Pasibaigęs. 09-14 16:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
6
Riteriai
1
Pasibaigęs. 09-14 17:00
EuroBasket
Graikija
92
Suomija
89
Pasibaigęs. 09-14 18:25
A Lyga
Šiauliai
0
Hegelmann
1
Pasibaigęs. 09-14 21:00
EuroBasket
Turkija
83
Vokietija
88
Pasibaigęs. 09-16 19:45
UEFA Čempionų lyga
Ath Bilbao
0
Arsenal
2
Pasibaigęs. 09-16 22:00
UEFA Čempionų lyga
Juventus
4
Borussia
4
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
PSG
4
Atalanta
0
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
Ajax
0
Inter
2
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
Liverpool
3
Atletico
2
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
Bayern
3
Chelsea
1
Šiandien, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Manchester City
-
Napoli
-
Šiandien, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Newcastle
-
Barcelona
-
Rytoj, 19:30
A Lyga
Dainava
-
Šiauliai
-
Rytoj, 19:30
A Lyga
Riteriai
-
Žalgiris
-
09-20, 16:50
LKL
Jonava
-
Žalgiris
-
09-20, 19:10
LKL
Lietkabelis
-
Neptūnas
-
09-21, 16:50
LKL
Gargždai
-
Šiauliai
-
09-21, 17:00
A Lyga
Panevėžys
-
Hegelmann
-
09-21, 17:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Džiugas
-
09-21, 18:25
A Lyga
Banga
-
Sūduva
-
09-21, 19:10
LKL
Nevėžis
-
Rytas
-
09-23, 18:15
LKL
Lietkabelis
-
Jonava
-
09-24, 18:30
LKL
Rytas
-
Gargždai
-
09-24, 18:50
LKL
Žalgiris
-
Šiauliai
-
09-24, 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Sūduva
-
09-24, 19:10
LKL
Juventus
-
Nevėžis
-
09-26, 18:30
A Lyga
Banga
-
Džiugas
-
09-26, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Dainava
-
09-27, 16:00
A Lyga
Šiauliai
-
Riteriai
-
09-27, 16:50
LKL
Neptūnas
-
Žalgiris
-
09-27, 19:10
LKL
Šiauliai
-
Jonava
-
09-28, 16:50
LKL
Juventus
-
Rytas
-
09-28, 19:10
LKL
Lietkabelis
-
Nevėžis
-
09-29, 18:30
A Lyga
Hegelmann
-
Kauno Žalgiris
-
09-29, 19:00
A Lyga
Sūduva
-
Žalgiris
-
09-30, 19:00
Eurolyga
Dubai
-
Partizan
-
09-30, 19:00
Eurolyga
Hapoel Tel-Aviv
-
Barcelona
-
09-30, 20:45
Eurolyga
Anadolu Efes
-
Maccabi Tel Aviv
-
09-30, 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
-
EA7 Emporio Armani
-
09-30, 21:15
Eurolyga
Panathinaikos
-
Bayern
-

To Vilnius dar nematė: sostinėje išdygs kalnai ir stingdys -70 laipsnių šaltis

To Vilnius dar nematė: sostinėje išdygs kalnai ir stingdys -70 laipsnių šaltis | Organizatorių nuotr.

To Vilnius dar nematė: sostinėje išdygs kalnai ir stingdys -70 laipsnių šaltis | Organizatorių nuotr.

 Jau rugsėjo 11 dieną Vilnių sudrebins beprotiškiausias metų bėgimas – „Insane Run“. Sostinės Vingio parke bėgikams teks įveikti 3,5 km trasą su net septyniomis natūraliomis ir dirbtinėmis kliūtimis.

Renginio programa prasidės moksleivių bėgimu, kur jų lauks penkios kliūtys. Tuo tarpu vakarinėje dalyje galės startuoti organizacijos, įmonės, šeimos, mėgėjai, dar tik pradedantys bėgti, žmonės su negalia ir visi norintys. Moksleiviams, senjorams ir neįgaliesiems bėgimai bus nemokami.

„Daug metų organizuojame renginius ir ieškome būdų kaip žmonėms suteikti kuo daugiau išskirtinių emocijų. Pats esu sportui skyręs nemažai laiko ir žinau, kad pasiekti rezultatui reikia ilgo, rutininio ir monotoniško darbo. Kilo mintis sukurti bėgimą, kuris būtų išskirtinis, nes pačiam patinka gamta ir pačios gamtos stichijos. Dėl to nusprendžiau sujungti tai, kas mane gyvenime labiausiai žavi – sportas, gamta ir emocija. Taip ir gavosi „Insane Run“ – smagiausias ir emociškiausias bėgimas per gamtos stichijas“, – pasakojo renginių organizavimo įmonės UAB „Mapa Holding“ savininkas Mantas Paliokas.

Renginio organizatoriai atskleidžia kortas ir pristato, kokios stichijos laukia bėgimo mėgėjų. Pirmiausia dalyvių lauks tropinės audros – iš šios zonos tikrai nepavyks pabėgti sausiems. Dalyvius pasitiks stiprūs lietaus šuorai su galingu griaustiniu ir žaibais.

Vėliau lauks „Halls“ stingdantis šaltis. Jeigu kraujas pradėjo virti nuo adrenalino, tai jį greit atvėsins specialios patrankos, generuojančios -70 laipsnių šaltį. Įveikus šią kliūtį, bėgikams teks susidurti su uraganiniu vėju. Kada esate pajutę 150 km/val. vėjo stiprumą, prilygstantį 1 kategorijos uraganui?

Dar vienas unikalus pojūtis laukia pasiekus ketvirtąją kliūtį – sniego zoną. Bėgikai galės pasidžiaugti sniegu antrąją rugsėjo savaitę. Vos po kelių šimtų metrų bus galima pajusti didžiulį kontrastą – atsidursime Sacharos karštyje. Iki 5 metrų aukščio esantys ugnies stulpai bus visai šalia bėgančių žmonių.

Bene didžiausia bėgimo intriga – kalnų šturmas. Garantuojame, kad tokių kalnų Baltijos šalys dar nematė. Na o desertui bėgant link finišo lauks kosmoso platybės – futuristinė zona, kurioje skambant elektro muzikai susilies galingi lazeriai su kosminėmis dekoracijomis. Taigi, trasa neabejotinai bus skambi, ekstremali pojūčiais ir užburianti savo unikaliai sukurtomis gamtos stichijomis, kurios paliks neišdildomus įspūdžius ir atsiminimus.

„Daug metų taikome įvairius nestandartinius sprendimus organizuojant įmonių šventes, tad nemažai įrangos turime savo arsenale, bet, žinoma, reikės pasitelkti specialių efektų specialistus, kurie įrenginės šalčio zoną, kur jutiminė temperatūra bus apie -25 laipsnius, o specialios patrankos iš savęs generuos net -70 laipsnių. Sacharos karščio zoną taip pat įrenginės profesionalai, ten turėsime 3-4 m aukščio liepsnų kolonas ir bus tikrai šilta. Didžiausias iššūkis bus įrengti tropinių audrų zoną, kurioje stovės specialios patrankos, sugebančios per 4-5 min. ore paskleisti net 1 kubą vandens. Garso instaliacijos bei žaibų imitacijos sukurs tikrą tropinę audrą. Visai tokiai zonai mums reikės 40 kw elektros energijos. Tai bus tikrai labai galinga zona“, – renginio subtilybes aiškino M. Paliokas.

Nors visi iššūkiai skamba įspūdingai ir galbūt net gąsdinančiai, organizatoriai prisipažįsta, kad iš tikro šis bėgimas bus įveikiamas visiems.

„Labai džiaugiamės, kad gavome finansavimą iš Sporto rėmimo fondo. Tai leis mums įgyvendinti visas idėjas. Trasa bus pritaikyta net ir negalią turintiems žmonėms. Norime įtraukti kuo daugiau skirtingų socialinių grupių žmonių – nuo moksleivių iki valstybinių organizacijų – kad kuo didesnis ratas žmogų pajustų malonumą bėgdami. Trasos ilgis – viso labo 3,5 km, todėl ją galės įveikti tiek sportininkai, tiek senjorai, norintys patirti gerų emocijų“, – pridūrė M. Paliokas.

ExtremeDelight.lt, „Sveikas miestas“ ir Vilniaus miesto savivaldybė kviečiai registruotis ir dalyvauti mokyklas, o aktyviausia mokykla bus apdovanota „Sportland“ prizais.

Dalyvių laikas nebus fiksuojamas. Vidutinis 3,5 km distancijos įveikimo laikas  30-45 min.

Po bėgimo dalyvių laukia ir muzikinis šou su žinomais radijo stoties ZIP FM diskžokėjais ir DJ Mamania.

Dar viena renginio staigmena – iššūkių zona, kurioje dalyviai varžysis su savo draugais ar kolegomis. Tai puikus šansas įgyvendinti kolektyvo susilipdymą.

Šioje zonoje dalyvių laukia daug skirtingų pramogų: „Off-road Segway“, NASA simuliatorius, „BAG Jump“ kliūčių ruožas, mega stalo futbolas, šlapias futbolas, penkiaviečių slidžių lenktynės, šaudymas arbaletu ir dar daugiau. Taip pat dalyvių laukia „Insane Run“ partnerių paruoštos dovanos. Į šią zoną galės patekti tik asmenys, kurie įsigys specialius „Challenge“ bilietus.

„Insane Run“ dalinai finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) Sporto rėmimo fondo lėšomis, skirtomis įgyvendinti sporto projektus, susijusius su sporto renginių organizavimu ir kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų