2012 m. rugpjūčio 28 d. 16:17

TOP 15 kvailiausių pasiaiškinimų vartojus dopingą (N-18) (1)

Justinas Gatlinas | REUTERS/Scanpix nuotr.
Justinas Gatlinas | REUTERS/Scanpix nuotr.

Pastaruoju metu dopingą vartojusių sportininkų sąrašuose galima išvysti vis daugiau lietuviškų pavardžių. Vos prieš kelias savaites baigėsi maratono bėgikės Živilės Balčiūnaitės diskvalifikacija, į Londono olimpines žaidynes nevyko dopingo vartojimu apkaltinti sunkiaatletis Aurimas Didžbalis ir dviratininkė Rasa Leleivytė, o vakar (08-27) spaudoje paviešinta informacija apie kanapes vartojusį rankinio žaidėją Andrių Račkauską.

Vis tik Lietuvos sportininkai negali „pasigirti“, jog jiems priklauso keisčiausi pasiaiškinimai dėl draudžiamų preparatų patekimo į organizmą. Sportas.lt siūlo susipažinti su 15 kvailiausių pasiaiškinimų vartojus dopingą.

15. Beisbolininkas Barry Bondsas

Pasiaiškinimas: „Maniau, tai buvo linų sėmenų aliejus.“

Beisbolo žaidėjas Barry Bondsas nenorėjo vartoti steroidų. Sportininkas guodėsi, kad manė, jog treneris jo kūną ištrynė sėmenų aliejumi, o ne draudžiamu preparatu.

14. Snieglentininkas Rossas Rebagliatis

Pasiaiškinimas: „Aš neįkvėpiau.“

Neilgai trukus po iškovotos pergalės 1998-ųjų olimpiadoje Rossas Rebegliatis šitaip atsiprašė Billo Clintono: „Žinoma, aš užtraukiau dūmą, tačiau jo neįkvėpiau.“

13. Futbolininkas Markas Bosnichas

Pasiaiškinimas: „Padariau tai tik dėl to, kad parodyčiau savo merginai, kaip ją myliu.“

Australijos futbolininkas Markas Bosnichas 2002-aisiais buvo savo karjeros viršūnėje, kai pasirašė sutartį su Londono „Chelsea“ klubu ir pradėjo draugauti su supermodeliu Sophie Anderton. Tuomet jis įkliuvo dėl teigiamo dopingo testo ir šitaip pasiteisino aistruoliams: „Padariau tai iš meilės. Pasakiau jai (savo merginai – aut. past.): „Kiek kokaino tu suvartosi, aš suvartosiu dvigubai daugiau.“ Būtent tai ir padariau.“

12. Tenisininkas Petras Korda

Pasiaiškinimas: „Per daug veršienos.“

Čekijos tenisininkas, kuris 1998-aisiais laimėjo prestižinį „Australian Open“ turnyrą, praėjus 6 mėnesiams po pergalės buvo diskvalifikuotas už steroidų vartojimą. Sportininkas teisinosi, jog jis labai mėgsta veršieną ir tąkart suvalgė šiek tiek per daug nandrolono prišerto veršio. Vienintelė problema buvo tai, kad mokslininkai įrodė, jog nandrolono kiekis organizme pakyla tik tuo atveju, jei žmogus vartoja veršieną kiekvieną dieną ne mažiau kaip 20 metų.

11. Bėgikas Dieteris Baumannas

Pasiaiškinimas: „Jie pripylė dopingo į dantų pastą“

Vokiečių ilgų nuotolių bėgikas Dieteris Baumannas, kuris 1992-ųjų olimpinėse žaidynėse laimėjo auksą 5000 m distancijoje, buvo prigautas vartojus dopingą 1999-aisiais. Manoma, tai nebuvo sportininko kaltė. Jo teorija? Kažkas įpylė dopingo į dantų pastą. Įdomiausia yra tai, kad šis pasiaiškinimas yra įmanomas. Lengvaatletis buvo tikrintas dar kelias savaites ir dopingo kiekis kraujyje kito priklausomai nuo to, kuriuo paros metu jis buvo testuojamas. Nepaisant šio fakto, Tarptautinė lengvosios atletikos federacija D.Baumanną suspendavo.

10. Beisbolininkas Dockas Ellisas

Pasiaiškinimas: „Aš neatsimenu, kurią dieną tai įvyko.“

Beisbolo žaidėjas Dockas Ellisas žaisti rungtynių į San Diegą atvyko keliomis dienomis anksčiau. Sportininkas nusprendė suteikti sau šiek tiek pranašumo įsilašinęs LSD narkotiko. Kitą dieną jis pakartojo procesą. Atsikėlęs trečią dieną prieš rungtynes jis dar kartą įsilašino šio tipo narkotiko, nes galvojo, kad beisbolo mačas vyks rytoj. Sportininkas prarado koncentraciją ir buvo sučiuptas dopingo kontrolierių.

9. Bėgikas Justinas Gatlinas

Pasiaiškinimas: „Masažistė neaiškiu kremu ištrynė mano užpakalį.“

2004-ųjų olimpinis 100 m bėgimo čempionas Justinas Gatlinas buvo diskvalifikuotas 2006-aisiais. Sportininko treneris teigia, kad dopingas atleto organizme atsirado, kada masažistė ištrynė jo užpakalį kremu, kuriame buvo steroidų. J.Gatlinas buvo diskvalifikuotas 4 metams.

8. Futbolininkė Hope Solo

Pasiaiškinimas: „Man buvo PMS“

Amerikiečių futbolininkė Hope Solo dopingo kontrolieriams užkliuvo prieš pat Londono olimpines žaidynes. Sportininkė nežinojo, kad dopingas buvo vaistuose, kuriuos ji vartoja prieš menstruacijas. Laimei, H.Solo pavyko įrodyti, kad ji nenorėjo sąmoningai vartoti dopingo, todėl galėjo dalyvauti Olimpiadoje.

7. Šuolininkas į aukštį Javieras Sotomayoras

Pasiaiškinimas: „Kubos mafija ir CŽV susimokė prieš mane.“

Kubos šuolininkas į aukštį kokainą vartojo Panamerikos žaidynėse 1999-aisiais, kuomet iškovojo aukso medalį. Kubos diktatorius Fidelis Castro stojo ginti savo šalies sportininko ir pareiškė, jog gerai žinoma kubiečių-amerikiečių mafija bei CŽV susimokė prieš J.Sotomayorą, norėdami sukelti revoliuciją.

6. Tenisininkas Richardas Gasquetas

Pasiaiškinimas: „Gavau jį pabučiavęs merginą.“

Vieno geriausių Prancūzijos tenisininkų Richardo Gasqueto organizme kokainas buvo aptiktas 2009-ųjų kovą. Sportininkas teigia, kad draudžiamas preparatas pateko jam pabučiavus merginą. Keisčiausia, jog pasiaiškinimą išgirdęs sporto tribunolas tenisininko pasigailėjo...

5. Dviratininkas Andri van der Poelas

Pasiaiškinimas: „Suvalgiau per daug uošvio pagaminto apkepo su paukštiena.“

1983 metais olandų dviratininkas Andri van de Poelas buvo sučiuptas vartojęs strichiną. Nepaisant to, kad ši medžiaga yra nuodinga, tuo laikotarpiu ji vis dar buvo vartojama mažomis dozėmis kaip stimuliuojanti priemonė. Dviratininkas teisinosi, kad strichino jo organizme atsirado suvalgius apkepą su paukštiena, kurį iškepė sportininko uošvis, taip pat garsus buvęs Prancūzijos dviratininkas, Ramonas Poulidoras.

4. Bėgikas Danielis Plaza

Pasiaiškinimas: „Savo nėščiai žmonai atlikau per daug oralinio sekso.“

1996-aisias Ispanijos bėgikas Danielis Plaza buvo apkaltintas dopingo vartojimu. Sportininkas teigė, jog draudžiami preparatai į jo organizmą pateko ... nėščiai žmonai atliekant oralinį seksą. Kai kurios nėščios moterys išskiria tam tikros rūšies hormonus, todėl lengvaatlečio žodžiai gali būti tiesa. Sportininkui tik po ilgo proceso 2006-aisiais pavyko įrodyti, kad dopingo vartojimu jis buvo apkaltintas neteisingai.

3. Bėgikas LaShawnas Merrittas

Pasiaiškinimas: „Aš tiesiog norėjau padaryti penį didesnį.“

2008-ųjų olimpinių žaidynių 400 m distancijos čempionas LaShawnas Merrittas buvo diskvalifikuotas 21 mėnesiui, nes norėjo turėti ... didesnį penį. Sportininkas atkreipė dėmesį į elektroninėje pašto dėžutėje gautą skelbimą, kuriame buvo rašoma, kokiu preparatu galima lytinį organą padaryti didesnį. Lengvaatlečiui, pavartojus šio preparato, į jo organizmą pateko dehidroepiandro sterono ir jis buvo diskvalifikuotas.

2. Sprinteris Dennisas Mitchellas

Pasiaiškinimas: „Širdies dama nusipelnė malonumo.“

Triskart olimpinis prizininkas amerikiečių sprinteris Dennisas Mitchellas buvo diskvalifikuotas dėl pakilusio testosterono kiekio organizme. Teigiamas dopingo testas buvo atliktas dieną po sportininko žmonos gimtadienio. Lengvaatletis ginasi, jog draudžiamų preparatų jo organizme atsirado, kai jis vartojo priemones, kurios padeda sukurti energingesnį seksą. D.Mitchellas teigia, jog jo mylimoji nusipelnė šio malonumo. Sportininkas buvo diskvalifikuotas 2 metams.

1. Dviratininkas Tyleris Hamiltonas

Pasiaiškinimas: „Negimęs dvynys gyvena manyje.“

Amerikietis dviratininkas Tyleris Hamiltonas užima pirmą vietą kvailiausių pasiaiškinimų vartojus dopingą sąrašo viršūnėje. Sportininkas kaltinamas kraujo perpylimu, kuriuo siekė pagerinti savo pasirodymus. T. Hamiltonas siekė suminkštinti kontrolierių širdis teigdamas, jog svetimo kraujo jo organizme yra todėl, kad jame gyvena negimęs brolis dvynys.

Nuotr. šaltiniai: REUTERS/Scanpix, AP/Scanpix, RIA Novosti Scanpix, Totalprosports.com

Šaltinis: sportas.lt
SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Komentarai (1)

