Pasibaigęs. 07-04 19:00
A Lyga
Žalgiris
1
Banga
0
Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Hegelmann
5
Šiauliai
2
Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Riteriai
1
Kauno Žalgiris
5
Pasibaigęs. 07-06 16:45
A Lyga
Dainava
0
Džiugas
2
Pasibaigęs. 07-07 19:00
A Lyga
Panevėžys
1
Sūduva
2
Šiandien, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-
07-19, 19:00
A Lyga
Džiugas
-
Žalgiris
-
07-20, 18:25
A Lyga
Panevėžys
-
Šiauliai
-
07-20, 19:30
A Lyga
Sūduva
-
Riteriai
-
07-20, 20:00
A Lyga
Banga
-
Hegelmann
-
07-21, 19:30
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Dainava
-

Po pergalės prieš J.Aldo įsiaudrinęs M.Holloway pasiuntė žinutę UFC prezidentui: „Sumokėk mano pinigus!“

Jose Aldo ir Maxo Holloway dvikova | Scanpix nuotr.

Jose Aldo ir Maxo Holloway dvikova | Scanpix nuotr.

  Po beveik dviejų metų pertraukos stipriausia pasaulyje mišrių kovos menų (MMA) organizacija UFC sugrįžo į Rio de Žaneirą (Brazilija). Šio miesto „Jeunesse“ arenoje įvyko „UFC 212“ turnyras, kurio pagrindinėje kovoje dėl UFC puslengvio svorio kategorijos titulo amerikietis Maxas Holloway techniniu nokautu trečiame raunde įveikė MMA legendą brazilą Jose Aldo ir užsijuosė čempiono diržą.

Po pergalingos kovos M.Holloway į kamerą perdavė žinutę UFC prezidentui Dana White'ui: „Dana, aš noriu man priklausančio susitikimo! Sumokėk vyrui! Sumokėk mano pinigus! Tu sakei, kad esi didelių kovų medžiotojas. Pasakyk man, kas yra didelė kova. Aš ką tik tau tai parodžiau!“, - sakė M.Holloway.

M.Holloway tai buvo vienuoliktoji pergalė iš eilės. Amerikietis per karjerą yra iškovojęs 18 pergalių ir patyręs vos tris pralaimėjimus. 2012-ais metais M.Holloway nusileido Dustinui Poirieriui, o 2013-ais - Dennisui Bermudezui ir Conorui McGregorui. M.Holloway laikinąjį čempiono titulą buvo iškovojęs praėjusių metų gruodį, kai įveikė Anthony Pettisą.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų