Pasibaigęs. 09-10 21:00
EuroBasket
Vokietija
99
Slovėnija
91
Pasibaigęs. 09-12 17:00
EuroBasket
Vokietija
98
Suomija
86
Pasibaigęs. 09-12 19:00
A Lyga
Sūduva
1
Panevėžys
1
Pasibaigęs. 09-12 20:00
A Lyga
Džiugas
1
Dainava
1
Pasibaigęs. 09-12 21:00
EuroBasket
Graikija
68
Turkija
94
Pasibaigęs. 09-13 17:00
A Lyga
Banga
0
Žalgiris
2
Pasibaigęs. Vakar 16:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
6
Riteriai
1
Pasibaigęs. Vakar 17:00
EuroBasket
Graikija
92
Suomija
89
Pasibaigęs. Vakar 18:25
A Lyga
Šiauliai
0
Hegelmann
1
Pasibaigęs. Vakar 21:00
EuroBasket
Turkija
83
Vokietija
88
Rytoj, 19:45
UEFA Čempionų lyga
Ath Bilbao
-
Arsenal
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Juventus
-
Borussia
-
09-17, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Bayern
-
Chelsea
-
09-17, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Liverpool
-
Atletico
-
09-17, 22:00
UEFA Čempionų lyga
PSG
-
Atalanta
-
09-17, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Ajax
-
Inter
-
09-18, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Manchester City
-
Napoli
-
09-18, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Newcastle
-
Barcelona
-
09-19, 19:30
A Lyga
Dainava
-
Šiauliai
-
09-19, 19:30
A Lyga
Riteriai
-
Žalgiris
-
09-20, 16:50
LKL
Jonava
-
Žalgiris
-
09-20, 19:10
LKL
Lietkabelis
-
Neptūnas
-
09-21, 16:50
LKL
Gargždai
-
Šiauliai
-
09-21, 17:00
A Lyga
Panevėžys
-
Hegelmann
-
09-21, 17:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Džiugas
-
09-21, 18:25
A Lyga
Banga
-
Sūduva
-
09-21, 19:10
LKL
Nevėžis
-
Rytas
-
09-23, 18:15
LKL
Lietkabelis
-
Jonava
-
09-24, 18:30
LKL
Rytas
-
Gargždai
-
09-24, 18:50
LKL
Žalgiris
-
Šiauliai
-
09-24, 19:10
LKL
Juventus
-
Nevėžis
-
09-27, 16:50
LKL
Neptūnas
-
Žalgiris
-
09-27, 19:10
LKL
Šiauliai
-
Jonava
-
09-28, 16:50
LKL
Juventus
-
Rytas
-
09-28, 19:10
LKL
Lietkabelis
-
Nevėžis
-

D.Wilderis turėjo iš ko pasimokyti: 5 absurdiškiausi sportininkų pasiteisinimai dėl aprangos VIDEO

Deontay Wilderis ir Christianas Panucci | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis ir Christianas Panucci | Scanpix nuotr.

 Praėjusį savaitgalį iki tol nepralaimėjęs amerikietis Deontay Wilderis trečiame ir penktame raunduose krito po brito Tysono Fury smūgių, o galiausiai septintame raunde buvo įspęstas į kampą ir nors dar laikėsi ant kojų, tačiau jo kampas, o tiksliau trenerio asistentas Markas Brelandas, išmetė baltą rankšluostį ir nutraukė kovą.

D.Wilderis po kovos iškėlė hipotezę, kad galbūt jam itin pakenkė sunkus kostiumas, dėvėtas išėjimo metu ir todėl jo kojos buvo nusilpusios. Pasak D.Wilderio, tas kostiumas svėrė apie 40 svarų (18,14 kg).

