Pasibaigęs. 07-04 19:00
A Lyga
Žalgiris
1
Banga
0
Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Hegelmann
5
Šiauliai
2
Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Riteriai
1
Kauno Žalgiris
5
Pasibaigęs. 07-06 16:45
A Lyga
Dainava
0
Džiugas
2
Pasibaigęs. 07-07 19:00
A Lyga
Panevėžys
1
Sūduva
2
Šiandien, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-
07-19, 19:00
A Lyga
Džiugas
-
Žalgiris
-
07-20, 18:25
A Lyga
Panevėžys
-
Šiauliai
-
07-20, 19:30
A Lyga
Sūduva
-
Riteriai
-
07-20, 20:00
A Lyga
Banga
-
Hegelmann
-
07-21, 19:30
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Dainava
-

G.Neville‘as žino, kaip išgelbėti futbolo sezoną: pateikė penkis punktus

Gary Neville‘as | Scanpix nuotr.

Gary Neville‘as | Scanpix nuotr.

 „Man United“ klubo legenda Gary Neville‘as, šiuo metu dirbantis futbolo ekspertu, mano, kad vis dar įmanoma išgelbėti šį sezoną ir pateikė penkių punktų planą, kaip tai padaryti.

„Kai bus saugu, reikės greitai užbaigti likusį sezoną. Kitą sezoną bus galima sutrumpinti, jei to reikalaus aplinkybės. Žaidėjų perėjimų langą reikia atidaryti gegužę ir neuždaryti jo viso 2020/2021 m. sezono metu. Dabartiniai žaidėjų kontraktai turėtų būti pratęsti, kad būtų galima užbaigti šį sezoną. Taip pat turėtų būti numatyta finansinė parama tiems, klubams kuriems jos labiausiai reikės“, - tokį planą „twitter“ tinkle įvardijo G.Neville‘as.

Legendinis gynėjas pažymėjo, kad dėl koronaviruso pandemijos visiems klubams bus labai sunku susiplanuoti kito sezono biudžetus. Dėl šios priežasties jis ir siūlo neužverti perėjimų lango viso sezono metu, kad komandos galėtų greitai spręsti finansines problemas, jei jos iškils.

Tiesa, televizijoje taip pat dirbantis Piersas Morganas sukritikavo tokias G.Neville‘o idėjas: „Realybėje nė vienas iš šių punktų neveiks. Niekas nenori žiūrėti rungtynių už uždarų durų maratono, žaidžiant po 3 mačus per savaitę. Tai gerokai padidintų traumų riziką. Vienintelė galimybė yra nutraukti šį sezoną ir pradėti naują tada, kai bus galima tai daryti. Apmaudu dėl „Liverpool“ ir „Leeds“ klubų, bet dabar tai nesvarbu, žinant, su kokia krize kovojame.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų