„Euro 2016“ intrigos: ar Velsas perrašys istoriją ir kas iš vokiečių muš įvartį?

Garethas Bale'as | Scanpix nuotr.

Garethas Bale'as | Scanpix nuotr.

 Ar Velsas gali įveikti Angliją?

Tai bus 102-osios Anglijos ir Velso tarpusavio rungtynės per visą istoriją, bet vos pirmoji akistata didžiuosiuose turnyruose (pasaulio ir Europos čempionatuose). Anglija laimėjo 66 susitikimus, Velsas – vos 14, o 21 mačas baigėsi lygiosiomis.

Anglai sieks penktos pergalės prieš Velsą iš eilės. Paskutinį kartą Velsas anglus įveikė 1984 metais. Tai buvo debiutinės rungtynės rinktinėje dabartiniam Stoke City” treneriui Markui Hughesui, kuris ir pelnė vienintelį to mačo įvartį. Nuo tada praėjo 32 metai.

Anglijos rinktinė Europos čempionatuose ir jų atrankos varžybose per 90 minučių nepralaimi jau 23 rungtynių iš eilės. Paskutinį pralaimėjimą per pagrindinį laiką EČ varžybose anglai patyrė 2007 metais, kai 2:3 nusileido kroatams.

Kas primes savo scenarijų: šiaurės airiai ar ukrainiečiai?

Per paskutines trejas rungtynes, kuriose žaidė Ukrainos rinktinė, buvo pelnyta net 13 įvarčių. Šiaurės Airijos rungtynėse viskas būna priešingai: įvarčių krenta mažai. Nė vienas iš paskutinių 14-likos Šiaurės Airijos varžovų nesugebėjo pasižymėti daugiau nei kartą. Patys šiaurės airiais aikštę be įvarčio paliko dvejose pastarosiose rungtynėse.

 Kas iš vokiečių muš įvartį?

Žinoma, jei muš. Kai Vokietijos ir Lenkijos rinktinės susitiko „Euro 2016“ atrankos mače 2014 metų spalį, įvarčius mušė tik pastaroji, laimėjusi 2:0. Atsakomajame mače vokiečiai atsirevanšavo 3:1. Mario Gotze tuomet pasiuntė du įvarčius į lenkų vartus. Thomas Mulleris vadinamas tvirtu pretendentu tapti rezultatyviausiu „Euro 2016“ žaidėju, tačiau iškalbingas yra štai šis faktas: devynis paskutinius Vokietijos rinktinės įvarčius mušė devyni skirtingi žaidėjai.

Premija Lažyboms

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų