2012 m. spalio 9 d. 18:26

P.Čukinas grįžta rungtyniauti į Lietuvą (4)

Povilas Čukinas | walter-tigers.de nuotr.

Kurį laiką aukštaūgio ieškojusi „Prienų“ ekipa sulaukė rimto pastiprinimo. Virginijaus Šeškaus treniruojamas klubas sudarė kontraktą su Povilu Čukinu.

Pasak komandos vadovo Aurimo Bartuškos, ekipos treniruotėse jau plušantis 29 metų 210 cm ūgio „centras“ gali būti registruotas jau artimiausioms rungtynėms su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubu.

Sezono pradžioje P.Čukinas siekė įsitvirtinti Kantu „Bennet“ komandoje, tačiau nesulaukė pasiūlymo pasirašyti kontraktą.

Praėjusį sezoną P.Čukinas praleido Vokietijoje, Tubingeno „Walter Tigers“ ekipoje. Per 19 aikštėje praleidžiamų minučių jis rinkdavo 6,7 taško (58 proc. dvit., 31 proc. trit., 49 proc. baud.), po krepšiais atkovodavo 2,9 atšokusio kamuolio bei atlikdavo 1,1 rezultatyvaus perdavimo per susitikimą.

Šaltinis: kvitrina.com
SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Komentarai (4)

