0

„Juventus“ savų sirgalių akivaizdoje buvo sutriuškinta šiauliečių

2014.01.07 20:55
D.Pakamanis buvo vienas rezultatyviausių (Fotodiena.lt nuotr.)

Darius Pakamanis ir Robertas Giedraitis įspūdingai sugrįžo į Utenos areną. „Šiaulių“ klubui atstovaujantys buvęs Utenos „Juventus“ kapitonas bei vyr. treneris vedė dabartinę komandą į triuškinančią pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse. Beviltiškai žaidę uteniškiai pralaimėjo varžovams 64:91 (16:30, 20:16, 13:27, 15:18).

„Šiaulių“ komandai tai buvo šeštoji pergalė per keturiolika mačų, o „Juventus“ komanda patyrė dešimtąją nesėkmę per penkiolika susitikimų.

Susitikimas prasidėjo Nikitos Barinovo dvitaškiu su pražanga, tačiau svečiai netrukus spurtavo 11:0 ir po baudos metimo padidino pranašumą iki trylikos taškų – 22:9. Varžovų puolimui ir toliau priešnuodžių neradę uteniškiai per pirmąsias dešimt minučių į savo krepšį praleido 30 taškų ir jau po pirmojo kėlinio turėjo keturiolikos taškų deficitą – 16:30.

Situacija nesikeitė ir antrajame kėlinyje. Pakiliai žaidę „Šiaulių“ krepšininkai sužaidus tris minutes jau turėjo dvidešimties taškų persvarą (40:20) ir nors Utenos klubui pavuko spurtuoti 16:6, įpusėjus susitikimui svečiai ir toliau turėjo dviženklę persvarą – 46:36.

Trečiajame kėlinyje ir toliau dominavo svečiai. Sužaidus septynias minutes R.Giedraitis tolimu metimu baigė „Šiaulių“ klubo spurtą 22:6 ir Gedimino Petrausko auklėtiniai jau triuškino „Juventus“ klubą 68:42. Jokios intrigos nebuvo ir prieš paskutinį ketvirtį, nes aikštės šeimininkų deficitas ir toliau buvo didžiulis – 49:73.

Po dviejų Dereko Needhamo tritaškių ketvirtojo kėlinio pradžioje šiauliečių persvara pasiekė trisdešimties taškų ribą (79:49), o likusi mačo dalis tebuvo formalumas. „Šiaulių“ komanda sutriuškino varžovus rezultatu 91:64.

„Juventus“ komandai 14 taškų surinko Nikita Barinovas (dvitaškiai 6/9, 5 atk. kam.), 13 – Edgaras Stanionis (5 atk. kam., 6 išprov. praž.), 10 – Keyronas Sheardas (5 kld.), 9 – A.J.Matthewsas, 7 – Karolis Petrukonis (10 atk. kam.), 5 – Tomas Černeckis, 4 – Gintautas Matulis, 2 – Aidas Viskontas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Derekas Needhamas (28 tšk., dvitaškiai 8/14), Darius Pakamanis (17 tšk., dvitaškiai 6/10, tritaškiai 1/5), Rokas Giedraitis (15 tšk.) bei Chrisas Cooperis (11 tšk., 10 atk. kam.).