Pasibaigęs. 07-04 19:00
A Lyga
Žalgiris
1
Banga
0
Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Hegelmann
5
Šiauliai
2
Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Riteriai
1
Kauno Žalgiris
5
Pasibaigęs. 07-06 16:45
A Lyga
Dainava
0
Džiugas
2
Pasibaigęs. 07-07 19:00
A Lyga
Panevėžys
1
Sūduva
2
Šiandien, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-
07-19, 19:00
A Lyga
Džiugas
-
Žalgiris
-
07-20, 18:25
A Lyga
Panevėžys
-
Šiauliai
-
07-20, 19:30
A Lyga
Sūduva
-
Riteriai
-
07-20, 20:00
A Lyga
Banga
-
Hegelmann
-
07-21, 19:30
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Dainava
-

E.Hazardas: „Kai atstovauji „Real“ klubui, kiekvieną sezoną turi kažką laimėti“

E.Hazardo pristatymas „Real“ gretose | Scanpix nuotr.

E.Hazardo pristatymas „Real“ gretose | Scanpix nuotr.

Šią vasarą Londono „Chelsea“ palikęs ir prie Madrido „Real“ prisijungęs Edenas Hazardas pripažino, jog supranta, kaip svarbu Ispanijos klubui kiekvieną sezoną įgyvendinti išsikeltus aukščiausius tikslus – iškovoti titulus.

„Kai atstovauji „Real“, kiekvieną sezoną turi kažką laimėti. Privalai laimėti, laimėti, laimėti... Jei nepavyksta iškovoti UEFA Čempionų lygos titulo, gerbėjai nusivilia, to ir reikia tikėtis. Šis klubas visada nori laimėti, todėl čia ir esu. Noriu pasirodyti rungtynėse, pelnyti įvarčius ir sezono pabaigoje į viršų kelti iškovotus trofėjus“,- atskleidė puolėjas.

Belgijos futbolininkas debiutavo vilkėdamas „Real“ marškinėlius Tarptautinės Čempionų taurės rungtynėse, kuriose „Karališkasis“ klubas 1:3 turėjo pripažinti „Bayern“ pranašumą.

„Rungtyniauju laisvai, tai padaryti futbole yra sudėtinga, nes aikštėje yra gynėjai, saugai, tačiau aš esu tokio tipo žaidėjas. Jei nejaučiu laisvės, nežaidžiu gerai ir atsiduriu ant atsarginio žaidėjų suolelio. Man patinka gauti kamuolį, judėti į dešinę ar kairę, žaisti vadovaujantis savo instinktais. Negalvoju apie tai, ką turiu padaryti, gaunu kamuolį ir tada nusprendžiu, ką daryti“,- kalbėjo E.Hazardas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų