Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Riteriai
1
Kauno Žalgiris
5
Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Hegelmann
5
Šiauliai
2
Pasibaigęs. 07-06 16:45
A Lyga
Dainava
0
Džiugas
2
Pasibaigęs. 07-07 19:00
A Lyga
Panevėžys
1
Sūduva
2
Pasibaigęs. Vakar 19:00
A Lyga
Riteriai
0
Šiauliai
2
Rytoj, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-
07-19, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Džiugas
-
07-20, 18:25
A Lyga
Panevėžys
-
Šiauliai
-
07-20, 19:30
A Lyga
Sūduva
-
Riteriai
-
07-20, 20:00
A Lyga
Banga
-
Hegelmann
-
07-21, 19:30
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Dainava
-
07-26, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Dainava
-

Kovoje dėl čempionės diržo – kontroversiškas J.Jasudavicius pralaimėjimas porno žvaigždės skriaudikei fotogalerija + VIDEO

Jasmine Jasudavicius | Instagram.com nuotr

Jasmine Jasudavicius | Instagram.com nuotr

Ketvirtadienį Filadelfijoje (JAV) vykusiame mišrių kovos menų (MMA) turnyre „CFFC 83“ buvo suduotas smūgis lietuvių kilmės kanadietės Jasmine Jasudavicius (4-1) viltims patekti į UFC.

J.Jasudavicius pirmą kartą per profesionalės karjerą kovėsi minimalaus svorio kategorijoje. Sportininkė sėkmingai pasiekė 115 svarų ribą (52,2 kg) ir turėjo galimybę dalyvauti titulinėje CFFC kovoje.

Deja, lietuvių kilmės kanadietei laimėti čempionės diržo nepavyko. Ji kiek netikėtai po 3 raundų skirtingu teisėjų sprendimu (28:29, 29:28, 28:29) pralaimėjo amerikietei Elisei Reed (2-0).

E.Reed kovoje prieš J.Jasudavicius turėjo pranašumą stovėsenoje, tačiau Kanados atstovė visuose raunduose bent po kartą parversdavo varžovę. Tiesa, „ant žemės“ rimtesnės žalos ji varžovei nepadarė ir teisėjams teko priimti nelengvą sprendimą. J.Jasudavicius tikėjosi, kad čempionės diržas jai atvers duris į UFC ar bent jau į Dana White‘o „Contender Series“ turnyrą.

View this post on Instagram

It is was it is.... I’ll be back!!

A post shared by Jasmine Jasudavicius (@jasminejasudavicius) on

Tai buvo vos antra profesionali E.Reed kova. Pirmoje ji nugalėjo ne ką kitą, o porno žvaigždę Rebeccą Bryggman, kurią sutriuškino „Bellator“ turnyre.

Ne visi MMA gerbėjai sutiko su teisėjų verdiktu. Buvo nemažai manančių, kad J.Jasudavicius dėl dažnų varžovės parvertimų nusipelnė laimėti bent 2 raundus iš 3.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų