2013 m. rugpjūčio 11 d. 09:51

Paskutinę pasaulio meistrų žaidynių dieną Lietuvos lengvaatlečiai pelnė 6 medalius

Jadvyga Putinienė | laf.lt nuotr.

Šeštadienį, baigiamąją pasaulio veteranų žaidynių lengvosios atletikos varžybų dieną. visi rungtyniavę lietuviai pelnė sidabro arba bronzos medalius.

Sidabro medaliai atiteko šuolininkei į aukštį Genovaitei Avižonienei (W60, 1,18 m), metimų penkiakovininkėms Genovaitei Kazlauskienei (W60, 3272 tšk.) ir Jadvygai Putinienei (W65, 4103 tšk.).

Bronza atiteko metimų penkiakovininkėms Birutei Keršulienei (W60, 3238 tšk.) ir Alginai Vilčinskienei (W75, 3284 tšk.) bei pusmaratonio bėgimui Povilui Rakštikui (1:42:27).

Lietuvos lengvosios atletikos komanda grįžta į namus su 5 aukso, 13 sidabro ir 8 bronzos medaliais.

Šaltinis: lengvoji.lt
SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Komentarai (0)

Oscaras Pistorius | Scanpix nuotr. Dėl netyčinio nužudymo nuteistas O.Pistorius galės atstovauti PAR
2014 / 09 / 16 18:32
Dėl netyčinio savo merginos nužudymo bekojis bėgikas Oscaras Pistorius ir vėl galės atstovauti Pietų Afrikos Respublikai (PAR), praneša Pietų Afrikos olimpinis komitetas. Daugiau
Organizatorių nuotr. Ž.Balčiūnaitė Minsko pusmaratonyje finišavo trečia
2014 / 09 / 15 14:41
Vasariškai šiltą rudens savaitgalį bėgikai prie starto linijos stojo ne tik Vilniuje – debiutinės pusės maratono varžybos sekmadienį buvo surengtos ir Minske. Tarptautiniame renginyje dalyvavo Lietuvos ilgų nuotolių ir maratono bėgikė Živilė Balčiūnaitė. Sportininkė ... Daugiau
Brigita Virbalytė | Alfredo Pliadžio/LLAF nuotr. B.Virbalytė vėl rekordiniu greičiu įveikė 10 km distanciją
2014 / 09 / 14 11:33
Šeštadienį Katovicuose vyko antrosios tarptautinės sportinio ėjimo varžybos. Daugiau
Vaida Žūsinaitė | Alfredo Pliadžio/LLAF nuotr. Pirmą maratoną bėgsianti V.Žūsinaitė: „Svarbiau rezultatas, o ne finansai“
2014 / 09 / 10 16:31
Jau šį sekmadienį Vilniaus gatves užtvindys tūkstančiai bėgimo entuziastų, išbandysiančių jėgas įvairiose „Danske Bank Vilniaus maratono“ distancijose. Kartu vyks ir Lietuvos maratono čempionatas, į kurį užsiregistravo per 1000 mėgėjų ir profesionalų. Daugiau
Andrius Gudžius | REUTERS/Scanpix nuotr. Varžybų šeimininkus aplenkęs A.Gudžius Italijoje užėmė 5-ą vietą
2014 / 09 / 07 19:20
Sekmadienį Rietyje (Italija) vykstančiose tarptautinėse IAAF „World Challenge“ serijos „Rieti Meeting 2014“ lengvosios atletikos varžybose dalyvavo Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius. Daugiau
Gintaro Grigo/lengvoji.lt nuotr. Lietuvos 10 km ėjimo čempionai – B.Virbalytė ir M.Žiūkas
2014 / 09 / 06 20:42
Šeštadienį Druskininkuose 116 ėjikų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Lenkijos dalyvavo XXII tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose. Daugiau
Mutazas Essa Barshimas | AFP/Scanpix nuotr. „Deimantinės lygos“ etape Briuselyje – rekordinis M.E.Barshimo šuolis į aukštį ir galingas J.Gatlino sprintas
2014 / 09 / 05 23:56
Penktadienį Briuselyje (Belgija) surengtas paskutinis – keturioliktas – šių metų IAAF „Deimantinės lygos“ serijos lengvosios atletikos varžybų etapas. Vakaro žvaigžde tapo Kataro šuolininkas į aukštį Mutazas Essa Barshimas. Daugiau
Andrius Gudžius | Irmanto Sidarevičiaus nuotr. A.Gudžius paskutiniame „Deimantinės lygos“ varžybų etape liko 9-as
2014 / 09 / 05 22:55
Penktadienį Briuselyje (Belgija) surengtas paskutinis – keturioliktas – šių metų IAAF „Deimantinės lygos“ serijos lengvosios atletikos varžybų etapas, kuriame dalyvavo Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius. Daugiau
Eimantas Skrabulis | Irmanto Sidarevičiaus nuotr. LLAF prezidentas E.Skrabulis: „Sportininkas į kritiką reaguoja dar labiau nei eilinis žmogus“
2014 / 09 / 03 16:30
„Džiaukis, lietuvi, kad kaimyno namas dega“, – byloja lietuvių priežodis. Iš 2014 metų Europos lengvosios atletikos čempionato Lietuvos lengvaatlečiai grįžo be medalių bei sulaukė aštrios kritikos šalies žiniasklaidoje. Londono olimpinėse žaidynėse lengvaatlečių būry... Daugiau
Tomas Vitonis | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr. Šuolininkas į tolį T.Vitonis Italijoje liko paskutinis
2014 / 09 / 02 23:46
Antradienį Italijoje surengtos tarptautinės „European Athletics Outdoor Premium Meetings“ serijos „Palio Citta della Quercia“ lengvosios atletikos varžybos. Daugiau
Virgilijus Alekna | AP/Scanpix nuotr. V.Aleknos diskas varžybose Berlyne skriejo toliau nei pernai
2014 / 08 / 31 17:21
Sekmadienį Berlyne (Vokietija) vyksta IAAF „World Challenge“ serijos „ISTAF Berlin“ lengvosios atletikos varžybos, kuriose startavo ir legendinis Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna. Daugiau
Diskai | REUTERS/Scanpix nuotr. Lietuvos lengvaatlečiai Europos veteranų čempionate iškovojo net 20 medalių
2014 / 08 / 31 11:20
Europos veteranų čempionatas finišuoja sekmadienį, tačiau lietuviai paskutinę varžybų dieną nerungtyniaus - paskutiniai du Lietuvos atstovai dėl apdovanojimų kovojo šeštadienį. Daugiau
Ėjikė B.Virbalytė pagerino Lietuvos rekordą
2014 / 08 / 30 17:34
Šiandien grupė Lietuvos ėjikų dalyvavo 49-ajame sportinio ėjimo festivalyje ir Lenkijos pašto taurės varžybose Gdanske. Daugiau
Moterų 1500 m bėgimo finišas | REUTERS/Scanpix nuotr. „Deimantinės lygos“ etape Ciuriche išdalinti pirmieji trofėjai
2014 / 08 / 29 11:02
Ketvirtadienį Ciuriche (Šveicarija) surengtas priešpaskutinis – vienuoliktas – IAAF „Deimantinės lygos“ serijos lengvosios atletikos varžybų etapas. Jame paaiškėjo 16 rungčių nugalėtojai bendroje įskaitoje, kuriems atiteko po 40 tūkst. JAV dolerių ir pagrindinis trof... Daugiau
Zinaida Sendriūtė | Irmanto Sidarevičiaus nuotr. „Deimantinės lygos“ disko metikių varžybose Ciuriche – kuklus Z.Sendriūtės pasirodymas
2014 / 08 / 28 20:50
Lietuvos disko metikės Zinaidos Sendriūtės sugrįžimas į Ciurichą (Šveicarija), kuriame vyko Europos lengvosios atletikos čempionatas, buvo nesėkmingas. Daugiau
Lengvosios atletikos kūjai | AFP/Scanpix nuotr. A.Černiauskas Europos veteranų lengvosios atletikos čempionate iškovojo antrą aukso medalį
2014 / 08 / 28 08:31
Antradienį Izmire (Turkija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate antrą aukso medalį iškovojo lietuvis Antanas Černiauskas. Daugiau
Justinas Beržanskis | Irmanto Sidarevičiaus nuotr. Geriausiam Lietuvos stajeriui J.Beržanskiui – aprangos gamintojų firmos parama
2014 / 08 / 27 14:03
Keturiskart 3000 m kliūtinio bėgimo Lietuvos čempionas ir šių metų Europos lengvosios atletikos čempionato dalyvis Justinas Beržanskis sulaukė išskirtinio aprangos gamintojų firmos „Joma“ dėmesio – sportininkui skirta „Joma stipendija“. Daugiau
Benediktas Mickus | LTOK/Alfredo Pliadžio nuotr. Lengvaatletis B.Mickus neįprastoje estafetėje su komandos draugais Nandzinge užėmė 4-ą vietą
2014 / 08 / 26 15:06
Nandzinge (Kinija) vykstančiose antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse nedaug iki medalio pritrūko lengvaatlečiui Benediktui Mickui. Daugiau
AFP/Scanpix nuotr. Lietuviai toliau skina medalius Europos veteranų lengvosios atletikos čempionate
2014 / 08 / 26 11:34
Pirmadienį Europos veteranų čempionate Lietuvos lengvaatlečiai laimėjo dar keturis medalius. Daugiau
Birutė Keršulienė | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr. Europos veteranų lengvosios atletikos čempionate – dar šeši lietuvių medaliai
2014 / 08 / 25 16:03
Sekmadienį Europos veteranų čempionate lietuviai laimėjo po du aukso, sidabro ir bronzos medalius. Daugiau
Benediktas Mickus | LTOK/Alfredo Pliadžio nuotr. B.Mickus jaunimo olimpiadoje užėmė 9-ąją vietą
2014 / 08 / 25 15:56
Nandzinge (Kinija) šiandien besibaigiančiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse pasirodymą baigė ir 800 m bėgikas lietuvis Benediktas Mickus. 17-metis rungties „B finale“ distanciją įveikė per (1:52.40) bei laimėjęs savo bėgimą užėmė 9-ąją vietą. Daugiau
Robertas Hartingas | AFP/Scanpix nuotr. „Deimantinės lygos“ disko metikų varžybose – įtikinama R.Hartingo pergalė (+ kiti rezultatai)
2014 / 08 / 24 19:10
Sekmadienį Birmingeme (Didžioji Britanija) surengtas jau dvyliktasis šio sezono tarptautinės lengvosios atletikos (IAAF) „Deimantinės lygos“ serijos varžybų etapas. Daugiau
Airinė Palšytė | Scanpix Tarptautinėse varžybose A.Palšytė pakartojo Lietuvos rekordą ir iškovojo medalį
2014 / 08 / 24 17:39
Sekmadienį Vokietijoje 36-ą kartą surengtose „Internationales Hochsprung-Meeting“ tarptautinėse varžybose Lietuvos šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė, pakartojusi Lietuvos rekordą, iškovojo 1-ąją vietą. Daugiau
Lengvosios atletikos kūjai | RIA Novosti/Scanpix nuotr. T.Vasiliauskas Nandzinge liko per žingsnį nuo medalio
2014 / 08 / 24 16:13
Sekmadienį Nandzinge (Kinija) jaunimo olimpinėse žaidynėse kūjo metimo rungties finale Lietuvos sportininkui Tomui Vasiliauskui iki bronzos medalio pritrūko 1,1 metro. Daugiau
Usainas Boltas | Scanpix nuotr. Greičiausias pasaulio žmogus U.Boltas Varšuvoje pagerino savo sezono rezultatą
2014 / 08 / 24 12:24
Šeštadienį Varšuvoje (Lenkija) Usainas Boltas po įsigydytos pėdos traumos šią vasarą 100 m distanciją bėgo tik antrą kartą. Šįkart jis atstumą įveikė per mažiau nei 10 sekundžių. Daugiau
Mindaugas Bilius | AFP/Scanpix nuotr. Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatą lietuviai baigė iškovodami du aukso medalius
2014 / 08 / 24 10:55
Šeštadienį Svonsyje baigėsi ketvirtasis IPC (Tarptautinio parolimpinio komiteto) Europos čempionatas. Per paskutines tris jo dienas lietuviai laimėjo du aukso medalius. Daugiau