0
05-24, 22:00
0
0

Europos jaunių, jaunučių ir veteranų svarsčių kilnojimo čempionate – gausybė lietuvių medalių

2015.07.01 11:52
Organizatorių nuotr.

Sekmadienį Kaune surengtas Europos jaunių (iki 18 metų), jaunučių (iki 16 metų) ir veteranų svarsčių kilnojimo čempionatas, kuriame gausybę medalių iškovojo Lietuvos sportininkai.

Jaunių grupėje aukso medalių lietuviams nepavyko iškovoti, tačiau netrūko sidabro medalių. Vaikinų svorio kategorijos iki 73 kg dvikovėje sidabrą iškovojo Gyris Ūselis. Lietuvis surinko 179 taškus ir į priekį praleido tik rusą Nikolajų Filippovą su 233 taškais.

Merginų svorio kategorijos iki 58 kg rovimo rungtyje Domantė Gedrimaitė surinko 86 taškus ir pasidabino sidabru. Vaikinų estafetėje Lietuvos komanda, kuriai atstovavo Lukas Kaušikas, Domantas Ambrazevičius, G.Ūselis, Irmantas Bunkus ir Julius Polita su 241 tašku nusileido tik rusams (315 tšk.).

Vaikinų pilno ciklo rungtyje sidabrą iškovojo Justinas Slabada (iki 53 kg, 12 tšk.) ir I.Bunkus (iki 63 kg, 58 tšk.). Bendroje jaunių varžybų įskaitoje lietuviai su 199 taškais užėmė antrą vietą.

Aukso medalių lietuviams nepavyko iškovoti ir jaunučių (ik 16 metų) varžybose, tačiau veteranų grupėje net penki lietuviai tapo čempionais. Tiesa, daugelis iš jų savo amžiaus grupėse neturėjo varžovų. Išskirti derėtų Joną Griną, kuris amžiaus grupėje nuo 55 iki 59 m. rovimo rungtyje surinko 193 tšk., aplenkė du suomius ir iškovojo auksą.