damono iš JAV gynybą ir iškovojo solidžią pergalę.

Olimpietis Mantas Knystautas paskutinėmis sekundėmis atidavė laimėtą kovą vokiečiui Franzui Richteriui. Tiesa, lemiamų sekundžių sumaišties nesuvaldė varžybų sekretoriatas ir kilimo teisėjas, kuris leido vokiečiui atakuoti, kuomet laikas švieslentėje vis dar nebuvo paleistas.

Kitų mūsų atletų rezultatai kuklesni:

Mantas Knystautas (130 kg; 11 dalyvių) – 7 vieta;

Romas Fridrikas (130 kg; 11 dalyvių) – 8 vieta;

Justas Petravičius (63 kg; 9 dalyviai) – 8 vieta.

Lietuvos klasikų komanda užėmė 4 vietą tarp 14-os valstybių.

Tarptautiniame turnyre Danijoje kovojo 81 imtynininkas.

Visos kovos:

MANTAS KNYSTAUTAS (130 KG; 8 DALYVIAI)

Franz Richter GER 6:7

Alin Ciurariu Alexuc ROU 0:4

ROMAS FRIDRIKAS (130 KG; 8 DALYVIAI)

Konsta Maenpaa FIN 2:5

Jello Krahmer GER 0:4

MARTYNAS NEMSEVIČIUS (97 KG; 11 DALYVIŲ)

Peter Öhler GER 4:7

August Eriksson SWE 4:1

Aleksandar Stjepanetic SWE 4:3

Mathias Bak DEN 2:5

Vilius Laurinaitis 1:2

VILIUS LAURINAITIS (97 KG; 11 DALYVIŲ)

Patrick Neumaier GER 6:0

Pontus Lind SWE 5:0

Leikratis Kessidis GRE 4:5

Martynas Nemsevičius 2:1

JULIUS MATUZEVIČIUS (87 KG; 7 DALYVIAI)

Oskar Johansson SWE 4:3

Markus Sihtola FIN 5:0

Turpal Bisultanov DEN 4:12

ARMINAS LYGNUGARIS (82 KG; 5 DALYVIAI)

Lukas Ahlgren SWE 2:1

Anton Olsson SWE 4:3

Otto Ketonen FIN 1:1

Hannes Wagner GER 0:8

KRISTUPAS ŠLEIVA (72 KG; 14 DALYVIŲ)

Maximilian Schwabe GER 1:13

Juan Sebastian Aak NOR 9:0

Erik Persson SWE 12:4

Maximilian Simon GER 4:0 (mentės)

Håvard Jørgensen NOR 5:0 (varžovo trauma)

ADOMAS GRIGALIŪNAS (67 KG; 8 DALYVIAI)

Dominic Damon USA 8:0

Witalis Lazovski GER 0:6

Elmer Mattila FIN 5:7

JUSTAS PETRAVIČIUS (63 KG; 9 DALYVIAI)

Ivan Lizatovic CRO 0:7

Aleksandr Jurkjans LAT 0:8

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų