D.Rapšys Lietuvos plaukimo čempionate pagerino šalies rekordą (+ kiti rezultatai)
Danas Rapšys | Lietuvos plaukimo federacijos nuotr.
Anykščiuose šeštadienį pasibaigusiame Lietuvos plaukimo čempionate trumpajame (25 m ilgio) baseine išdalinti likę 14 medalių komplektų.
Naujo Lietuvos rekordo savininku tapo Danas Rapšys. Vienas pajėgiausių Lietuvos plaukikų 400 m laisvuoju stiliumi įveikė per 3 min. 47.47 sek. ir 0.48 sek. pagerino nuo 2013 m. Povilui Strazdui priklausiusį šalies rekordą. Nuo D.Rapšio gerokai atsiliko kiti prizininkai – Simas Žiaukas (4:02.17 min.) bei Gytis Bielinis (4:13.11).
Kitų šeštadienio finalinių rungčių prizininkai:
Moterys, 4x200 m laisvuoju stiliumi:
1. Kauno Centro SM 1 8:59.42 min.
2. Vilniaus MSC 1 9:05.68
3. Šiaulių Delfinas-VJSUC 9:14.73
Vyrai, 4x200 m laisvuoju stiliumi:
1. Kauno Centro SM 1 7:53.29
2. Klaipėdos Gintaro SC 8:01.68
3. Vilniaus MSC 1 8:05.91
Moterys, 200 m laisvuoju stiliumi:
1. Daniel Arkarful (Baltarusija) 2:05.33
2. Vasilisa Zeliankevič (Baltarusija) 2:06.87
3. Greta Gataveckaitė 2:07.04
Vyrai, 100 m nugara:
1. Gytis Stankevičius 53.97
2. Maksimas Dzialendzikas (Baltarusija) 55.63
3. Maksimas Krepski (Baltarusija) 56.34
Moterys, 200 m kompleksinis plaukimas:
1. Sofija Achapkina (Baltarusija) 2:20.67
2. Agnė Sorakaitė 2:21.95
3. Vakarė Girčytė 2:22.05
Vyrai, 100 m peteliške:
1. Deividas Margevičius 52.44
2. Andrius Šidlauskas 53.62
3. Denisas Semakovičius (Baltarusija) 56.10
Moterys, 100 m krūtine:
1. Viktė Labanauskaitė 1:09.81
2. Viktorija Michalap (Baltarusija) 1:11.07
3. Goda Overlingaitė 1:11.37
Vyrai, 200 m kompleksinis plaukimas:
1. Viktoras Krasočka (Baltarusija) 2:05.31
2. Valdas Abalikšta 2:06.28
3. Jonas Zakarauskas 2:07.45
Moterys, 50 m nugara:
1. Aleksandra Kavaleva (Baltarusija) 28.44
2. Katerina Afanasjeva (Baltarusija) 29.19
3. Meda Kulbačiauskaitė 30.04
Vyrai, 50 m laisvuoju stiliumi:
1. Mindaugas Sadauskas 22.03
2. Viktoras Krasočka (Baltarusija) 22.72
3. Aleksejus Litvinas (Baltarusija) 22.75
Moterys, 50 m peteliške:
1. Aksana Dziamidava (Baltarusija) 27.18
2. Nastassija Karakovskaja (Baltarusija) 27.21
3. Diana Jaruševičiūtė 27.86
Vyrai, 50 m krūtine:
1. Andrius Šidlauskas 27.27
2. Povilas Strazdas 28.50
3. Jonas Sadauskas 28.55
Mišri kombinuota estafetė 4x100 m:
1. Kauno PM 1 3:55.98
2. RCOP (Baltarusija) 3:59.13
3. Vilniaus MSC 1 4:01.11
Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.