Pasibaigęs. 11-02 19:10
LKL
Šiauliai
89
Neptūnas
85
Pasibaigęs. 11-03 02:00
NBA
Knicks
128
Bulls
116
Pasibaigęs. 11-03 18:30
LKL
Jonava
82
Juventus
98
Pasibaigęs. 11-03 18:45
LKL
Nevėžis
94
Gargždai
87
Pasibaigęs. Vakar 04:00
NBA
Nuggets
130
Kings
124
Pasibaigęs. Vakar 19:45
UEFA Čempionų lyga
Slavia
0
Arsenal
3
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
PSG
1
Bayern
2
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
Atletico
3
Royale Union SG
1
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
Liverpool
1
Real
0
Pasibaigęs. Šiandien 03:00
NBA
Bulls
113
76ers
111
GYVAI. Ilgoji pertrauka
Europos taurė
Dolomiti Energia
42
Lietkabelis
31
Šiandien, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
Šiandien, 19:00
Europos taurė
Neptūnas
-
Manresa
-
Šiandien, 19:30
Čempionų lyga
Rytas
-
MLP Academics Heidelberg
-
Šiandien, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Inter
-
Kairat Almaty
-
Šiandien, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Brugge
-
Barcelona
-
Šiandien, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Manchester City
-
Borussia
-
Rytoj, 04:00
NBA
Nuggets
-
Heat
-
Rytoj, 05:00
NBA
Kings
-
Golden State Warriors
-
Rytoj, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-
11-07, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
Valencia
-
11-08, 03:00
NBA
Bucks
-
Bulls
-
11-08, 05:00
NBA
Kings
-
Thunder
-
11-08, 05:00
NBA
Nuggets
-
Golden State Warriors
-
11-08, 15:00
A Lyga
Hegelmann
-
Sūduva
-
11-08, 15:00
A Lyga
Dainava
-
Riteriai
-
11-08, 15:00
A Lyga
Šiauliai
-
Džiugas
-
11-08, 15:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Banga
-
11-08, 15:00
A Lyga
Panevėžys
-
Žalgiris
-
11-08, 16:50
LKL
Neptūnas
-
Juventus
-
11-08, 19:10
LKL
Gargždai
-
Lietkabelis
-
11-09, 03:00
NBA
Cavaliers
-
Bulls
-
11-09, 04:00
NBA
Nuggets
-
Pacers
-
11-09, 16:50
LKL
Rytas
-
Jonava
-
11-09, 19:10
LKL
Nevėžis
-
Žalgiris
-
11-10, 04:00
NBA
Kings
-
Timberwolves
-
11-11, 03:00
NBA
Bulls
-
Spurs
-
11-11, 21:30
Europos taurė
Hapoel Jerusalem
-
Neptūnas
-
11-12, 06:00
NBA
Kings
-
Nuggets
-
11-12, 18:30
KMT
Juventus
-
Gargždai
-
11-12, 19:00
KMT
Šiauliai
-
Jonava
-

E.Kavaliauskas: „Yra kiti čempionai, galbūt bandysiu pakovoti dėl jų diržų“

Terence'as Crawfordas prieš Egidijų Kavaliauską | „Top Rank“ nuotr.

Terence'as Crawfordas prieš Egidijų Kavaliauską | „Top Rank“ nuotr.

 Trečiadienį ZIP FM Ryto laidos vedėjai Gedas ir Timūras susisiekė su žymiausiu Lietuvos boksininku Egidijumi Kavaliausku, kuris šiuo metu gyvena JAV. Pokalbio metu olimpietis prisipažino, jog šiuo metu jam trūksta bokso ringo ne tik dėl griežto karantino, bet ir prieš 6 savaites gimusio sūnaus. Boksininkas papasakojo apie savijautą po gruodžio mėnesį vykusios kovos su pasauliniu čempionu Terencu Crawfordu, pakomentavo revanšo galimybes.

Pasak E. Kavaliausko, prieš 6 savaites gimęs sūnus šiuo metu reguliuoja jo gyvenimo tempą. Tačiau tvirtina, jog jau pradeda įsivažiuoti į tėčio vaidmenį.

„Tėvai, turintys mažų vaikų, patvirtins ir pritars, jog turint kūdikį egzistuoja slidi riba tarp laimės ir neišsimiegojimo. Prisipažinsiu, naktys kartais kankina, bet laimė ir džiaugsmas užgožia mažylio zyzimus. Pradedu įsivažiuoti į tėvystę. Keltis naktį sunkiau nei būti ringe“, - juokavo E.Kavaliauskas.

Paklaustas apie tai, kaip sekasi karantinuotis su mažu vaiku, E.Kavaliauskas atviras – namuose su šeima užsidarė anksčiau nei buvo privaloma Amerikoje.

„Dar prieš savaitę Amerikoje viskas nebuvo taip rimta. Bet mes, turėdami mažą vaiką, jau nuo praėjusios savaitės karantinavomės, stengiamės neiti į lauką. Kartais pasivaikštome atokesnėse vietose, kur nėra žmonių. Bet šią savaitę prasidėjo visuotinis karantinas, visi į telefonus gauna aliarmines žinutes – tad privalome likti namuose“, - pasakojo žymus boksininkas.

„Mean Machine“ vardu bokso bendruomenėje žinomas vyras tvirtina, jog dabartinė situacija Amerikoje mažai skiriasi nuo Lietuvos. Anot jo, parduotuvių lentynose irgi trūko maisto produktų ir būtiniausių prekių.

„Praėjusį pirmadienį bandžiau būti gudresnis ir sekdamas Lietuvos naujienas, jaučiau, kad Amerikoje nutiks tas pats. Atvykęs į parduotuvę nusijuokiau, nes lentynos buvo tuščios: nebuvo vandens, tualetinio popieriaus, mėsos, duonos, kruopų, ryžių, makaronų. Tačiau savaitgalį situacija kiek pasikeitė – papildė prekių, bet į parduotuves dabar įleidžia tik po kelis žmones“, - situaciją Amerikoje komentavo E.Kavaliauskas.

Vedėjams paklausus, ar karantinas netrukdo palaikyti sportinę formą, olimpietis neneigė, jog tai – didelis iššūkis.

„Tenka sportuoti namuose. Kiekvieną vakarą po porą valandų stengiuosi užsiimti įvairiu sportu: atlieku įvairiausius pratimus, bokso elementus, užsiimu jogą. Stengiuosi namų sąlygomis pasidaryti kaip įmanoma labiau efektyvią treniruotę“, - pasakojo mėgstamiausias 2018 metų Lietuvos sportininkas.

Vedėjams paklausus apie neseniai vykusią lietuvio kovą su Terencu Crawfordu dėl WBO pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržo, E.Kavaliauskas teigė, jog kova yra patenkintas, tačiau įsitikino, jog kartais koją gali pakišti net ir menkiausia klaida. Anot jo, ši kova pareikalavo daug jėgų ir emocijų, tačiau jis žada nenuleisti rankų ir užsiminė apie kovas su kitų organizacijų geriausiais.

„Po kovos buvo sunkus periodas, daug emocijų. Ruošiausi tiek fiziškai, tiek psichologiškai, atidaviau daug jėgų, bet taip išėjo. Po kovos sėdėjome, šnekėjomės su treneriais bei vadyba. Palaikė tai, kad  vadybos komanda ir televizija buvo labai patenkinta šia kova. Dabar judu toliau. Dėl revanšo kol kas neaišku, nežinia, kaip viską sudėlios mano vadybininkai. Yra kiti čempionai, galbūt bandysiu pakovoti dėl jų diržų“, - tvirtino žymus boksininkas.

Laidą ZIP RYTAS SU GEDU IR TIMŪRU klausykite darbo dienomis nuo 7 iki 10 val. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų