Savaitgalį Alytuje praūžė atvirasis NAC organizacijos surengtas atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas.
Geriausiai čempionate pasirodė „NAC Latvia“ komandos atstovai. Latviai komandinėje įskaitoje surinko 40 taškų ir triumfavo dvejose kategorijose. Antri liko „FFG“ (31 tšk.) nariai, o treti – „Pump IT“ (20 tšk.) atstovai.
Asmeninėse kategorijose išsiskyrė Domas Krikščiūnas, iškovojęs du medalius. Jis buvo geriausias naujokų kategorijoje, o „Body I“ kategorijoje iškovojo bronzą.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas 49 nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
DAUGIAU
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
NAC atvirasis Lietuvos kultūrizmo čempionatas. | Organizatorių nuotr.
Asmeninių kategorijų prizininkai:
„Miss Bikini“:
1. Dajana Jovaišaitė
2. Simona Matužienė
3. Reda Slavinskaitė
Jauniai, iki 19 metų:
1. Lukas Mažeika
Jaunimas, iki 23 metų:
1. Vitalijus Limontas
2. Tomas Kareiva
„Miss Shape“:
1. Aistė Žilinskienė
2. Kristine Freiberga (Latvija)
3. Feruza Uzarova (Latvija)
Naujokai:
1. Donatas Krikščiūnas
2. Nerijus Rugienius
3. Remigijus Paulionis
„Athletic“:
1. Vitalijus Simackis
2. Jorimas Šimkūnas
3. Gatis Lacis (Latvija)
„Miss Figūra“:
1. Rasa Švabauskienė
2. Dovilė Vilpišauskienė
3. Edita Lantušenko
Veteranai:
1. Ralfas Dambrovskis (Latvija)
2. Gintaras Ozolis (Latvija)
3. Nerijus Janušauskas
„Body II“:
1. Janis Dručka (Latvija)
2. Gintis Štenderis (Latvija)
3. Gražvydas Naruševičius
„Body I“:
1. Darius Janušauskas
2. Marius Blaževičius
3. Donatas Krikščiūnas
info@sportas.lt
Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.