Pasibaigęs. 07-06 16:45
A Lyga
Dainava
0
Džiugas
2
Pasibaigęs. 07-07 19:00
A Lyga
Panevėžys
1
Sūduva
2
Pasibaigęs. 07-11 19:00
A Lyga
Riteriai
0
Šiauliai
2
Šiandien, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
Rytoj, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-
07-19, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Džiugas
-
07-20, 18:25
A Lyga
Panevėžys
-
Šiauliai
-
07-20, 19:30
A Lyga
Sūduva
-
Riteriai
-
07-20, 20:00
A Lyga
Banga
-
Hegelmann
-
07-21, 19:30
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Dainava
-
07-26, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Dainava
-
07-27, 16:45
A Lyga
Sūduva
-
Džiugas
-

D.DeRozanas: „Pirmaisiais metais su K.Lowry net nekalbėjome“

DeRozanas ir Lowry | Scanpix nuotr.

DeRozanas ir Lowry | Scanpix nuotr.

Toronto „Raptors“ lyderis DeMaras DeRozanas papasakojo, kad pirmaisiais metais, kuomet į ekipos gretas atvyko Kyle‘as Lowry, jiems sunkiai sekėsi rasti bendrą kalbą. Greičiau, abu net nelabai bandė tą padaryti.

Dabar jau šeštus metus drauge skaičiuojantis „Raptors“ klubo lyderių tandemas su šypsena prisimena kaip viskas prasidėjo.

„Pirmaisiais metais, kai į komandą atvyko Lowry, vienas kitame nepasakėme nė žodžio. Mes nekalbėjome vienas su kitu.

Ne tik nekalbėjome, tačiau ir niekur neišeidavome, neidavome pavalgyti. Net nesėdėjome vienas prie kito. Visiškai nieko. Neturėjau net jo telefono numerio“, – juokėsi D.DeRozanas.

K.Lowry į Torontą atvyko 2012 metais iš Hiustono „Rockets“ komandos. Tuo tarpu D.DeRozanas savo karjerą pradėjo 2009 metais būtent „Raptors“ gretose ir kol kas išlieka lojalus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų