Pasibaigęs. 07-04 19:00
A Lyga
Žalgiris
1
Banga
0
Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Hegelmann
5
Šiauliai
2
Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Riteriai
1
Kauno Žalgiris
5
Pasibaigęs. 07-06 16:45
A Lyga
Dainava
0
Džiugas
2
Pasibaigęs. 07-07 19:00
A Lyga
Panevėžys
1
Sūduva
2
Šiandien, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-
07-19, 19:00
A Lyga
Džiugas
-
Žalgiris
-
07-20, 18:25
A Lyga
Panevėžys
-
Šiauliai
-
07-20, 19:30
A Lyga
Sūduva
-
Riteriai
-
07-20, 20:00
A Lyga
Banga
-
Hegelmann
-
07-21, 19:30
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Dainava
-

K.Laukžemis pelnė pirmąjį įvartį Maltos čempionate kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai | VIDEO

Karolis Laukžemis | Organizatorių nuotr.

Karolis Laukžemis | Organizatorių nuotr.

Maltos „Premier“ lygoje savo pirmąjį įvartį pelnė Karolis Laukžemis. „Hibernians“ klube žaidžiantis puolėjas pasižymėjo pirmą pridėto laiko minutę, tačiau jo klubas 1:2 nusileido „Sirens“ ekipai. K.Laukžemis žaidė visą mačą, o savo pirmąjį įvartį jis įmušė smūgiu galva. Po šio pralaimėjimo „Hibernians“ klubas su 17 taškų nukrito į trečią vietą.

Kroatijos aukščiausioje lygoje HNK „Gorica“ klubas, kurį treniruoja Valdas Dambrauskas, šeštadienį sužaidė lygiosiomis 1:1 su Zagrebo „Lokomotiva“ klubu. „Gorica“ pirmavo nuo 13 minutės, o varžovai rezultatą išlygino 50 minutę. „Gorica“ gretose Paulius Golubickas mačą pradėjo ant atsarginių suolo, bet į aikštę buvo išleistas 65 minutę.

Stipriausioje Izraelio lygoje nesėkmę šeštadienį patyrė Ernestas Šetkus su Tel Avivo „Hapoel“. Lietuvio atstovaujamas klubas 0:1 nusileido Tel Avivo „Bnei Yehuda“ klubui. Lietuvis vienintelį rungtynių įvartį praleido 75 minutę.

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje Balstogės „Jagiellonia“ klubas išvykoje 1:3 nusileido „Stal Mielec“ ekipai. „Jagos“ gretose Fedoras Černychas šį mačą pradėjo ant atsarginių suolo, bet į aikštę lietuvis buvo išleistas iškart po pertraukos, kuomet rezultatas dar buvo 1:1.

Tuo metu Lenkijos Pirmoje lygoje ant atsarginių suolo liko Markas Beneta, o lietuvio atstovaujamas Sosnovecų „Zaglebie“ klubas 1:2 pralaimėjo GKS „Jastrzebie“ ekipai.

Ant atsarginių suolo Voketijos antroje lygoje liko gynėjas Markus Palionis, tačiau jo atstovaujamas „Regensburg“ klubas 2:1 nugalėjo „Wurzburger Kickers“ klubą.

Kipro aukščiausioje lygoje ant suolo buvo paliktas Rolandas Baravykas, o lietuvio atstovaujamas „Nea Salamis“ klubas namuose 0:3 nusileido APOEL klubui.

Danijos Pirmoje lygoje pralaimėjimą patyrė Aurelijaus Skarbaliaus treniruojamas „Koge“ klubas, kuris namuose 0:2 nusileido „Esbjerg“ klubui. Po šio pralaimėjimo A.Skarbaliaus komanda su 16 taškų nukrito į aštuntą vietą.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų