2012 m. rugpjūčio 28 d. 16:17

TOP 15 kvailiausių pasiaiškinimų vartojus dopingą (N-18) (1)

Justinas Gatlinas | REUTERS/Scanpix nuotr.
Justinas Gatlinas | REUTERS/Scanpix nuotr.

Pastaruoju metu dopingą vartojusių sportininkų sąrašuose galima išvysti vis daugiau lietuviškų pavardžių. Vos prieš kelias savaites baigėsi maratono bėgikės Živilės Balčiūnaitės diskvalifikacija, į Londono olimpines žaidynes nevyko dopingo vartojimu apkaltinti sunkiaatletis Aurimas Didžbalis ir dviratininkė Rasa Leleivytė, o vakar (08-27) spaudoje paviešinta informacija apie kanapes vartojusį rankinio žaidėją Andrių Račkauską.

Vis tik Lietuvos sportininkai negali „pasigirti“, jog jiems priklauso keisčiausi pasiaiškinimai dėl draudžiamų preparatų patekimo į organizmą. Sportas.lt siūlo susipažinti su 15 kvailiausių pasiaiškinimų vartojus dopingą.

15. Beisbolininkas Barry Bondsas

Pasiaiškinimas: „Maniau, tai buvo linų sėmenų aliejus.“

Beisbolo žaidėjas Barry Bondsas nenorėjo vartoti steroidų. Sportininkas guodėsi, kad manė, jog treneris jo kūną ištrynė sėmenų aliejumi, o ne draudžiamu preparatu.

14. Snieglentininkas Rossas Rebagliatis

Pasiaiškinimas: „Aš neįkvėpiau.“

Neilgai trukus po iškovotos pergalės 1998-ųjų olimpiadoje Rossas Rebegliatis šitaip atsiprašė Billo Clintono: „Žinoma, aš užtraukiau dūmą, tačiau jo neįkvėpiau.“

13. Futbolininkas Markas Bosnichas

Pasiaiškinimas: „Padariau tai tik dėl to, kad parodyčiau savo merginai, kaip ją myliu.“

Australijos futbolininkas Markas Bosnichas 2002-aisiais buvo savo karjeros viršūnėje, kai pasirašė sutartį su Londono „Chelsea“ klubu ir pradėjo draugauti su supermodeliu Sophie Anderton. Tuomet jis įkliuvo dėl teigiamo dopingo testo ir šitaip pasiteisino aistruoliams: „Padariau tai iš meilės. Pasakiau jai (savo merginai – aut. past.): „Kiek kokaino tu suvartosi, aš suvartosiu dvigubai daugiau.“ Būtent tai ir padariau.“

12. Tenisininkas Petras Korda

Pasiaiškinimas: „Per daug veršienos.“

Čekijos tenisininkas, kuris 1998-aisiais laimėjo prestižinį „Australian Open“ turnyrą, praėjus 6 mėnesiams po pergalės buvo diskvalifikuotas už steroidų vartojimą. Sportininkas teisinosi, jog jis labai mėgsta veršieną ir tąkart suvalgė šiek tiek per daug nandrolono prišerto veršio. Vienintelė problema buvo tai, kad mokslininkai įrodė, jog nandrolono kiekis organizme pakyla tik tuo atveju, jei žmogus vartoja veršieną kiekvieną dieną ne mažiau kaip 20 metų.

11. Bėgikas Dieteris Baumannas

Pasiaiškinimas: „Jie pripylė dopingo į dantų pastą“

Vokiečių ilgų nuotolių bėgikas Dieteris Baumannas, kuris 1992-ųjų olimpinėse žaidynėse laimėjo auksą 5000 m distancijoje, buvo prigautas vartojus dopingą 1999-aisiais. Manoma, tai nebuvo sportininko kaltė. Jo teorija? Kažkas įpylė dopingo į dantų pastą. Įdomiausia yra tai, kad šis pasiaiškinimas yra įmanomas. Lengvaatletis buvo tikrintas dar kelias savaites ir dopingo kiekis kraujyje kito priklausomai nuo to, kuriuo paros metu jis buvo testuojamas. Nepaisant šio fakto, Tarptautinė lengvosios atletikos federacija D.Baumanną suspendavo.

10. Beisbolininkas Dockas Ellisas

Pasiaiškinimas: „Aš neatsimenu, kurią dieną tai įvyko.“

Beisbolo žaidėjas Dockas Ellisas žaisti rungtynių į San Diegą atvyko keliomis dienomis anksčiau. Sportininkas nusprendė suteikti sau šiek tiek pranašumo įsilašinęs LSD narkotiko. Kitą dieną jis pakartojo procesą. Atsikėlęs trečią dieną prieš rungtynes jis dar kartą įsilašino šio tipo narkotiko, nes galvojo, kad beisbolo mačas vyks rytoj. Sportininkas prarado koncentraciją ir buvo sučiuptas dopingo kontrolierių.

9. Bėgikas Justinas Gatlinas

Pasiaiškinimas: „Masažistė neaiškiu kremu ištrynė mano užpakalį.“

2004-ųjų olimpinis 100 m bėgimo čempionas Justinas Gatlinas buvo diskvalifikuotas 2006-aisiais. Sportininko treneris teigia, kad dopingas atleto organizme atsirado, kada masažistė ištrynė jo užpakalį kremu, kuriame buvo steroidų. J.Gatlinas buvo diskvalifikuotas 4 metams.

8. Futbolininkė Hope Solo

Pasiaiškinimas: „Man buvo PMS“

Amerikiečių futbolininkė Hope Solo dopingo kontrolieriams užkliuvo prieš pat Londono olimpines žaidynes. Sportininkė nežinojo, kad dopingas buvo vaistuose, kuriuos ji vartoja prieš menstruacijas. Laimei, H.Solo pavyko įrodyti, kad ji nenorėjo sąmoningai vartoti dopingo, todėl galėjo dalyvauti Olimpiadoje.

7. Šuolininkas į aukštį Javieras Sotomayoras

Pasiaiškinimas: „Kubos mafija ir CŽV susimokė prieš mane.“

Kubos šuolininkas į aukštį kokainą vartojo Panamerikos žaidynėse 1999-aisiais, kuomet iškovojo aukso medalį. Kubos diktatorius Fidelis Castro stojo ginti savo šalies sportininko ir pareiškė, jog gerai žinoma kubiečių-amerikiečių mafija bei CŽV susimokė prieš J.Sotomayorą, norėdami sukelti revoliuciją.

6. Tenisininkas Richardas Gasquetas

Pasiaiškinimas: „Gavau jį pabučiavęs merginą.“

Vieno geriausių Prancūzijos tenisininkų Richardo Gasqueto organizme kokainas buvo aptiktas 2009-ųjų kovą. Sportininkas teigia, kad draudžiamas preparatas pateko jam pabučiavus merginą. Keisčiausia, jog pasiaiškinimą išgirdęs sporto tribunolas tenisininko pasigailėjo...

5. Dviratininkas Andri van der Poelas

Pasiaiškinimas: „Suvalgiau per daug uošvio pagaminto apkepo su paukštiena.“

1983 metais olandų dviratininkas Andri van de Poelas buvo sučiuptas vartojęs strichiną. Nepaisant to, kad ši medžiaga yra nuodinga, tuo laikotarpiu ji vis dar buvo vartojama mažomis dozėmis kaip stimuliuojanti priemonė. Dviratininkas teisinosi, kad strichino jo organizme atsirado suvalgius apkepą su paukštiena, kurį iškepė sportininko uošvis, taip pat garsus buvęs Prancūzijos dviratininkas, Ramonas Poulidoras.

4. Bėgikas Danielis Plaza

Pasiaiškinimas: „Savo nėščiai žmonai atlikau per daug oralinio sekso.“

1996-aisias Ispanijos bėgikas Danielis Plaza buvo apkaltintas dopingo vartojimu. Sportininkas teigė, jog draudžiami preparatai į jo organizmą pateko ... nėščiai žmonai atliekant oralinį seksą. Kai kurios nėščios moterys išskiria tam tikros rūšies hormonus, todėl lengvaatlečio žodžiai gali būti tiesa. Sportininkui tik po ilgo proceso 2006-aisiais pavyko įrodyti, kad dopingo vartojimu jis buvo apkaltintas neteisingai.

3. Bėgikas LaShawnas Merrittas

Pasiaiškinimas: „Aš tiesiog norėjau padaryti penį didesnį.“

2008-ųjų olimpinių žaidynių 400 m distancijos čempionas LaShawnas Merrittas buvo diskvalifikuotas 21 mėnesiui, nes norėjo turėti ... didesnį penį. Sportininkas atkreipė dėmesį į elektroninėje pašto dėžutėje gautą skelbimą, kuriame buvo rašoma, kokiu preparatu galima lytinį organą padaryti didesnį. Lengvaatlečiui, pavartojus šio preparato, į jo organizmą pateko dehidroepiandro sterono ir jis buvo diskvalifikuotas.

2. Sprinteris Dennisas Mitchellas

Pasiaiškinimas: „Širdies dama nusipelnė malonumo.“

Triskart olimpinis prizininkas amerikiečių sprinteris Dennisas Mitchellas buvo diskvalifikuotas dėl pakilusio testosterono kiekio organizme. Teigiamas dopingo testas buvo atliktas dieną po sportininko žmonos gimtadienio. Lengvaatletis ginasi, jog draudžiamų preparatų jo organizme atsirado, kai jis vartojo priemones, kurios padeda sukurti energingesnį seksą. D.Mitchellas teigia, jog jo mylimoji nusipelnė šio malonumo. Sportininkas buvo diskvalifikuotas 2 metams.

1. Dviratininkas Tyleris Hamiltonas

Pasiaiškinimas: „Negimęs dvynys gyvena manyje.“

Amerikietis dviratininkas Tyleris Hamiltonas užima pirmą vietą kvailiausių pasiaiškinimų vartojus dopingą sąrašo viršūnėje. Sportininkas kaltinamas kraujo perpylimu, kuriuo siekė pagerinti savo pasirodymus. T. Hamiltonas siekė suminkštinti kontrolierių širdis teigdamas, jog svetimo kraujo jo organizme yra todėl, kad jame gyvena negimęs brolis dvynys.

Nuotr. šaltiniai: REUTERS/Scanpix, AP/Scanpix, RIA Novosti Scanpix, Totalprosports.com

Šaltinis: sportas.lt
SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Komentarai (1)

UFFO
2012 / 08 / 30 15:55
negimes brolis dvynys tai galimas dalykas tai pasitaiko ypac siais laikais kai atliekamas dirbtinis apvaisinimas
Internautų pokštai | twitter nuotr. Internautai pašiepė sužlugusį D.De Gea perėjimą į „Real“ (2)
2015 / 09 / 01 11:00
Pirmadienio vėlų vakarą užsidarė perėjimų langai Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Ispanijoje, tačiau ilgai lauktas „Manchester United“ komandos vartininko Davido De Gea perėjimas į Madrido „Real“ neįvyko dėl abiejų klubų nesugebėjimo sutvarkyti formalumus. Daugiau
Akimirka iš youtube.com vaizdelio Profesionalioje beisbolo lygoje kamuolio metiko poziciją užėmė 103-jų metų močiutė
2015 / 08 / 29 08:09
Kai labai ko nors trokšti - gali įveikti net ir mirtį. Tai įrodė 103 metų močiutė Lucille Fleming, kuri prieš vienas iš Amerikos lygos varžybų metė pirmąjį kamuoliuką. Daugiau
Youtube.com stopkadras Žioplumo viršūnė: riedžio nesuvaldęs Kinijos operatorius rėžėsi į U.Boltą (2)
2015 / 08 / 27 17:08
Pasaulio lengvosios atletikos čempionate ketvirtadienį jamaikietis Usainas Boltas apgynė pasaulio čempiono titulą 200 m rungtyje. Po galingo pasirodymo finale U.Boltą iš arti norėjo nufilmuoti Kinijos operatorius, tačiau jis pervertino savo sugebėjimus valdyti riedį. Daugiau
Youtube.com stopkadras Du „Arsenal“ žaidėjai ir talismanas priėmė „apsvaigusio įvarčio“ iššūkį – kvatojo net A.Wengeras
2015 / 08 / 27 11:30
Internete vis labiau populiarėja „apsvaigusio įvarčio“ iššūkis, kurį priėmė futbolininkai turi apsisukti apie kamuolį 13 kartų ir tuomet įmuštį baudinį į tuščius vartus. Daugiau
Pawelas Fajdekas | Reuters/Scanpix nuotr. Pasaulio čempiono titulą šventęs girtas Lenkijos kūjo metikas už kelionę taksi susimokėjo...aukso medaliu (1)
2015 / 08 / 25 17:47
Lenkas Pawelas Fajdekas Pekine (Kinija) vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate pateisino favorito statusą ir laimėjo vyrų kūjo metimo rungtį. Daugiau
Schortsanitis Domantas Pipas, Fotodiena.lt Į Belgradą atvykęs S.Schortsanitis keliavo viešuoju transportu
2015 / 08 / 25 13:00
Į Belgradą atkeliavęs 2013–2014 metų sezono Eurolygos čempionas Sofoklis Schortsanitis kelionę į savo naujojo klubo – „Crvena Zvezda“ – būstinę pradėjo gana nebūdingai. Graikas iš oro uosto persėdo tiesiai į autobusą. Panašu, jog transporto priemonė atsilaikė ir tara... Daugiau
Stopkadras „Mirk iš juoko“: Z.Ibrahimovičius perskaitė juokingiausius „Zlatano faktus“
2015 / 08 / 25 11:30
Švedijos futbolo rinktinės ir PSG klubo žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius nevengia linksmų pasisakymų interviu metu ir tai įkvėpė sukurti „twitter“ paskyrą pavadinimu „Zlatan facts“ („Zlatano faktai“), kurioje talpinami komiški „faktai“ apie Z.Ibrahimovičių. Daugiau
Youtube.com stopkadras Merginų futbolo rungtynėse JAV – vartininkės įvartis per visą aikštę
2015 / 08 / 25 11:42
Neįtikėtinai baigėsi merginų futbolo rungtynės tarp Teksaso „Longhorns“ ir Majamio „Hurricanes“ studenčių komandų. Daugiau
Organizatorių nuotr. Trumpam į Lietuvą sugrįžusiai R.Meilutytei – BMW automobilis
2015 / 08 / 25 09:38
Sidabro medalį pasaulio plaukimo čempionate iškovojusi pajėgiausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė trumpam sugrįžo į Lietuvą. Prieš prasidedant naujam sezonui pailsėti ir susitikti su artimaisiais atvykusi olimpinė čempionė, vos prieš keletą mėnesių gavusi vairuotoj... Daugiau
twitter.com nuotr. Per apdovanojimų ceremoniją U.Boltas filmavo pats save
2015 / 08 / 24 15:37
Pekine (Kinija) vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate sekmadienį 100 m bėgimo finale dramatišką pergalę iškovojo pasaulio rekordininkas jamaikietis Usainas Boltas. Daugiau
Oguchi Scanpix Afrikos čempionato mače – Ch.Oguchi 30 taškų per 20 minučių ir suskaldyta lenta
2015 / 08 / 22 11:00
Afrikos čempionate įspūdingą pergalę pasiekė Nigerijos rinktinė, kuri 98:59 sumindė Ugandos nacionalinę komandą. Galingą pasirodymą surengė Nigerijos ekipos puolėjas Chamberlainas Oguchi, kuris per 20 žaidimo minučių spėjo įmesti 30 taškų (1/2 dvitaškiai, 8/14 tritaš... Daugiau
Stopkadras Nevykęs apsvaigusio G.Bale‘o smūgis privertė kvatoti jo draugus
2015 / 08 / 21 12:57
Madrido „Real“ ir Velso futbolo rinktinės žvaigždė Garethas Bale‘as socialiniame tinkle patalpino linksmą vaizdo įrašą, kuris tikrai privers nusijuokti. Daugiau
LeBronas Jamesas | Reuters/Scanpix nuotr. Įspūdingos sumos: L.Jameso „twitter“ žinutės – vertingiausios tarp visų pasaulio sportininkų (1)
2015 / 08 / 20 11:29
ESPN atlikta analizė atskleidė, kad Klivlendo „Cavaliers“ žvaigždės LeBrono Jameso „twitter“ žinutės – brangiausios tarp visų planetos sportininkų. Daugiau
Airinė Palšytė | Scanpix nuotr. Pasaulio lengvosios atletikos čempionatas: lietuvių startai ir rezultatai
2015 / 08 / 20 07:05
Šeštadienį (08.22) Pekine (Kinija) prasidės pasaulio lengvosios atletikos čempionatas, kuriame Lietuvos garbę gins 12 lengvaatlečių. Daugiau
Youtube.com stopkadras Netikėtai regbio aikštėje atsidūręs mamos neradęs berniukas tapo didžiausia rungtynių žvaigžde
2015 / 08 / 19 11:08
Australijoje surengtose draugiškose regbio rungtynėse tarp „Queensland“ ir „New South Wales“ ekipų aikštėje netikėtai atsidūrė vos 4-erių metų berniukas, neradęs savo mamos. Daugiau
twitter.com nuotr. Ledų pardavėju apsimetęs A.Murray‘us džiugino teniso gerbėjus
2015 / 08 / 19 11:00
Dideliu ledų gerbėju save vadinantis vienas geriausių pasaulio tenisininkų britas Andy Murray‘us džiugino teniso sirgalius Sinsinatyje (JAV). Daugiau
Akimirka iš youtube.com vaizdelio 2015 metų NBA žvaigždžių ritualai
2015 / 08 / 14 09:06
Daugelis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždžių turi tam tikrus ritualus, kuriuos jie atlieka prieš kiekvienas rungtynes. Daugiau
twitter.com nuotr. Sudarytas žiūrimiausių sporto šakų pasaulyje žemėlapis: Lietuva – tarp išskirtinių valstybių (24)
2015 / 08 / 13 15:42
Internete pasirodė pasaulio žiūrimiausių sporto šakų žemėlapis, kuris dar kartą leido įsitikinti, jog futbolas – populiariausia sporto šaka pasaulyje. Daugiau
Marija Šarapova | Reuters/Scanpix nuotr. Top 10: daugiausiai uždirbančios pasaulio sportininkės
2015 / 08 / 12 19:25
Žurnalas „Forbes“ trečiadienį paskelbė naujausią daugiausiai uždirbančių pasaulio sportininkių dešimtuką, kuriame karaliauja teniso žaidėjos. Daugiau
Youtube.com stopkadras C.Ronaldo GTA V žaidime gąsdina merginas ir vagia automobilius
2015 / 08 / 12 13:47
Portugalijos futbolo žvaigždė Cristiano Ronaldo pirmą kartą pasirodė populiariame kompiuteriniame žaidime „Grand Theft Auto V“. Daugiau
Youtube.com stopkadras Stebuklas Olandijoje: vartininkas paskutinę minutę griūdamas įmušė įvartį kulniuku
2015 / 08 / 11 22:56
Antradienį aukščiausios Olandijos futbolo lygos „Eredivisie“ pirmojo turo rungtynėse PSV klubas svečiuose sužaidė taikiai – 2:2 – su „ADO Den Haag“ ekipa. Daugiau
Youtube.com stopkadras Mirk iš juoko: NBA naujokai komiškai pamėgdžiojo K.Bryantą, L.Jamesą, J.Hardeną ir kitas lygos žvaigždes
2015 / 08 / 11 10:37
2015 m. NBA naujokų biržoje pašaukti krepšininkai įrodė, jog humoro jausmo nestokoja. Linksmame vaizdo klipe potencialios ateities krepšinio žvaigždės komiškai pamėgdžiojo geriausius pastarojo dešimtmečio NBA krepšininkus. Daugiau
Akimirka iš youtube.com vaizdelio Šiurpi dviratininko avarija baigėsi laimingai
2015 / 08 / 11 07:14
„Tour of Utah“ dviračių lenktynės vadinamos vienomis iš sunkiausių visoje Amerikoje. Daugiau
Cousinsas AFP-Scanpix Ne geriausia vieta rodyti savo sugebėjimus: labdaringose rungtynėse D.Cousinsas pelnė 91 tašką
2015 / 08 / 09 17:00
Draugiškos rungtynės, parodomieji mačai ir labdaringi susitikimai nėra ta vieta, kur profesionalūs krepšininkai turėtų demonstruoti visus savo sugebėjimus. Fynikso „Suns“ gynėjas Ericas Bledsoe Alabamoje surengė labdaringas rungtynes, kuriose pasirodė Sakramento „Kin... Daugiau
Lionelis Messi buvo įvykių centre vakarykščiame mače | AFP/Scanpix nuotr. L.Messi mače su „Roma“ prarado savitvardą
2015 / 08 / 06 11:00
„Barcelona“ klubas pasiruošimą naujam sezonui užbaigė triumfu Joano Gamperio trofėjaus rungtynėse, kai įveikė „Roma“ 3-0. Tačiau rungtynėse netrūko aistrų, kurių epicentre buvo ir Lionelis Messi. Daugiau
twitter.com nuotr. C.Ronaldo susižavėjęs paauglys išleido tūkstančius eurų, kad atrodytų kaip savo dievaitis (1)
2015 / 08 / 05 21:05
17-metis paauglys iš Danijos, vardu Shanta, yra tiesiog apsėstas Madrido „Real“ žvaigždės Cristiano Ronaldo. Danas užsienio žiniasklaidai prisipažino, kad jau išleido tūkstančius eurų, kad galėtų atrodyti kaip jo dievaitis ir nesiruošia sustoti. Daugiau

KATEGORIJOS:

NAUJIENŲ SRAUTAS