zal....
2012 / 10 / 13 19:39
nahui tas ryzas reikaligas.nusauti ji ta rudi.tikras daidys.tikiuosi jis kaune neiisgyvens
Artur
2012 / 10 / 10 12:12
neaisku, kiek cia dar rimtas tas pastiprinimas. pries pora metu, uz Kauna zaisdamas, kazkokiu monstru nebuvo. 9 taskai, 10 naudingumo balu, bet ir komanda buvo silpnesne uz Prienus. kazkaip nemanau, kad taps vienu is lyderiu, bet kazkiek po krepsiu pastivet pades gal
zufrieden
2012 / 10 / 09 20:41
Gaila, kad žaidėjas nebetobulėjo. Kažkada Lryte žaidė, o dabar Prienuose... :)
Audrius
2012 / 10 / 09 19:30
Tikrai solidus papildymas Prienams. Šiai komandai dažnai trūkdavo aukštaūgių, o dabartinėje komplektacijoje, sakyčiau, jų jau pakankamai. Spalio pradžioje rinkoje tikrai nelengva rasti neblogo lygio lietuvį centrą, tad šią naujieną vertinu tik teigiamai. :)
Rubio AFP-Scanpix R.Rubio sutiko su „Timberwolves“ 55 mln. JAV dolerių vertės pasiūlymu
2014 / 11 / 01 09:00
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Minesotos „Timberwolves“ ekipai pavyko susitarti su Ricky Rubio dėl sutarties pratęsimo. Spalio pradžioje ekipa siūlė 23 metų 191 cm ūgio gynėjui ketverių metų 48 mln. JAV dolerių vertės kontraktą, o vėliau sumą pakėlė dar ket... Daugiau
Varejao Scanpix „Cavaliers“ pratęsė sutartį su A.Varejao
Patikimai dėl kamuolių kovojantis Andersonas Varejao liko ištikimas vienam Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klubui. 32 metų 211 cm ūgio legionierius iš Brazilijos pratęsė kontraktą su Klivlendo „Cavaliers“ komanda, kuri aukštaūgiui pasiūlė dvejų metų 20 mln. Daugiau
Isaiah Thomasas Scanpix NBA čempionai krito Fynikse (VIDEO)
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionams San Antonijaus „Spurs“ (1/1) krepšininkams išvyka į Fyniksą susiklostė nesėkmingai. Greggo Popovičiaus auklėtiniai 89:94 (24:11, 21:25, 26:31, 18:27) nesugebėjo išspręsti trimis įžaidėjais rungtyniavusios „Suns“ (2/... Daugiau
Griffinas Scanpix Los Andželo derbį įtikinamai laimėjo įspūdingai žaidusio B.Griffino „Clippers“
Blake‘as Griffinas tapo didžiausiu Los Andželo „Lakers“ (0/3) košmaru, Jo vedama „Clippers“ (2/0) rezultatu 118:111 (31:22, 31:34, 24:34, 32:21) laimėjo Los Andželo derbį. Jeremy Lino taiklus tritaškis, likus žaisti puspenktos minutės, išsaugojo „Lakers“ ko... Daugiau
Jamesas Scanpix D.Blatto pirmoji pergalė NBA: L.Jameso benefisas ir po pratęsimo palaužta „Bulls“
2014 / 11 / 01 08:00
LeBronas Jamesas reabilitavosi po nesėkmingų sugrįžimo į Klivlendą rungtynių, o jo vedama „Cavaliers“ (1/1) ekipa svečiuose po pratęsimo rezultatu 114:108 (28:27, 30:25, 20:17, 20:29, 16:10) palaužė Čikagos „Bulls“ (1/1) krepšininkus. Lemiamą ketvirtį Klivlendo koman... Daugiau
Doellmanas Scanpix J.Doellmano vedama Barselonos komanda be pergalių paliko „PGE Turow“ ekipą
2014 / 10 / 31 23:00
Po trečiojo turo be pergalių Eurolygoje liko stipriausias Lenkijos klubas. C grupės rungtynėse Zgorželeco „PGE Turow“ (0/3) komanda išvykoje 67:86 (21:23, 16:26, 18:23, 12:14) pripažino pergalių keliu žygiuojančios „Barcelona“ (3/0) ekipos pranašumą. Daugiau
Kuzminskas Scanpix Naudingiausias mačo žaidėjas M.Kuzminskas – vienas „Unicaja“ pergalės kalvių
Toliau be pralaimėjimų Eurolygos C grupėje žygiuoja Malagos „Unicaja“ (3/0) ekipa su Mindaugu Kuzminsku, kuri namuose 75:69 (20:19, 18:17, 25:14, 12:19) pranoko Limožo CSP (1/2) klubą. Puolėjas iš Lietuvos sužaidė dar vieną puikų mačą – per 22 minutes įmetė 11 taškų ... Daugiau
Iversonas Scanpix „Laboral Kutxa“ pergalę išplėšė C.Iversono dvitaškis
Antrąją pergalę Eurolygos D grupėje šventė Vitorijos „Laboral Kutxa“ (2/1) komanda, namuose 91:90 (23:24, 24:25, 23:21, 21:20) po dramatiškos kovos įveikusi Stambulo „Galatasaray“ (1/2) ekipą. Carlosas Arroyo prarado kamuolį svarbios „Galatasaray“ atakos metu, o Colt... Daugiau
Mažeika Fotodiena.lt M.Mažeika: prieš „Olympiacos“ žaidėme geriau nei prieš „Šiaulius“
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai penktadienio vakarą galėjo švęsti dar vieną įspūdingą pergalę Eurolygoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai tik po pratęsimo 81:85 nusileido Pirėjo „Olympiacos“ klubui. Po rungtynių 13 taškų pelnęs, bet pratęsime svarbų baudos metimą pramet... Daugiau
Raglandas Scanpix L.Kleiza naudingu žaidimu prisidėjo prie pergalės Miunchene
Svarbią pergalę Eurolygos mirtininkų vadinamoje C grupėje iškovojo Lino Kleizos atstovaujama Milano „Emporio Armani“ (1/2) ekipa, kuri svečiuose 81:74 (25:21, 18:22, 13:16, 25:15) pranoko Miuncheno „Bayern“ (1/2) krepšininkus. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus ža... Daugiau
Galdikas Tomas Lukšys, Fotodiena.lt S.Galdikas: patys atidavėme pergalę Pirėjo ekipai
2014 / 10 / 31 22:00
Klaipėdos „Neptūno“ ekipa penktadienį buvo arti to, kad pateiktų sensaciją ir namuose parklupdytų Pirėjo „Olympiacos“ klubą. Deja, bet graikams po pratęsimo buvo nusileista 81:85. 13 taškų pelnęs, 11 kamuolių sugriebęs ir 24 naudingumo balus surinkęs Simas Galdikas l... Daugiau
Teodosičius AFP-Scanpix Pergalių alkis tęsiasi: „Cedevita“ krito ir prieš CSKA krepšininkus
Maskvos CSKA (3/0) ekipa pratęsė pergalių kelią Eurolygoje. Išvykoje vykusiose B grupės rungtynėse Rusijos klubas 76:72 (18:19, 18:20, 17:10, 23:23) nugalėjo Zagrebo „Cedevita“ (0/3). Antrame ketvirtyje priekyje 25:20 buvo šeimininkai, tačiau CSKA persvėrė rezultatą ... Daugiau
Utena Foto: Augustas Didžgalvis „Utena“ patiesė LMKL čempiones, „Sūduva“ taip pat pratęsė pergalių seriją
 Penktadienį Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) šeštajame ture sužaisti keturi susitikimai, kuriuose po dvi pergales pasidalijo šeimininkių ir viešnių komandos. „Jaunieji talentai“ įsirašė pirmąją pergalę Pirmąją pergalę LMKL iškovojo Vilniaus „Jaunųjų t... Daugiau
Aivaras Kvedaravičius www.twomenas.lt NKL: „Šilutė“ patiesė marijampoliečius, A.Kvedaravičius išplėšė „Ežerūnui-Kariui“ pergalę prieš „Perlą-MRU“
2014 / 10 / 31 21:00
Sunkiai 2014–2015 metų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną pradėjusi Šilutės „Šilutė“ (3/7) iškovojo antrą pergalę iš eilės. Savų žiūrovų akivaizdoje pamario komanda netikėtai sutriuškino vienais NKL favoritų laikytus Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (6/4) krep... Daugiau
Jucikas Domantas Pipas, Fotodiena.lt Namų sienos „Nevėžio“ neišgelbėjo nuo triuškinančio pralaimėjimo „Šiauliams“
2014 / 10 / 31 19:00
Šiaulių „Šiauliai“ (5/6) Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) neturėjo vargo Kėdainiuose. Gedimino Petrausko auklėtiniai 87:62 (21:9, 18:15, 24:13, 24:25) sutriuškino vietos „Nevėžio“ (2/9) ekipą. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 20 taškų pelnęs ir 8 kamuolius a... Daugiau
Gailius Fotodiena.lt Iki paskutinės sekundės kovęsis „Neptūnas“ tik po pratęsimo turėjo pripažinti „Olympiacos“ pranašumą (1)
Klaipėdos „Neptūnas“ (1/2) buvo šalia sensacijos ir tik po įtemptos kovos patyrė antrąjį pralaimėjimą Eurolygoje. D grupės rungtynėse Kazio Maksvyčio auklėtiniai 81:85 (15:17, 15:21, 25:17, 21:21, 5:9) po pratęsimo neatsilaikė prieš pergalių keliu žengiančius Pirėjo ... Daugiau
Wrotenas Scanpix „76ers“ komanda pratęsė kontraktus su trimis žaidėjais
2014 / 10 / 31 18:00
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Filadelfijos „76ers“ komanda pasinaudojo galimybe pratęsti sutartis su trimis žaidėjais. 2015–2016 metų sezone ekipos marškinėlius vilkės Nerlensas Noelis, Michaelis Carteris-Williamsas ir Tony Wrotenas. 20 metų 211 cm ūgio N.... Daugiau
Burksas Scanpix A.Burksas dar ketverius metus vilkės „Jazz“ marškinėlius
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Jutos „Jazz“ komanda nusprendė išlaikyti savo gretose gynėją Alecą Burksą. 23 metų 198 cm ūgio žaidėjas netrukus turėtų padėti parašą po nauja ketverių metų trukmės ir 42 mln. JAV dolerių vertės sutartimi. A.Burksas „Jazz“ ats... Daugiau
Žalgiris Fotodiena.lt Per „Žalgirio“ ir „Neptūno“ mačą „Žalgirio“ arena sulauks dumilijonojo lankytojo
2014 / 10 / 31 17:00
Sekmadienį „Žalgirio“ arenoje vyksiančios Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ rungtynės įeis į istoriją. Jau aišku, kad būtent šioje dvikovoje pro „Žalgirio“ arenos duris įžengs dumilijonasis jos renginių lankytojas. Praėjusio sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL... Daugiau
Motiejūnas Scanpix Hjustono klubas pratęsė kontraktą su D.Motiejūnu
2014 / 10 / 31 16:00
Hjustono „Rockets“ klubo vadovai pasinaudojo galimybe pratęsti kontraktus su Donatu Motiejūnu ir Terrence‘u Jonesu. Hjustono komandos aprangą aukštaūgiai vilkės iki 2015-2016 metų sezono pabaigos. Šį sezoną 24 metų 213 cm ūgio lietuvis uždirbs 1,48 mln. JAV... Daugiau
Krapikas Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt G.Krapikas apie ženkliai pagerėjusią gynybą: „Puikiai išanalizuojame varžovus“
2014 / 10 / 31 15:00
Gintaras Krapikas buvo patenkintas savo auklėtinių gynyba pergalingose rungtynėse Stambule. Kauno „Žalgiris“ iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje, o treneris oro uoste pasidalino mintimis apie jaunuosius komandos žaidėjus, pokyčius gynyboje bei ekipos galimybes grupės... Daugiau
Jamesas Scanpix Gražiausių NBA epizodų dešimtuko viršūnėje – „Cavaliers“ žaidėjų dominavimas
2014 / 10 / 31 13:00
Praėjusios nakties Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) gražiausių epizodų dešimtuke dominuoja Klivlendo „Cavaliers“ atstovai – pirmąsias tris vietas užėmė būtent šios komandos žaidėjai. Trejetuką pradėjo Kyrie Irvingo prasiveržimas ir puikus perdavimas Kevinui L... Daugiau
Westbrookas Scanpix R.Westbrookas ir „Thunder“ išgirdo medikų verdiktą
Praėjusios nakties Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse su Los Andželo „Clippers“ ranką susilaužęs Russellas Westbrookas išgirdo medikų verdiktą. Skelbiama, kad atlikus tyrimus paaiškėjo, kad krepšininko rankos gijimas užtruks apie 4–6 savaites, o tai ... Daugiau
Redikas Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt Laisvuoju agentu tapęs D.Redikas: savęs nelaikau „nurašytu“, nes žinau, kad galiu dar daug parodyti
Visus įmanomus jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatus su „Auksiniu jaunimu“ vadinama karta laimėjęs Dovydas Redikas dabar atsidūrė krepšininkams nemalonioje situacijoje – sezonas prasidėjo, o gynėjas neturi klubo. Daugiau
Bensonas Organizatorių nuotr. Oficialu: „Neptūną“ papildė vidurio puolėjas
Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ pagaliau sudarė sutartį su vidurio puolėju iš JAV Keithu Bensonu. Šis 26-erių metų 211 cm ūgio amerikietis į Klaipėdą turėtų atvykti jau kitos savaitės pradžioje. Su šiuo krepšininku „Neptūnas“ sutarė jau spalio viduryje, t... Daugiau
Delininkaitis Fotodiena.lt T.Delininkaitis karjerą gali tęsti Graikijos klube
Vis dar darbo neturintis 32 metų gynėjas Tomas Delininkaitis karjerą gali tęsti Graikijoje. Šios šalies žiniasklaida skelbia, kad lietuvis arti susitarimo su Atėnų AEK klubu. Kiek anksčiau lietuvio paslaugomis domėjosi Lenkijos pirmenybių naujokė Ščecino „King Wilki ... Daugiau