„Jis manęs visiškai nesužeidė, tačiau paprastas faktas yra tas.. mano kostiumas buvo per sunkus man. Aš neturėjau kojų nuo pat kovos pradžios. Trečiame raunde mano kojos buvo tiesiog judėjo tiesiai. Bet aš esu karys ir žmonės tai žino. Būtų lengva sakyti, kad aš neturėjau kojų ar panašiai. Daugelis žmonių man sako, kad kažkas su manimi buvo negerai. Kažkas tikrai buvo, bet kai tu esi ringe, tu turi blefuoti dėl daugelio dalykų. Bandžiau daryti geriausią ką galiu. Žinojau, kad neturiu kojų dėl savo kostiumo.Aš jį pirmą kartą užsidėti galėjau tik vakarą prieš kovą, bet tada nemaniau, kad jis bus toks sunkus. Jis svėrė šiek tiek virš 40 svarų su šalmu ir visomis baterijomis. Norėjau pagerbti ir būti puikus per „Juodosios istorijos mėnesį“ (angl. Black History month). Norėjau, kad atrodytų gerai ir manau, kad tai man buvo svarbiau už viską“, - aiškino D.Wilderis.

Amerikiečio pasiteisinimai daug ką prajuokino, o užsienio žiniasklaida prisiminė, kad ir anksčiau yra buvę atvejų, kai sportininkai dėl nesėkmių kaltindavo savo aprangą.

Šri Lankos kriketo rinktinės pralaimėjimas Pakistanui

2001 m. Šri Lankos kriketo rinktinė patyrė nesėkmę prieš Pakistaną, o vienas iš komandos žaidėjų Sanathas Jayasuriya kaltę suvertė aprangai.

„Turėjome specialiai prailginti kelnes, nes jos buvo pavojingai trumpos, o marškinėliai buvo per daug aptempti. Jie labiau priminė moteriškas palaidines“, - teisinosi S.Jayasuriya.

L.Ndefwaylo pralaimėjimas teniso korte prieš Musumbą Bwaylą

Zambijos tenisininkas Lightonas Ndefwaylo po pralaimėjimo pareiškė, kad jam sutrukdė nepatogi tarpkojo apsauga.

„Bwayla yra idiotas ir apgailėtinas žaidėjas. Jis turi didelę nosį ir yra žvairas, o merginos jo nemėgsta. Jis mane nugalėjo tik todėl, kad mano tarpkojo apsauga buvo per maža, be to, jis, paduodamas kamuoliuką nuolat gadindavo orą ir taip blaškė mano dėmesį“, - teigė L.Ndefwaylo.

Italijos futbolo rinktinės lygiosios prieš danus Europos čempionate

Po lygiųjų 0:0 prieš danus Italijos rinktinės gynėjas Christianas Panucci skundėsi...kojinėmis.

„Mano kulną nusėjo pūslės. Medžiaga, iš kurios pagamintos tos kojinės, per šiurkšti“, - teisinosi Christianas Panucci.

JAV greitojo čiuožimo rinktinės nesėkmės Sočyje

JAV čiuožėjai Sočio olimpiadą pasitiko kaip vieni iš favoritų, bet nelaimėjo vieno medalio, nors mūvėjo pažangius „Under Armour“ kostiumus.

Po prasto olimpiados starto amerikiečiai kaltę suvertė būtent aprangai ir žaidynių viduryje grįžo prie senesnių kostiumų, bet nuo to jų rezultatai nepagerėjo.

„Man United“ problemos prieš „Southampton“

1996 m. „Premier“ lygoje „Man United“ žaidė puikią atkarpą ir laimėjo 11 iš 12 rungtynių, bet vėliau mače su „Southampton“ jau po pirmojo kėlinio atsiliko 0:3. Seras Alexas Fergusonas pareiškė, kad komandai sukliudė naujų aprangų spalvos.

„Žaidėjai negalėjo vienas kito atskirti. Jie sakė, kad buvo sunku pamatyti komandos draugus, norint atlikti tolimą perdavimą“, - sakė A.Fergusonas.

Pilkas aprangas „Man United“ per pertrauką pakeitė į mėlynas, bet nuo pralaimėjimo neišsigelbėjo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų