2012 m. rugpjūčio 28 d. 16:17

TOP 15 kvailiausių pasiaiškinimų vartojus dopingą (N-18) (1)

Justinas Gatlinas | REUTERS/Scanpix nuotr.
Justinas Gatlinas | REUTERS/Scanpix nuotr.

Pastaruoju metu dopingą vartojusių sportininkų sąrašuose galima išvysti vis daugiau lietuviškų pavardžių. Vos prieš kelias savaites baigėsi maratono bėgikės Živilės Balčiūnaitės diskvalifikacija, į Londono olimpines žaidynes nevyko dopingo vartojimu apkaltinti sunkiaatletis Aurimas Didžbalis ir dviratininkė Rasa Leleivytė, o vakar (08-27) spaudoje paviešinta informacija apie kanapes vartojusį rankinio žaidėją Andrių Račkauską.

Vis tik Lietuvos sportininkai negali „pasigirti“, jog jiems priklauso keisčiausi pasiaiškinimai dėl draudžiamų preparatų patekimo į organizmą. Sportas.lt siūlo susipažinti su 15 kvailiausių pasiaiškinimų vartojus dopingą.

15. Beisbolininkas Barry Bondsas

Pasiaiškinimas: „Maniau, tai buvo linų sėmenų aliejus.“

Beisbolo žaidėjas Barry Bondsas nenorėjo vartoti steroidų. Sportininkas guodėsi, kad manė, jog treneris jo kūną ištrynė sėmenų aliejumi, o ne draudžiamu preparatu.

14. Snieglentininkas Rossas Rebagliatis

Pasiaiškinimas: „Aš neįkvėpiau.“

Neilgai trukus po iškovotos pergalės 1998-ųjų olimpiadoje Rossas Rebegliatis šitaip atsiprašė Billo Clintono: „Žinoma, aš užtraukiau dūmą, tačiau jo neįkvėpiau.“

13. Futbolininkas Markas Bosnichas

Pasiaiškinimas: „Padariau tai tik dėl to, kad parodyčiau savo merginai, kaip ją myliu.“

Australijos futbolininkas Markas Bosnichas 2002-aisiais buvo savo karjeros viršūnėje, kai pasirašė sutartį su Londono „Chelsea“ klubu ir pradėjo draugauti su supermodeliu Sophie Anderton. Tuomet jis įkliuvo dėl teigiamo dopingo testo ir šitaip pasiteisino aistruoliams: „Padariau tai iš meilės. Pasakiau jai (savo merginai – aut. past.): „Kiek kokaino tu suvartosi, aš suvartosiu dvigubai daugiau.“ Būtent tai ir padariau.“

12. Tenisininkas Petras Korda

Pasiaiškinimas: „Per daug veršienos.“

Čekijos tenisininkas, kuris 1998-aisiais laimėjo prestižinį „Australian Open“ turnyrą, praėjus 6 mėnesiams po pergalės buvo diskvalifikuotas už steroidų vartojimą. Sportininkas teisinosi, jog jis labai mėgsta veršieną ir tąkart suvalgė šiek tiek per daug nandrolono prišerto veršio. Vienintelė problema buvo tai, kad mokslininkai įrodė, jog nandrolono kiekis organizme pakyla tik tuo atveju, jei žmogus vartoja veršieną kiekvieną dieną ne mažiau kaip 20 metų.

11. Bėgikas Dieteris Baumannas

Pasiaiškinimas: „Jie pripylė dopingo į dantų pastą“

Vokiečių ilgų nuotolių bėgikas Dieteris Baumannas, kuris 1992-ųjų olimpinėse žaidynėse laimėjo auksą 5000 m distancijoje, buvo prigautas vartojus dopingą 1999-aisiais. Manoma, tai nebuvo sportininko kaltė. Jo teorija? Kažkas įpylė dopingo į dantų pastą. Įdomiausia yra tai, kad šis pasiaiškinimas yra įmanomas. Lengvaatletis buvo tikrintas dar kelias savaites ir dopingo kiekis kraujyje kito priklausomai nuo to, kuriuo paros metu jis buvo testuojamas. Nepaisant šio fakto, Tarptautinė lengvosios atletikos federacija D.Baumanną suspendavo.

10. Beisbolininkas Dockas Ellisas

Pasiaiškinimas: „Aš neatsimenu, kurią dieną tai įvyko.“

Beisbolo žaidėjas Dockas Ellisas žaisti rungtynių į San Diegą atvyko keliomis dienomis anksčiau. Sportininkas nusprendė suteikti sau šiek tiek pranašumo įsilašinęs LSD narkotiko. Kitą dieną jis pakartojo procesą. Atsikėlęs trečią dieną prieš rungtynes jis dar kartą įsilašino šio tipo narkotiko, nes galvojo, kad beisbolo mačas vyks rytoj. Sportininkas prarado koncentraciją ir buvo sučiuptas dopingo kontrolierių.

9. Bėgikas Justinas Gatlinas

Pasiaiškinimas: „Masažistė neaiškiu kremu ištrynė mano užpakalį.“

2004-ųjų olimpinis 100 m bėgimo čempionas Justinas Gatlinas buvo diskvalifikuotas 2006-aisiais. Sportininko treneris teigia, kad dopingas atleto organizme atsirado, kada masažistė ištrynė jo užpakalį kremu, kuriame buvo steroidų. J.Gatlinas buvo diskvalifikuotas 4 metams.

8. Futbolininkė Hope Solo

Pasiaiškinimas: „Man buvo PMS“

Amerikiečių futbolininkė Hope Solo dopingo kontrolieriams užkliuvo prieš pat Londono olimpines žaidynes. Sportininkė nežinojo, kad dopingas buvo vaistuose, kuriuos ji vartoja prieš menstruacijas. Laimei, H.Solo pavyko įrodyti, kad ji nenorėjo sąmoningai vartoti dopingo, todėl galėjo dalyvauti Olimpiadoje.

7. Šuolininkas į aukštį Javieras Sotomayoras

Pasiaiškinimas: „Kubos mafija ir CŽV susimokė prieš mane.“

Kubos šuolininkas į aukštį kokainą vartojo Panamerikos žaidynėse 1999-aisiais, kuomet iškovojo aukso medalį. Kubos diktatorius Fidelis Castro stojo ginti savo šalies sportininko ir pareiškė, jog gerai žinoma kubiečių-amerikiečių mafija bei CŽV susimokė prieš J.Sotomayorą, norėdami sukelti revoliuciją.

6. Tenisininkas Richardas Gasquetas

Pasiaiškinimas: „Gavau jį pabučiavęs merginą.“

Vieno geriausių Prancūzijos tenisininkų Richardo Gasqueto organizme kokainas buvo aptiktas 2009-ųjų kovą. Sportininkas teigia, kad draudžiamas preparatas pateko jam pabučiavus merginą. Keisčiausia, jog pasiaiškinimą išgirdęs sporto tribunolas tenisininko pasigailėjo...

5. Dviratininkas Andri van der Poelas

Pasiaiškinimas: „Suvalgiau per daug uošvio pagaminto apkepo su paukštiena.“

1983 metais olandų dviratininkas Andri van de Poelas buvo sučiuptas vartojęs strichiną. Nepaisant to, kad ši medžiaga yra nuodinga, tuo laikotarpiu ji vis dar buvo vartojama mažomis dozėmis kaip stimuliuojanti priemonė. Dviratininkas teisinosi, kad strichino jo organizme atsirado suvalgius apkepą su paukštiena, kurį iškepė sportininko uošvis, taip pat garsus buvęs Prancūzijos dviratininkas, Ramonas Poulidoras.