UFFO
2012 / 08 / 30 15:55
negimes brolis dvynys tai galimas dalykas tai pasitaiko ypac siais laikais kai atliekamas dirbtinis apvaisinimas
Youtube.com stopkadras Mirk iš juoko: prasčiausias visų laikų bandymas įdėti per automobilį
2015 / 07 / 06 12:00
Dėjimas per automobilį visada susilaukia audringų žiūrovų ovacijų ir gerų teisėjų įvertinimų, tačiau tokį triuką atlikti sudėtinga net ir patiems geriausiems dėjimų meistrams. Daugiau
Nashas Scanpix S.Nashas žais futbolą pusiau profesionalioje JAV lygoje
2015 / 07 / 04 15:00
Karjerą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pabaigęs legendinis įžaidėjas Steve‘as Nashas savo meistriškumą rodys futbolo aikštėje. Kanadietis rungtyniaus ketvirtoje pagal pajėgumą Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) futbolo lygoje, kur gins Niujorko „... Daugiau
Cristiano Ronaldo | AP/Scanpix nuotr. Internetą užkariavusį C.Ronaldo šauksmą vyras pakartojo savo vestuvėse
2015 / 07 / 02 12:46
Geriausiu praėjusių metų pasaulio futbolininku išrinktas portugalas Cristiano Ronaldo, atsiimdamas „auksinį kamuolį“ sušuko „Siiiiiii“ ir išgąsdino to nesitikėjusį FIFA prezidentą Seppą Blatterį. Daugiau
Akimirka iš youtube.com vaizdelio Pasaulio moterų futbolo čempionate anglė paskutinėmis rungtynių sekundėmis įmušė įvartį į savus vartus
2015 / 07 / 02 08:37
Pasaulio moterų futbolo čempionato pusfinalyje užfiksuota tikra drama, kurios atomazgoje - Anglijos rinktinės žaidėjos įvartis į savus vartus paskutinėmis rungtynių akimirkomis. Daugiau
Kamuolys neatlaikė Hulko smūgio | youtube.com nuotr. Hulkas susprogdino kamuolį ir suplėšė vartų tinklą (1)
2015 / 07 / 01 14:00
Sankt Peterburgo „Zenit“ komandos puolėjas Hulkas treniruotėje pademonstravo savo jėgą. Daugiau
Motiejūnas Scanpix „Rockets“ pristatė gražiausių D.Motiejūno sezono epizodų dešimtuką (1)
2015 / 06 / 29 23:00
Donato Motiejūnas praėjęs sezonas Hjustono „Rockets“ komandoje susiklostė ypatingai sėkmingai. Nepaisant sezono pabaigoje patirtos traumos, lietuvis užsitarnavo svarbų vaidmenį komandos rotacijoje. „Rockets“ klubas nusprendė prisiminti gražiausiu D.Motiejūno epizodus... Daugiau
Akimirka iš youtube.com vaizdelio Per N.Djokovičiaus mačą Vimbldone - nelauktas svečias
2015 / 06 / 29 21:30
Londone (Didžioji Britanija) pirmadienį prasidėjo „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyras, kuriame pergalę iškovojo geriausias pasaulio tenisininkas serbas Novakas Djokovičius. Daugiau
Daley Blindas, Robinas van Persie, Andrea Pirlo ir Stefanas de Vrijus | facebook.com nuotr. A.Pirlo, R.Van Persie, D.Blindas ir S.De Vrijus atostogomis mėgaujasi kartu
2015 / 06 / 29 09:00
Šiuo metu dauguma futbolininkų atostogauja ir po truputį laukia naujo sezono pradžios. Pasirodo, kad Majamyje kartu atostogauja Andrea Pirlo, Robinas Van Persie, Daley Blindas ir Stefanas de Vrijus. Šie keturi futbolininkai futbolo nepamiršta ir baseine. Daugiau
Meksikos ir Ekvadoro rinktinės gerbėjus tribūnose aplankė „Play Boy“ žurnalistė | AFP/Scanpix nuotr. Karščiausios „Copa America“ turnyro gerbėjos
2015 / 06 / 28 23:00
Čilėje vykstančiame Pietų Amerikos čempionate („Copa America“) aistros verda ne tik futbolo aikštėje, bet ir už jos ribų. Daugiau
Pokštininkas Organizatorių nuotr. Krepšininku apsimetęs vyrukas sėkmingai mulkino niujorkiečius: mane naujokų biržoje pasirinko „Jazz“ (2)
2015 / 06 / 26 20:00
Save humoristu ir rašytoju (bet tik ne žurnalistu) vadinantis niujorkietis Connoras Toole’as nusprendė apkvailinti žmones. 208 cm ūgio vyrukas užsidėjo kostiumą, kepuraitę su Jutos „Jazz“ užrašu ir iškeliavo į Niujorko gatves, kur visus sutiktuosius tikino,... Daugiau
Akimirka iš youtube.com vaizdelio Įspūdingas portugalo įvartis Europos žaidynių paplūdimio futbolo turnyre
2015 / 06 / 25 14:03
Baku (Azerbaidžanas) vykstančiose istorinėse pirmosiose Europos sporto žaidynėse įspūdingą įvartį paplūdimio futbolo turnyre įmušė portugalas Joao Victoras Saraiva (Madjeris). Daugiau
Akimirka iš vaizdelio Pasaulio moterų futbolo čempionate kurioziškas bandymas atlikti smūgį
2015 / 06 / 25 13:39
2015 metų pasaulio moterų futbolo čempionate Japonijos rinktinė 2:1 įveikė Nyderlandus ir pateko į ketvirtfinalį. Rezultatas galėjo būti ir kitoks, jeigu nyderlandų komandos žaidėjai Manon Malis būtų pavykę realizuoti puikią progą. Daugiau
Akimirka iš youtube.com vaizdelio Įspūdingas skraidančiojo disko sugavimas
2015 / 06 / 25 12:40
Amerikos skraidančiojo disko čempionate (AUDL) įspūdingai diską sugavo Los Andželo „Aviators“ komandos žaidėjas Jeffas Silvermanas. Daugiau
Socialinio tinklo nuotr. Daugiau nei triuškinantis pralaimėjimas: 0:36
2015 / 06 / 17 10:41
Estijos futbolo taurės rungtynės tarp „Infonet“ ir „Virtsu Jalgpalliklubi“ baigėsi kiek neįtikėtinu rezultatu – 36:0. Šios rungtynės dėl kuriozinio taškų skirtumo sulaukė ypatingo žiniasklaidos dėmesio. Daugiau
Neįtikėtinas metimas Organizatorių nuotr. Pasaulio rekordas: vyrukas pataikė į krepšį iš 126 metrų aukščio
2015 / 06 / 15 14:00
Gordonas Damas išgarsėjo visame pasaulyje dėl to, kad Tasmanijoje užfiksavo neįtikėtiną rekordą. G.Damas nuvyko ant užtvankos ir nuo jos viršaus pataikė kamuolį į krepšį. Taiklus metimas skriejo iš 126,5 metrų aukščio. Kamuolys ore išbuvo daugiau nei 7 sekundes. Daugiau
Iggy Azalea Scanpix N.Youngas nesugebėjo atskirti, kurią dainą parašė K.Bryantas, o kurią – I.Azalea
2015 / 06 / 13 22:00
Los Andželo „Lakers“ komandos puolėjas Nickas Youngas sudalyvavo šmaikščioje JAV laidoje, kur buvo paprašytas atskirti dviejų dainų tekstus. Laidos vedėjas paprašė krepšininko įvardyti, kuri daina, jo nuomone, yra parašyta komandos draugo Kobe Bryanto, o kuri jo merg... Daugiau
Valančiūnas Scanpix Tarp juokingiausių NBA sezono epizodų atsidūrė J.Valančiūnas
2015 / 06 / 11 16:00
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonui artėjant prie pabaigos „Shaqtin‘ A Fool“ laida pristatė trisdešimt juokingiausių viso sezono epizodų. Penkioliktoje vietoje galima išvysti ir Toronto „Raptors“ ekipos vidurio puolėją Joną Valančiūną. Daugiau
Guillermo Organizatorių nuotr. Šmaikštusis reporteris Guillermo siautėjo NBA finalo žiniasklaidos dienoje
2015 / 06 / 11 12:00
Jau tampa tradicija, kad Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalus praskaidrina laidos „Jimmy Kimmel Live“ personažas meksikietis Guillermo. Šį kartą šmaikštusis reporteris pokštavo su Oklendo „Golden State Warriors“ bei Klivlando „Cavaliers“ žaidėjais. Daugiau
soccer-daily.net nuotr. Nuogos moterys pabandė įkvėpti Venesuelos rinktinę kovai (N-18)
2015 / 06 / 09 16:00
Šią savaitę kovą Čilėje vyksiančiame Pietų Amerikos čempionate („Copa America“) pradėsiantys Venesuelos futbolininkai sulaukė savo šalies dailiosios lyties atstovių palaikymo. Daugiau
twitter.com nuotr. Internautai po Čempionų lygos finalo pašiepė A.Vidalį ir T.Vermaeleną
2015 / 06 / 07 01:00
Šeštadienį UEFA Čempionų lygos finale „Barcelona“ patiesė Turino „Juventus“ komandą 3-1, o interneto naršytojai, kaip jau įprasta, surado taikinius pašiepimui. Daugiau
Vieša nuotrauka C.Ronaldo pastebėtas besišlapinantis gatvėje
2015 / 06 / 02 13:00
Pirmadienį paryčiais neapdairiai pasielgęs Madrido „Real“ komandos futbolininkas Cristiano Ronaldo sulaukė neprašyto žiniasklaidos dėmesio. Daugiau
O'Nealas Organizatorių nuotr. Sh.O'Nealas laidos vedėjui suplėšė apatinius
2015 / 06 / 01 14:00
Oficialios Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) laidos internete „The Starters“ vedėjai ilgai prisimins Shaquille’o O'Nealo vizitą studijoje. Legendinis NBA krepšininkas užsuko čia įgyvendinti lažybų bausmę, mat prieš sezoną žaidėjas ir „The Starte... Daugiau
Rungtynių akimirka | twitter nuotr. M.Žaliūko komandos draugas sukėlė snukiadaužį Škotijoje
2015 / 06 / 01 01:00
Lietuvio Mariaus Žaliūko atstovaujamam Glazgo „Rangers“ klubui nepavyko sugrįžti į Škotijos „Premier“ lygą, o „Motherwell“ ekipos triumfą užtemdė įvykusios muštynės ir gerbėjų įsiveržimas į aikštę. Daugiau
Lionelis Messi dar kartą palygintas su ateiviu | facebook.com nuotr. Internautų pokštai: L.Messi prasiveržimas ir D.Alveso šukuosena
2015 / 05 / 31 12:00
„Barcelona“ klubas šeštadienį savo kolekciją papildė Ispanijos Karaliaus taure, o po turnyro finalo internautai prisiminė ryškiausius rungtynių akcentus. Daugiau
Venus Williams | Scanpix nuotr. Po pralaimėjimo su žurnalistais nepanorusi bendrauti V.Williams gavo 3 tūkst. JAV dolerių baudą
2015 / 05 / 29 17:00
JAV tenisininkė Venus Williams (WTA-15) iš prestižinio „Roland Garros“ turnyro pasitraukė jau po pirmojo rato. Po pralaimėjimo nepanorusi su žurnalistais bendrauti amerikietė užsitraukė organizatorių nemalonę, kurie jai paskyrė 3 tūkst. JAV dolerių. Daugiau
Venus Williams | Scanpix nuotr. Po pralaimėjimo su žurnalistais nepanorusi bendrauti V.Williams gavo 3 tūkst. JAV dolerių baudą
2015 / 05 / 29 14:11
JAV tenisininkė Venus Williams (WTA-15) iš prestižinio „Roland Garros“ turnyro pasitraukė jau po pirmojo rato. Po pralaimėjimo nepanorusi su žurnalistais bendrauti amerikietė užsitraukė organizatorių nemalonę, kurie jai paskyrė 3 tūkst. JAV dolerių. Daugiau

KATEGORIJOS:

NAUJIENŲ SRAUTAS