4. Bėgikas Danielis Plaza

Pasiaiškinimas: „Savo nėščiai žmonai atlikau per daug oralinio sekso.“

1996-aisias Ispanijos bėgikas Danielis Plaza buvo apkaltintas dopingo vartojimu. Sportininkas teigė, jog draudžiami preparatai į jo organizmą pateko ... nėščiai žmonai atliekant oralinį seksą. Kai kurios nėščios moterys išskiria tam tikros rūšies hormonus, todėl lengvaatlečio žodžiai gali būti tiesa. Sportininkui tik po ilgo proceso 2006-aisiais pavyko įrodyti, kad dopingo vartojimu jis buvo apkaltintas neteisingai.

3. Bėgikas LaShawnas Merrittas

Pasiaiškinimas: „Aš tiesiog norėjau padaryti penį didesnį.“

2008-ųjų olimpinių žaidynių 400 m distancijos čempionas LaShawnas Merrittas buvo diskvalifikuotas 21 mėnesiui, nes norėjo turėti ... didesnį penį. Sportininkas atkreipė dėmesį į elektroninėje pašto dėžutėje gautą skelbimą, kuriame buvo rašoma, kokiu preparatu galima lytinį organą padaryti didesnį. Lengvaatlečiui, pavartojus šio preparato, į jo organizmą pateko dehidroepiandro sterono ir jis buvo diskvalifikuotas.

2. Sprinteris Dennisas Mitchellas

Pasiaiškinimas: „Širdies dama nusipelnė malonumo.“

Triskart olimpinis prizininkas amerikiečių sprinteris Dennisas Mitchellas buvo diskvalifikuotas dėl pakilusio testosterono kiekio organizme. Teigiamas dopingo testas buvo atliktas dieną po sportininko žmonos gimtadienio. Lengvaatletis ginasi, jog draudžiamų preparatų jo organizme atsirado, kai jis vartojo priemones, kurios padeda sukurti energingesnį seksą. D.Mitchellas teigia, jog jo mylimoji nusipelnė šio malonumo. Sportininkas buvo diskvalifikuotas 2 metams.

1. Dviratininkas Tyleris Hamiltonas

Pasiaiškinimas: „Negimęs dvynys gyvena manyje.“

Amerikietis dviratininkas Tyleris Hamiltonas užima pirmą vietą kvailiausių pasiaiškinimų vartojus dopingą sąrašo viršūnėje. Sportininkas kaltinamas kraujo perpylimu, kuriuo siekė pagerinti savo pasirodymus. T. Hamiltonas siekė suminkštinti kontrolierių širdis teigdamas, jog svetimo kraujo jo organizme yra todėl, kad jame gyvena negimęs brolis dvynys.

Nuotr. šaltiniai: REUTERS/Scanpix, AP/Scanpix, RIA Novosti Scanpix, Totalprosports.com

Šaltinis: sportas.lt
SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Komentarai (1)

UFFO
2012 / 08 / 30 15:55
negimes brolis dvynys tai galimas dalykas tai pasitaiko ypac siais laikais kai atliekamas dirbtinis apvaisinimas
youtube.com vaizdo įrašo nuotr. Futbolo varžybų metu apsauginis pradėjo šokti breiką
2015 / 02 / 28 21:48
Apsauginis futbolo mačo pertraukėlės metu parodė savo šokimo sugebėjimus. Kai priėjo prie jo graikų futbolo komandos „Asteras“ persirengėlis su atributika ir pradėjo šokinėti, apsauginis jį patraukė į šoną ir pradėjo rodyti įspūdingus judesius. Daugiau
Scanpix nuotr. M.Schumacherio atostogų namas buvo parduotas už solidžią sumą
2015 / 02 / 28 12:30
Lenktynininko vokiečio Michaelio Schumacherio atostogų namai pagaliau rado naują šeimininką. Po ilgų paieškų pagaliau buvo nupirktas lenktynininko prabangusis namas kalnuose Norvegijoje už nekuklią sumą 1,8 mln. svarų. Daugiau
McGee Scanpix Naujausioje „Shaqtin‘ A Fool“ laidoje vietos atsirado ir Sh.O‘Nealo numylėtiniui J.McGee
2015 / 02 / 27 11:00
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Filadelfijos „76ers“ naujokas JaVale‘as McGee ir vėl pateko į Shaquille‘o O‘Neal‘o sudarytą kvailiausių ir juokingiausių epizodų penketuką. Dažnas laidos „Shaqtin‘ A Fool“ veik... Daugiau
Akimirka iš youtube.com vaizdelio Įspūdinga: studentų krepšinio rungtynių pertraukėlės metu - fantastiškas flashmobas (1)
2015 / 02 / 26 10:04
Nepaslaptis, kad NCAA komandų sirgaliai yra vieni beprotiškiausių pasaulyje. Jie studentų rungtynėse sukuria tokią atmosferą, kurios pavydėtų ne tik NBA, tačiau ir daugelis Europos komandų. Daugiau
Dimitaras Berbatovas Londone įmušė įvartį | facebook.com nuotr. Po sensacingo „Arsenal“ pralaimėjimo – internautų pokštai
2015 / 02 / 26 01:00
Trečiadienį namuose vykusiame UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio susitikime netikėtą pralaimėjimą patyręs Londono „Arsenal“ klubas tapo internautų pajuokos objektu. Daugiau
Jamesas Scanpix Kurioziška situacija: L.Jamesas sukritikavo „McDonald‘s“, tačiau staiga gudriai išsisuko
2015 / 02 / 25 23:00
Klivlando „Cavaliers“ žvaigždė LeBronas Jamesas pateko į nemalonią situaciją. Atletas pripažino, kad pirmaisiais metais Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pernelyg dažnai piktnaudžiavo „McDonald‘s“ maistu. Tačiau netrukus atletas suprato, jog padarė... Daugiau
Kevinas Garnettas 1995 metais K.Garnettas grįžta į Minesotos „Timberwolves“: pokyčiai per 19 metų
2015 / 02 / 25 11:39
NBA žvaigždė Kevinas Garnetas vėl sugrįžta į Minesotos „Timberwolves“ ekipą. Dabar 38-erius metus turintis amerikietis savo NBA karjerą ir pradėjo su šia komanda. Per ilgus 19 karjeros metų sportininkas daug pasiekė ir, žinoma, pasikeitė – pokyčiai užfiksuoti paveiks... Daugiau
vaizdo įrašo nuotr. Pamokė: MMA kovotojas J.Neeras susitiko kovoje su „Facebook“ laido riteriu
2015 / 02 / 25 11:51
Vaikinas Patrikas Martinas reiškėsi per socialinį tinklą „Facebook“ ir erzino MMA kovotojus. Vienas iš jų, Ballator kovotojas Joshas Neeras nusprendė jam mesti iššūkį ir apsižodžiavimo kovą pakeisti akistata ringe. Daugiau
vaizdo įrašo nuotr. Įspūdingas epizodas stalo tenise: smūgis su 360 laipsnių apsisukimu
2015 / 02 / 25 10:45
Stalo teniso žaidėjas puolamajam smūgiui iš viršaus turėjo gerą atsaką – atmušė kartu dar ir apsisukdamas apink save. Daugiau
Latvijos protestas prieš Rusijos agresiją Ukrainoje: vietoje Rusijos himno transliuojama reklama (3)
2015 / 02 / 25 10:59
Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) rungtyniaujanti Rygos „Dinamo“ (Latvija) ekipa jau nebeturi šansų patekti į atkrintamąsias varžybas, tačiau jų visas namų varžybas transliuojanti „TV6“ televizija savaip protestuoja prieš Rusijos agresiją Ukrainoje. Daugiau
AFP/Scanpix nuotr. Didžiausią prizinį fondą turinti dvikova istorijoje – 200 mln. JAV dolerių per vieną vakarą
2015 / 02 / 25 10:34
37-erių metų amerikietis Floydas Mayweatheris ir filipiniečių kovotojas Manny Pacquiao už savo dvikovą, kuri vyks gegužės 2 d. tikriausiai uždirbs daugiausiai visoje sporto istorijoje – prizinį fondą sudarys net 200 mln. JAV dolerių, kuriuos pasidalins abu sportininkai. Daugiau
Celtics Scanpix Šį sezoną „Celtics“ marškinėlius vilkėjo įspūdingas kiekis krepšininkų
2015 / 02 / 24 13:00
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klubas Bostono „Celtics“ fiksuoja savotišką rekordą – žaidėjų, kurie spėjo vilkėti ekipos marškinėlius per vieną sezoną. Nuo 2014–2015 metų sezono pradžios „Celtics“ aprangą vilkėjo net 40 skirtingų žaidėjų. Dar įspūdingiau sk... Daugiau
vine.co vaizdo įrašo nuotr. D.Motiejūno nesustabdo nė stipriausia gynyba
2015 / 02 / 24 11:08
Lietuvis Donatas Motiejūnas NBA rungtyniaujančioje Hjustono „Rockets“ komandoje demonstruoja puikų žaidimą. Iš pirmo žvilgsnio atrodančią nepralaužiamą gynybą jis apėjo ir rungtynėse su Minesotos „Timberwolves". Daugiau
Akimirka iš vaizdelio J.Hardeno „čiurnų laužymas“ R.Rubio
2015 / 02 / 24 11:05
Hjustono „Rockets“ komandos lyderis Jamesas Hardenas prieš Minesotos „Timberwolves“ ekipą sužaidė įspūdingas rungtynes - pelnė 31 tašką atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus pažeidė taisykles ir dusyk suklydo. Daugiau
Ronda Rousey Įspūdingų formų MMA kovotojos R.Rousey fotosesija „Sports Illustrated“ priede „Swimsuit issue“
2015 / 02 / 24 09:53
MMA kovotoja 28-erių Ronda Rousey žinoma kaip UFC lengviausio svorio kategorijos čempionė, tačiau dabar įspūdingų formų sportininkė galės prisistatyti ir kaip foto modelis. Daugiau
Garnettas Scanpix Į Minesotą grįžęs K.Garnettas savo tvarką įvedinės komandos rūbinėje
2015 / 02 / 23 22:00
Kevinas Garnettas po aštuonerių metų pertraukos sugrįžo į Minesotos „Timberwolves“ komandą ir panašu, kad čia imsis permainų. Jungtinių Amerikos Valstijų žiniasklaidoje teigiama, kad 38 metų krepšininkas užsimojo pakeisti tvarką ekipos rūbinėje. „Vienas patyręs žaidė... Daugiau
youtube.com vaizdo įrašo nuotr. LeBrono dešimtmetis sūnus seka tėčio pėdomis ir demonstruoja įspūdingą žaidimą aikštelėje (1)
2015 / 02 / 23 20:26
„John Lucas All-Star weekend“ turnyre įspūdingą žaidimą pademonstravo Klyvlando „Cavaliers“ žaidėjo LeBrono James'o sūnus Bronis. Dešimtmetis berniukas savo greičiu ir tikslumu pranoksta bendraamžius – matomai tai ir tėčio indėlis. Daugiau
FIBA nuotr. Pristatytas „Eurobasket 2015” čempionato kamuolys
2015 / 02 / 23 18:06
http://bleacherreport.com/articles/2368530-the-most-memorable-buzzer-beaters-and-hail-marys/page/2 Daugiau
Michaelas Phelpsas ir Nicole Johnson | AP/Scanpix nuotr. Olimpinis čempionas M.Phelpsas susižadėjo su „Mis Kalifornijos“ titulą turinčia mergina
2015 / 02 / 23 17:54
Olimpinis plaukimo čempionas Michaelas Phelpsas savo aukso medalį keičia į auksinį žiedą. 22-iejų Olimpinių medalių savininkas patvirtino savo susižadėjimą su mergina Nicole Johnson. Daugiau
youtube.com vaizdo įrašo nuotr. Dvyniai sinchroniškai demonstruoja triukus su futbolo kamuoliu
2015 / 02 / 23 10:55
Du aštuonelikamečiai dvyniai broliai Josefas ir Jakobas El-Zeinai svajoja tapti profesionaliais futbolininkais. Daugiau
Fotodiena.lt/Edvardo Blaževičiaus nuotr. „Žalgirio“ džiaugsmo akimirkos iškovojus LKF taurę
2015 / 02 / 23 09:00
Kauno „Žalgiris“ nesurado lygių LKF taurės varžybose, o finale 82:76 įveikė svečius iš Vilniaus - „Lietuvos rytą“ bei pasidabino aukso medaliais. Daugiau
Nani | Reuters/Scanpix nuotr. Portugalijoje Nani įmušė vieną gražiausių karjeros įvarčių
2015 / 02 / 23 08:00
Lisabonos „Sporting“ klubui išnuomotas, bet „Manchester United“ ekipai priklausantis Nani dar kartą priminė apie save. Šį kartą tėvynėje jis įmušė vieną gražiausių karjeros įvarčių, privertusiu nuščiūti namų stadione susirinkusią publiką. Daugiau
R.Čekavičiaus filmo „Sabonis 11” viršelis Žodžių veltui nešvaistančio krepšinio fenomeno A.Sabonio išpažintis ir asmeniškos paslaptys apipavidalintos dokumentinėje knygoje (1)
2015 / 02 / 22 18:30
Penktadienį (vasario 22 d.) Vilniaus Knygų mugėje buvo pristatytas žinomos žurnalistų poros Laisvės Radzevičienės ir Vytaro Radzevičiaus kūrinys apie legendinį krepšininką Arvydą Sabonį. Dokumentinė knyga „A.Sabonis. 11 skyrių iš didžiausio lietuvio gyvenimo“ parengt... Daugiau
Alvaro Negredo pasveikino jaunąjį komandos sirgalių | youtube.com stopkadras Cerebriniu paralyžiumi sergančio berniuko dieną A.Negredo pavertė nepamirštama
2015 / 02 / 21 09:00
„Valencia“ komandos puolėjas Alvaro Negredo parodė puikų draugiškumo gestą, pradžiugindamas pirmą kartą stadione apsilankiusį cerebriniu paralyžiumi sergantį berniuką Davidą Colomerą. Daugiau
Hillas Scanpix „Lakers“ vyr. treneris apgavo J.Hillą, jog šis neva buvo iškeistas
2015 / 02 / 20 08:00
 Būriui Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjų mainų laikotarpis yra labai įtemptas, kadangi krepšininkas bet kada gali būti išsiųstas kitur. Tokia situacija pasinaudojo ir papokštauti nusprendė Los Andželo „Lakers“ vyriausiasis treneris Byronas Sc... Daugiau
youtube.com vaizdo įrašo nuotr. JAV slidinėjimo rinktinė Pasaulio čempionatui nusiteikė linksmai: prieš varžybas sukūrė dainos parodiją
2015 / 02 / 19 21:33
JAV nacionalinė slidinėjimo rinktinė prieš FIS Nordic pasaulio slidinėjimo čempionatą nusiteikę linksmai. Švedijos miestelyje Faliune vakar prasidėjusiame (vasario 18 d.) čempionate amerikiečių komanda rungtyniauti pradėjo su gera nuotaika. Daugiau

KATEGORIJOS:

NAUJIENŲ SRAUTAS